• Informacje na temat:

  styp i

Artykuły na temat: styp i
 • 9 osób zmarło po pogrzebowej stypie. Sprawę wyjaśnia policja

  Tragedia w Peru. W miejscowości Ayacucho w południowych Andach zmarło 9 osób po posiłku na pogrzebowej stypie. Do jedzenia mogły znaleźć się środki owadobójcze. Sprawę wyjaśniają śledczy.

 • Marek Mikos dla RMF FM: Stypa po Starym? Nie ma żadnej stypy!

  ...w spektaklu pod tytułem "stypa". Nie ma żadnej stypy, Stary Teatr pracuje" - zapewnia dyrektor teatru. W tej chwili trwają prace nad czterema najbliższymi premierami oraz przygotowania do trzech następnych...

 • ..., Kopacz, emigranci, biskupi, i Złoty Pociąg... No i co, miał być bal, a będzie stypa? To nie tak. Bo te 20 proc. to żywi ludzie, a ich emocje, to coś więcej niż prosty odruch. I nawet jak Kukiz polegnie...

 • Stypa u Nowaka. "Wprost" podaje szczegóły

  Koleżanki i koledzy z Sejmu świętowali wspólnie ze Sławomirem Nowakiem jego czterdzieste urodziny. Impreza była połączona z pożegnaniem z polityką głównego bohatera afery zegarkowej. Kulisy "stypy u Nowaka" odsłania tygodnik "Wprost".

 • Stypa u Franciszka. Papież zaoferował obiad przyjaciołom zmarłego bezdomnego Polaka

  Po pogrzebie bezdomnego 57-letniego Polaka, który odbył się w sobotę w kościele niedaleko Watykanu, papież Franciszek zaoferował obiad grupie jego przyjaciół - poinformował rzecznik Stolicy Apostolskiej ksiądz Federico Lombardi.

 • Zaproszenia na "Stypa Party" - imprezę pod hasłem "nie lękajcie się przyjdą następni" i z wizerunkiem prezydenckiego samolotu, który rozbił się w sobotę w Smoleńsku - pojawiły się w sobotę w internecie. Niewykluczone, że sprawą zajmie się prokurator.

 • ...- Stoimy nad przepaścią i zamiast urodzin powinniśmy pomyśleć o stypie. Kto jest temu winny? Ustawodawca, nasi parlamentarzyści, to od nich przecież - my, media publiczne - oczekujemy wsparcia, zapewnienia środków koniecznych do wypełniania misji - powiedział w piątek Michał Jagodziński, prezes Polskiego Radia "Pomorza i Kujaw" w Bydgoszczy. W 2009 r. bydgoska rozgłośnia, obejmująca zasięgiem...

 • Policja nie zajmie się sprawą ogłoszeń dotyczących "Stypa Party" - imprezy, która miała się rzekomo odbyć w Poznaniu w dniu katastrofy prezydenckiego samolotu. Ogłoszenia zamieszczano w internecie, który według prawa nie jest "miejscem publicznym".

 • Zaproszenia na "Stypa Party" - imprezę pod hasłem "nie lękajcie się przyjdą następni" i z wizerunkiem prezydenckiego samolotu, który rozbił się w sobotę w Smoleńsku - pojawiły się w sobotę w internecie. Niewykluczone, że sprawą zajmie się prokurator.

 • Co zdarzyło się na rodzinnej stypie?

  Próby przed premierą sztuki "Sierpień" Tracy'ego Lettsa, która cieszyła się ogromnym powodzeniem u amerykańskiej publiczności, trwają w stołecznym Teatrze Studio. Role trzech sióstr, które spotykają się na stypie ojca grają Ewa Błaszczyk, Joanna Trzepiecińska i Edyta Jungowska.

Zdjęcia na temat: styp i
Wideo na temat: styp i
 • Zawiedziony kibic: Mamy stypę narodową nie ze względu na wynik

  "Po meczach z Grecją i z Rosją była stypa narodowa, a teraz jest stypa narodowa nie ze względu na wynik" - mówi w rozmowie z reporterem RMF FM jeden z zawiedzionych kibiców po wczorajszej kompromitacji na Stadionie Narodowym. Rozmówca naszego dziennikarza, podobnie jak wielu innych fanów futbolu, był zmuszony sprzedać bilety na wymarzony mecz, ponieważ nie mógł zostać dłużej w Warszawie.

Dyskusje na temat: styp i