• Informacje na temat:

  wiktor janukowycz

 • Wiktor Janukowycz, wieńczy swą niekonwencjonalną karierę polityczną na stanowisku szefa państwa.

  Wiktor Janukowycz, wieńczy swą niekonwencjonalną karierę polityczną na stanowisku szefa państwa.
Artykuły na temat: wiktor janukowycz
 • Były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zostanie przesłuchany ws. masakry na Majdanie

  ...​Obalony ukraiński prezydent Wiktor Janukowycz stanie przed sądem. Będzie świadkiem w sprawie masakry sprzed trzech lat na kijowskim Majdanie.

 • Zginął syn Wiktora Janukowycza. Doniesienia potwierdzone

  Ukraińskie media podały dziś, że w Rosji tragicznie zginął młodszy syn obalonego w ubiegłym roku prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza, również Wiktor. Wiadomość tę potwierdził dawny sojusznik Janukowycza, deputowany Nestor Szufrycz z partii Opozycyjny Blok.

 • Wiktor Janukowycz obecny na pogrzebie syna

  Odsunięty od władzy prezydent Ukrainy był na pogrzebie syna - twierdzi agencja Kryminform. Wiktor junior zginął w wypadku samochodu na Jeziorze Bajkał.

 • Wiktor Janukowycz przyjął gigantyczną łapówkę? Są informacje od prokuratury

  Prokuratura Generalna Ukrainy podejrzewa zbiegłego z kraju byłego prezydenta Wiktora Janukowycza o przyjęcie 26 mln hrywien (czyli ok. 4,5 mln złotych) łapówki, którą przekazano mu w formie wynagrodzenia z tytułu praw autorskich za nienapisaną książkę.

 • Wiktor Janukowycz pozywa Ukrainę do Trybunału w Strasburgu

  ...​Ukrywający się w Rosji były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz złożył pozew w Trybunale w Strasburgu przeciwko władzom w Kijowie za "regularne łamanie praw człowieka" wobec jego osoby - podały w poniedziałek ukraińskie media.

 • Wiktor Janukowycz nie składa broni. Złożył pozew

  Pozew do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu wystosował Wiktor Janukowycz, były prezydent Ukrainy. Domaga się w nim, by jego usunięcie z urzędu uznano za bezprawne.

 • Wiktor Janukowycz chce odzyskać majątek. Złożył pozew

  UEobserver informuje, że Wiktor Janukowycz, a także ośmiu innych Ukraińców, złożyło pozwy, aby odzyskać dostęp do zablokowanych aktywów. Ich majątek został zamrożony w ramach unijnych sankcji.

 • Ukraina: Wiktor Janukowycz ucieka

  Wiktor Janukowycz opuścił prywatną rezydencję na Krymie. Jedzie samochodem w nieznanym kierunku - informuje pełniący obowiązki szefa MSW Ukrainy Arsenij Awakow.

 • Janukowycz podejrzany o zdradę państwa

  Zarzut zdrady państwa dla Wiktora Janukowycza. Powiadomił o tym prokurator generalny Ukrainy Jurij Łucenko podczas wideokonferencji z byłym ukraińskim prezydentem.

 • Wiktor Janukowycz chce wrócić na Ukrainę

  ..."Żyję, ale nie mogę powiedzieć, że czuję się dobrze, bo nie mogę patrzeć na to, co dzieje się na Ukrainie" - tak rozpoczął swoją konferencję były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz. „Nie ustąpiłem, nigdzie nie uciekałem, nadal jestem prezydentem i zwierzchnikiem sił zbrojnych” - stwierdził. „Wybory 25 maja będą bezprawne i nielegalne” - mówił.

Zdjęcia na temat: wiktor janukowycz
Wideo na temat: wiktor janukowycz
 • Janukowycz i Putin podpisali dwustronne umowy o współpracy

  Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz podpisali umowę dwustronną o współpracy między tymi dwoma krajami. - Przypomnę, że Rosja pozostaje głównym partnerem(...) - zapewniał z kolei Janukowycz.

 • Putin broni Janukowycza i oskarża nowe władze Ukrainy o zamach

  uznaje ukraiński parlament, ale obecnego prezydenta już nie. Putin podkreślił również, że chociaż Wiktor Janukowycz uciekł z Kijowa, to jednak wciąż jest legalnym przywódcą Ukrainy. Wyraził też nadzieję(...) przejęcie władzy – powiedział Putin. - Janukowycz praktycznie oddał władzę. Zgodził się na wszystko, czego domagała się opozycja. Zgodził się na przedterminowe wybory do parlamentu, przedterminowe

 • Kuźniar: Komorowski ostrzegł Janukowycza przed rozlewem krwi

  "Bronisław Komorowski podczas wczorajszej rozmowy z Wiktorem Janukowyczem nalegał, żeby nie dopuścić do rozlewu krwi na Ukrainie, a Janukowycz zapewniał go, że chce pokojowego rozwiązania i powrotu do rozmów z Brukselą. Prezydent Komorowski prowadzi z Janukowyczem pozytywną grę. Ich wczorajsza rozmowa była przyjacielsko-ostrzegawcza. Komorowski i Janukowycz dobrze się znają, więc Bronisław

Dyskusje na temat: wiktor janukowycz