• Informacje na temat:

  v 67

Artykuły na temat: v 67
 • "Fakt": 67 500 zł nagrody dla prezesa NIK

  Wtorkowy "Fakt" informuje o okazałej nagrodzie przyznanej prezesowi Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofowi Kwiatkowskiemu, która sięgnęła 67 500 złotych.

 • Ruda Śląska: Policja szuka zaginionego 67-latka

  Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą poszukiwania 67-letniego Henryka Fortuny. Mężczyzna ostatni raz widziany był we wtorek.

 • ​Nie żyje profesor Piotr Małoszewski. Miał 67 lat

  W wieku 67 lat zmarł w Monachium prof. Piotr Małoszewski, geolog, członek Centralnego Komitetu Katolików Niemieckich, działacz polonijny.

 • Stanisław Wielanek nie żyje. Muzyk miał 67 lat

  Stanisław Wielanek - wokalista, kompozytor, znawca folkloru miejskiego, lider Kapeli Czerniakowskiej, później Kapeli Warszawskiej - zmarł w wieku 67 lat. Nad ranem sobotę o śmierci artysty poinformował jego menadżer. Informację jako pierwsza podała TVP Info.

 • Rozpoczęło się 67. Berlinale, w konkursie "Pokot" Agnieszki Holland

  W Berlinie rozpoczął się 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. Uczestnicy uroczystego otwarcia obejrzeli w czwartek wieczorem francuski obraz "Django". O festiwalowe nagrody - złote i srebrne Niedźwiedzie - walczy 18 filmów, w tym "Pokot" Agnieszki Holland.

 • Arcybiskup Zygmunt Zimowski nie żyje. Miał 67 lat

  W wieku 67 lat zmarł Abp Zygmunt Zimowski, Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Chorych i Duszpasterstwa Służby Zdrowia – podało Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski. Arcybiskup zmagał się z chorobą nowotworową. Zmarł w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej.

 • Sondaż: Dla 67 proc. niepłacenie podatków przez Trumpa – niepatriotyczne

  ...67 proc. ankietowanych Amerykanów uważa, że uchylanie się przez Donalda Trumpa przed płaceniem podatków świadczy o jego egoizmie, a 61 proc., że wskazuje to na brak patriotyzmu - wynika z sondażu Reuters/Ipsos opublikowanego we wtorek.

 • Chiny: Do 67 wzrosła liczba ofiar katastrofy budowlanej

  Do 67 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych zawalenia się rusztowania przy budowanej wieży chłodniczej elektrowni w Fengcheng w prowincji Ciangsi (Jiangxi) na południowym wschodzie Chin - podały lokalne media. Dwie osoby zostały ranne, a jedna zaginęła.

 • "Bild": Drony za 67 mln euro do kontroli granic morskich

  Unia Europejska zamierza przeznaczyć 67 mln euro na zakup dronów do kontroli swoich granic morskich - podał w czwartek na swej stronie internetowej dziennik "Bild". Bezzałogowe samoloty mają tropić małe pontony, w których migranci docierają do Europy.

 • Ukradli diamenty za 67 mln euro. Przełom po 12 latach?

  W Amsterdamie oraz w Walencji zatrzymano siedem osób podejrzanych o pranie pieniędzy i udział w kradzieży wartych ok. 67 mln euro diamentów, do której doszło prawie 12 lat temu - poinformowała w sobotę holenderska policja.

Zdjęcia na temat: v 67
Wideo na temat: v 67
 • Odnalazła brata po 67 latach

  Kobieta z Portland odnalazła brata po 67 latach. Mężczyzna urodzony podczas Drugiej Wojny Światowej dzieciństwo spędził w sierocińcu. Parę miesięcy temu odkrył, że ma rodzeństwo. Siostra nawiązała z nim korespondencję. W sobotę (14.09), na lotnisku w Portland rodzeństwo po raz pierwszy spotkało się twarzą w twarz.

 • Japońska łódź podwodna odnaleziona na dnie oceanu! Po 67 latach

  opublikowanym przez HURL widać, jak wygląda ta 120-metrowa łódź po 67 latach na dnie morza (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.

 • Papierosy zabijają przynajmniej 67 tys. osób rocznie

  Co roku z powodu chorób odtytoniowych umiera 67 tys. osób w Polsce. Niestety ze względu na gwałtowny proces starzenia się społeczeństwa w Europie, szacuje się, że liczba osób cierpiących na choroby płuc będzie stale rosnąć. Wiek stanowi bowiem, obok palenia tytoniu, główny czynnik ryzyka zachorowalności. 86 proc. przedwczesnych zgonów w Europie jest spowodowanych przez choroby środowiskowe

Dyskusje na temat: v 67