• Informacje na temat:

  władimir nikitin

Artykuły na temat: władimir nikitin
 • Rosyjska prokuratura i policja podatkowa przeszukały w poniedziałek moskiewską siedzibę Amnesty International. Szef rosyjskiego oddziału AI Siergiej Nikitin powiedział agencji Associated Press, że był to "niezapowiedziany audyt".

 • Mieszkańcy Kirowohradu zamówili kaftan bezpieczeństwa dla Putina

  ...​Mieszkańcy miasta Kirowohrad w centralnej części Ukrainy przygotowali prezent dla prezydenta Rosji Władimira Putina. Jest to ogromna biała koszula, uszyta na zamówienie miejscowych wolontariuszy i nazwana przez nich kaftanem bezpieczeństwa.

 • Jutrzejszy dzień będzie w Rosji dniem żałoby narodowej po marynarzach z "Kurska". Taką decyzję podjął prezydent Władimir Putin. Specjalne uroczystości przewidziane są w Murmańsku i bazie Floty Północnej, Sewieromorsku.

 • Hymn Związku Radzieckiego, który w 1991 r. został odłożony do lamusa historii, znów może zostać przywrócony do łask. Prezydent Władimir Putin uważa, że stary hymn mógłby znakomicie zastąpić obecny, niepełny hymn Rosji.

 • Kolejne napięcie na linii Moskwa-Londyn

  Rosja zażądała, aby Wielka Brytania wydała kolejnego niepokornego biznesmena. Moskwa oskarża Jurija Nikitina o oszustwa na sumę pół miliarda dolarów. Na początku lat 90. ubiegłego wieku Nikitin, który był związany z petersburską grupą Putina, uciekł z kraju w obawie przed aresztowaniem.

 • ...maja na łamach rządowej "Rossijskiej Gaziety" pojawił się tekst dyskredytujący obecny hymn. Docent Konstantin Nikitin z Państwowego Konserwatorium Muzycznego im. Rymskiego-Korsakowa udowodnił, że...

 • Moskwa: Wejście Ukrainy do NATO wywoła głęboki kryzys

  Jak przekonuje jednak prozachodni politolog Mark Urnow, to tylko pomruki, które niewiele mogą zrobić, bo Rosja nie ma nic do zaoferowania byłym częściom imperium takim jak Ukraina. Europa na dzisiaj to silne centrum integracji przyciągające inne kraje, także małe. Rosja takim centrum nie jest i nikogo nie przyciąga - zaznacza. Władimir Nikitin ogłosił, że Moskwa może nawet uznać niepodległość...

 • ...w pobliżu Murmańska ciągle przybywają rodziny zabitych marynarzy. Jest tam już ponad 500 osób. Prezydent Władimir Putin próbuje zmienić swój fatalny wizerunek w mediach i wzywa wszystkich, by pomagali(...) niedociągnięć, ale w żadnym wypadku nie można nazywać ich wielkimi błędami, jak czyni to prasa w Rosji i za granicą". Siergiejew potwierdził, że to on odradził Władimirowi Putinowi przyjazd na...