• Informacje na temat:

  v 67

Artykuły na temat: v 67
 • Policja w Pekinie zatrzymała 67 osób podejrzanych o udział w strukturze, która według władz mogła działać na zasadzie piramidy finansowej. Wcześniej w tym tygodniu odbyły się demonstracje, których uczestnicy apelowali o przerwanie śledztwa w sprawie tego funduszu.

 • "Fakt": 67 500 zł nagrody dla prezesa NIK

  Wtorkowy "Fakt" informuje o okazałej nagrodzie przyznanej prezesowi Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofowi Kwiatkowskiemu, która sięgnęła 67 500 złotych.

 • Ruda Śląska: Policja szuka zaginionego 67-latka

  Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą poszukiwania 67-letniego Henryka Fortuny. Mężczyzna ostatni raz widziany był we wtorek.

 • ​Nie żyje profesor Piotr Małoszewski. Miał 67 lat

  W wieku 67 lat zmarł w Monachium prof. Piotr Małoszewski, geolog, członek Centralnego Komitetu Katolików Niemieckich, działacz polonijny.

 • Marek Frąckowiak nie żyje. Popularny aktor miał 67 lat

  ...​Nie żyje Marek Frąckowiak, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany m.in. z ról w "Alternatywach 4", "07 Zgłoś się" czy "Plebani". Miał 67 lat.

 • Stanisław Wielanek nie żyje. Muzyk miał 67 lat

  Stanisław Wielanek - wokalista, kompozytor, znawca folkloru miejskiego, lider Kapeli Czerniakowskiej, później Kapeli Warszawskiej - zmarł w wieku 67 lat. Nad ranem sobotę o śmierci artysty poinformował jego menadżer. Informację jako pierwsza podała TVP Info.

 • Rozpoczęło się 67. Berlinale, w konkursie "Pokot" Agnieszki Holland

  W Berlinie rozpoczął się 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. Uczestnicy uroczystego otwarcia obejrzeli w czwartek wieczorem francuski obraz "Django". O festiwalowe nagrody - złote i srebrne Niedźwiedzie - walczy 18 filmów, w tym "Pokot" Agnieszki Holland.

 • Arcybiskup Zygmunt Zimowski nie żyje. Miał 67 lat

  W wieku 67 lat zmarł Abp Zygmunt Zimowski, Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Chorych i Duszpasterstwa Służby Zdrowia – podało Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski. Arcybiskup zmagał się z chorobą nowotworową. Zmarł w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej.

 • Sondaż: Dla 67 proc. niepłacenie podatków przez Trumpa – niepatriotyczne

  ...67 proc. ankietowanych Amerykanów uważa, że uchylanie się przez Donalda Trumpa przed płaceniem podatków świadczy o jego egoizmie, a 61 proc., że wskazuje to na brak patriotyzmu - wynika z sondażu Reuters/Ipsos opublikowanego we wtorek.

 • Chiny: Do 67 wzrosła liczba ofiar katastrofy budowlanej

  Do 67 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych zawalenia się rusztowania przy budowanej wieży chłodniczej elektrowni w Fengcheng w prowincji Ciangsi (Jiangxi) na południowym wschodzie Chin - podały lokalne media. Dwie osoby zostały ranne, a jedna zaginęła.

Zdjęcia na temat: v 67
Wideo na temat: v 67
 • Odnalazła brata po 67 latach

  Kobieta z Portland odnalazła brata po 67 latach. Mężczyzna urodzony podczas Drugiej Wojny Światowej dzieciństwo spędził w sierocińcu. Parę miesięcy temu odkrył, że ma rodzeństwo. Siostra nawiązała z nim korespondencję. W sobotę (14.09), na lotnisku w Portland rodzeństwo po raz pierwszy spotkało się twarzą w twarz.

 • Nowy wyścig o mieszkania potrwa jeden dzień: 67 mln zł do podzielenia

  Zmiany w ustawie dotyczącej rządowego programu MdM prawdopodobnie zaczną obowiązywać od 1 sierpnia. Pojawi się do podzielenia 67 mln zł, dla tych którzy na kredyt chcą kupić mieszkanie.

 • Japońska łódź podwodna odnaleziona na dnie oceanu! Po 67 latach

  opublikowanym przez HURL widać, jak wygląda ta 120-metrowa łódź po 67 latach na dnie morza (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.

Dyskusje na temat: v 67