• Informacje na temat:

  stres miejski

Artykuły na temat: stres miejski
 • Opanuj stres za kierownicą

  Stres robi swoje - mówią kursanci, którzy kilkukrotnie próbowali zdać egzamin na prawo jazdy. Średnio co trzeci z nich nie wyjeżdża z placu manewrowego, by kontynuować sprawdzian w ruchu ulicznym.

 • Wyziębiona jaszczurka w kartonie z grejpfrutami. Mały gekon ze stresu odrzucił ogon

  ...- relacjonuje insp. Andrzej Barszcz z Ekopatrolu Straży Miejskiej m.st. Warszawy. Jak dodaje, gekon nie miał ogonka - najprawdopodobniej odrzucił go pod wpływem stresu, co dla tego gatunku jest(...)Zdziwieni odkryciem pracownicy jednego z warszawskich sklepów zadzwonili do straży miejskiej. Powiedzieli, że kartonie z owocami znaleźli małą jaszczurkę. Kiedy strażnicy Ekopatrolu przyjechali na...

 • Radni chcą zmienić przepisy dotyczące komunikacji miejskiej dla niepełnosprawnych

  W Krakowie szykują się zmiany w przepisach dotyczących osób niepełnosprawnych. Chodzi o ulgi w komunikacji miejskiej. Obecnie z darmowych przejazdów mogą korzystać wszystkie osoby niepełnosprawne do 16. roku życia. Problem pojawia się w przypadku młodzieży z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Ta grupa po ukończeniu 16 lat potrzebuje - oprócz orzeczenia - zaświadczenie od lekarza.

 • "DGP": Psycholog potrzebny straży miejskiej od zaraz

  ...jest nie tylko ze stresem, z jakim muszą mierzyć się w pracy, ale także z licznymi wybrykami, które chluby tej formacji nie przynoszą. Sami strażnicy przyznają, że takie zdarzenia nie powinny mieć...

 • Stres zbiera coraz większe żniwo, jednak - jak zapewnia Marzena Brożkiewicz, terapeutka z Miejskiego Ośrodka Profilaktyki Zdrowotnej w Łodzi - w odpowiednich dawkach może mieć korzystne działanie.

 • Więcej przedszkoli i żłobków, "dojazd bez stresu", czyli nowoczesna komunikacja, a także służba zdrowia na europejskim poziomie to priorytety kandydata SLD na prezydenta Warszawy Wojciecha Olejniczaka.

 • Liczył się wygląd, wykształcenie, odporność na stres i... znajomość języka polskiego. Takie wymagania postawiono kandydatom na strażników miejskich w Kaliszu. Komendant uznał, że jego ludzie nie mogą robić błędów ortograficznych, wypisując mandaty czy raporty po służbie.

 • 1600 urzędników przejdzie badanie na wariografie

  ...​1600 urzędników moskiewskich władz miejskich będzie musiało przejść w tym roku badanie na wariografie, a część na wykrywaczu stresu; wszystko to w ramach walki z korupcją, o czym poinformowała w poniedziałek wicemer Moskwy Natalia Sergunina.

 • Stres to choroba naszego wieku, która zbiera coraz większe żniwo. Ale, jak zapewnia Marzena Brożkiewicz, terapeutka z Miejskiego Ośrodka Profilaktyki Zdrowotnej w Łodzi, stres w odpowiednich dawkach może mieć korzystne działanie.

 • "Ogólnopolski Tydzień Kariery" w Kielcach

  ..."Body language w pracy i na co dzień" oraz "Jak opanować stres przez: egzaminem, rozmową kwalifikacyjną, wyznaniem miłości?" - to tytuły warsztatów, jakie zaplanowane są w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Dyskusje na temat: stres miejski
 • Re: Przewinęła dziecko w autobusie. Kierowca wezwał policję

  Analizujac sprawe,Mama niestety przegiela ,no kierowca takze.....,ale......DZIECKO MA 2 LATA!!!Autobus byl miejski,nie dalekobiezny! Zachowanie Mamy swiadczy o braku zorganizowania I ignorowaniu innych ludzi.Tak duze dziecko wszystko juz je I jezeli nie nauczylo sie obslugiwac nocnika to I tak zuzywa bardzo malo pieluch.Podroz autobusem miejskim nie trwa tak dlugo,aby nie mozna bylo zrobic TEJ

 • Stres i zagrożenia w policji

  Stres i zagrożenie dla policjanta to nie "ulica" i przestępcy tylko wewnętrzne niezrozumiałe układy i zasady współżycia. Przedstawione tu "tabu" to mini przykład panowania w policji grup(...) milczeć, być ślepym i głuchym jak amerykańskie małpki CIA. Komendat Miejski z Warocławia budował dom w Sobótce korzystając bezprawnie z ludzi i sprzętu, mała kara, a w Warszawie za wykorzystanie

 • Re: RMF24: Strażnik miejski podejrzany o zabójstwo matki

  Patologia...policjanci złodzieje i łapówkarze,straznicy miejscy mordercy,pewno stres ich wykańcza.Na emeryture w wieku 40lat trzeba ich wysłać,niech się rehabilitują a reszta społeczeństwa bedzie na nierobów harować!!!

 • Porownywanie rolnikow z socjalistami to bzdura....

  Zawsze pracowali on od switu do wieczora i widzieli "wielkie rycerstwo i inteligencje" jak oni przyjezdzali aby ich skroic. Socjalizm to wynalazek leniwej inteligencji mieszczanskiej popartej przez miejska biede. Panu Ziemkiewiczowi polecam mala wycieczke za miasto....Po dotlenieniu zapewne opusci go miejski stres o ochota na docinanie komus kto nie jest mu nic winien...:)

 • Re: RMF24: Będą kolejne zatrzymania po bójce na gdyńskiej plaży

  wystarczających sił i środków. To tak jakby strażacy amerykańscy nie poszli ratować ludzi z płonących wież 11 września. Za to powinien na pysk polecieć od razu komendant miejski policji, wojewódzki i główny(...) stres i uraz. Kto powinien płacić ? Gdynia !

 • Proszę pana

  Czy Pan sobie zdaje sprawę, że urzędnik miejski - osoba po maturze zarabia średnio razy dwa co początkujący lekarz - człowiek po 6 latach studiów - odpowiedzialny za ludzkie zycie? Więc tak(...) po 60 godz tygodniowo, stres + nikt się z tobą nie liczy, a tu nagle masz opcję pracy w Anglii + zarobki lepsze + szacunek? Nagle masz skalę porównawczą, i co? Trzymasz mordę na kłódke to nic się nie