• Informacje na temat:

  władimir putin

 • Władimir Putin po raz pierwszy premierem został w sierpniu roku 1999 za prezydentury Borysa Jelcyna, który Putina upatrzył sobie na następcę.

  Władimir Putin po raz pierwszy premierem został w sierpniu roku 1999 za prezydentury Borysa Jelcyna, który Putina upatrzył sobie na następcę.
Artykuły na temat: władimir putin
 • Władimir Putin ponownie prezydentem

  Prezydent Rosji Władimir Putin wygrał niedzielne wybory głowy państwa, uzyskując ponad 70 procent głosów - wynika z sondaży powyborczych (exit polls) ogłoszonych po zamknięciu lokali wyborczych, a także z danych CKW podanych po przeliczeniu 30 proc. głosów.

 • Mundial: Władimir Putin triumfuje

  Prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział na uroczystym koncercie w Teatrze Bolszoj z okazji finału piłkarskich mistrzostw świata rozważenie "maksymalnie dogodnego reżimu wizowego dla kibiców, którzy pokochali Rosję". Ocenił, że mundial rozwiał mity o jego kraju.

 • Władimir Putin unika wyborczych debat

  Władimir Putin nie weźmie udziału w przedwyborczych debatach. Jak poinformowało radio Echo Moskwy, urzędujący prezydent nie wyraził zgody na telewizyjne dyskusje ze swoimi konkurentami. Władimir Putin czwarty raz ubiega się o najwyższy urząd w Rosji i do tej pory ani razu nie wziął udziału w przedwyborczych debatach.

 • Władimir Putin skomentował wynik wyborów

  Prezydent Rosji Władimir Putin podziękował na wiecu w Moskwie w niedzielę wieczorem swym zwolennikom za poparcie; oznajmił także, że uważa rezultaty głosowania za wyraz zaufania i nadziei na rozwój Rosji. Putin wygrał niedzielne wybory uzyskując ponad 70 procent głosów.

 • ​Władimir Putin: Donald ma rację i Theresa też ma rację

  Prezydent Rosji Władimir Putin podczas dorocznej konferencji prasowej nieoczekiwanie wsparł dobrym słowem zachodnich przywódców.

 • Władimir Putin przybył z oficjalną wizytą do Iranu

  Prezydent Rosji Władimir Putin przybył w środę z oficjalną wizytą do Iranu. To pierwsza od wielu miesięcy wizyta Putina w Teheranie.

 • "SE": Kornel Morawiecki doradza synowi, by zaprosił Władimira Putina

  Poseł Kornel Morawiecki namawia syna, premiera Mateusza Morawieckiego, by doszło do historycznego spotkania z Władimirem Putinem w Polsce - donosi w czwartek "Super Express".

 • Władimir Putin odwołał czterech wysokich urzędników

  Prezydent Rosji Władimir Putin odwołał czterech wysokich urzędników, którzy ubiegali się o posady w Rosyjskiej Akademii Nauk - informuje Reuters.

 • ​Rosja: Władimir Putin zaprzysiężony na kolejną kadencję

  Władimir Putin został dzisiaj zaprzysiężony na prezydenta Federacji Rosyjskiej podczas uroczystości w Wielkim Pałacu Kremlowskim, dawnej rezydencji carów. Trzymając rękę na konstytucji FR, Putin wypowiedział słowa przysięgi prezydenckiej.

 • Rosjanie tracą zaufanie do Władimira Putina

  Zaufanie do Władimira Putina wśród Rosjan spadło o 10 pkt proc. w ciągu minionego roku - podaje niezależne Centrum Lewady. Jednocześnie wzrosła liczba respondentów, którzy chcieliby, aby Putin kolejny raz został wybrany na prezydenta.

Zdjęcia na temat: władimir putin
 • Władimir Putin na motolotni stał się przewodnikiem stada żurwi
 • Władimir Putin na motolotni stał się przewodnikiem stada żurwi
 • Władimir Putin na motolotni stał się przewodnikiem stada żurwi
Wideo na temat: władimir putin
 • Dowcipny Władimir Putin

  Podczas spotkania z prezydentem Kirgistanu Władimir Putin w dowcipny sposób skomentował plotki na temat swojej 10-dniowej nieobecności w mediach. "Bez plotek byłoby nudno" - powiedział z szelmowskim(...), a Putina odsunięto od władzy.

 • Władimir Putin pogromcą szczupaka-giganta!

  Prezydent Rosji, Władimir Putin, znów postanowił zaimponować swoim rodakom. Tym razem odniósł sukces jako wędkarz, w którego przeistoczył się podczas wypoczynku na Syberii, a ściślej - w graniczącym z Mongolią regionie Tuwa. Rosyjski przywódca złowił w jednym z tamtejszych jezior 21-kilogramowego szczupaka! Niestety, ryba nie doczekała się prezydenckiego ułaskawienia - rosyjskie media podały, że

 • Czego panicznie boi się Władimir Putin?

  Władimir Putin to człowiek, przed którym drży cały świat. Okazuje się, że nawet on nie jest wolny od lęku. Nie ustawały spekulacje na temat dziwnego przyrządu, przypominającego deskę do prasowania, który znajdował się w jego gabinecie. "Czy to prawda, że Władimir Putin sam dba o swoje koszule?" - głowili się dziennikarze. Nic bardziej mylnego! - Panicznie boi się bakterii - ujawnia

Dyskusje na temat: władimir putin