• Informacje na temat:

  teraz opole

Artykuły na temat: teraz opole
 • "Fakt": Opole "pogrąży" Kurskiego?

  .... Teraz jednak oglądalność TVP spadła jeszcze bardziej, co nie działa na korzyść Kurskiego. Więcej w "Fakcie".

 • Opole: Gdzie jesteśmy?

  ...była rozdęta, teraz zaś schodzi z niej powietrze. Nie ma kryzysu, jest lekki przysiad - mówił. Zespół prasowy UMWO...

 • .... Współfundatorami pomnika są miasto Opole oraz mecenas kultury i filantrop Karol Cebula. Autorem pomnika jest rzeźbiarz Marian Molenda. Postać Kofty wchodzi po schodach do budynku uczelni. Prof. Nicieja mówił, że żona Jonasza Kofty żartowała, że nie skończył on żadnej uczelni, może więc teraz mu się w końcu uda. - Jestem wzruszony. Jakby powiedział to Jonasz "Wzruszenie nie pozwala mi ściskać państwa za...

 • ...córkę. Mężczyzna był już karany w 1997 rok za molestowanie 9-latki. Wówczas dostał karę w zawieszeniu. Teraz nie może na to liczyć.

 • ...bariery. Teraz dzięki tej akcji pojawiła się szansa na rozwój agroturystyki i upraw ekologicznych. - Wśród uczestników są także ekolodzy, którzy dwa lata temu blokowali budowę autostrady A-4 w okolicach...

 • Były prezes Radia Opole Marcin Palade został doradcą zarządu Polskiego Radia.

 • Policja radzi, by kierowcy, którzy jadąc z zachodu na wschód lub północ Polski zazwyczaj przejeżdżali przez Opole, teraz omijali miasto - z powodu remontu częściowo zamknięty jest wiadukt na obwodnicy północnej.

 • Twoje Niesamowite Miejsce w RMF FM: Nowe bloki Elektrowni Opole - tysiące kilometrów kabli i ton bet

  ...65 tysięcy ton konstrukcji stalowych, 250 tysięcy ton betonu i 3 tysiące kilometrów kabli można zobaczyć na budowie dwóch nowych bloków działającej Elektrowni Opole. To jedna z największych inwestycji w Polsce po 1989 roku, która ma być gotowa w ciągu najbliższych trzech lat. Ta zamknięta na co dzień budowa to Twoje Niesamowite Miejsce w RMF FM.

 • Opole: 20-latek bez prawa jazdy uszkodził 3 auta. Był pijany

  Pijany 20-letni kierowca bez prawa jazdy uszkodził w Opolu trzy samochody. Mężczyznę zatrzymali świadkowie. Teraz czeka na zarzuty.

 • Prokuratura zarzuca mężczyźnie, że przyjął dwie łapówki - w sumie 7 tysięcy złotych. Nie można wykluczyć, że podobnych podarków było więcej. Policjantowi grozi do 10 lat więzienia. Funkcjonariusz pracował w policji od 15 lat. Miał już prawo do emerytury - teraz jednak stracił ten przywilej i został dyscyplinarnie zwolniony z pracy.

Wideo na temat: teraz opole
 • Policjanci z Opola dziękuję za ciepłe słowa. "Dla wszystkich, którzy wspierali naszą pracę"

  ​Tuż po zakończeniu Światowych Dni Młodzieży pielgrzymi dziękowali i gratulowali policjantom za ich wspaniałą pracę podczas imprezy. Teraz policjanci z Opola postanowili odwdzięczyć się i podziękować za miłe słowa.

 • Policjantka z Opola: Nie byłam kochanką komendanta

  "Zawsze przestrzegałam zasad etyki zawodowej w relacjach z policjantami, teraz czuję się zdyskryminowana i zdeptana" - mówi w rozmowie z "Uwagą! TVN" nadkomisarz Katarzyna Szawdylas, której głos zarejestrowano na nagraniach z tzw. seksafery w opolskiej policji. "Nie byłam kochanką komendanta, nie łączyły nas żadne bliższe relacje osobiste" - wyjaśnia policjantka.

 • Policjantka z Opola: Nie byłam kochanką komendanta

  - Zawsze przestrzegałam zasad etyki zawodowej w relacjach z policjantami, teraz czuję się zdyskryminowana i zdeptana - mówi w rozmowie z "Uwagą! TVN" nadkomisarz Katarzyna Szawdylas, której głos zarejestrowano na nagraniach z tzw. seksafery w opolskiej policji. - Nie byłam kochanką komendanta, nie łączyły nas żadne bliższe relacje osobiste - wyjaśnia policjantka. "Nowa Trybuna Opolska" jako

Dyskusje na temat: teraz opole