• Informacje na temat:

  spełnienie

Artykuły na temat: spełnienie
 • Spełnili siedem tysięcy marzeń dzieci

  ...fundacji udaje się spełnić dzięki pracy wolontariuszy oraz zaangażowaniu życzliwych osób. Obecnie liczba spełnionych marzeń przekroczyła 7 000! Jednak wiele marzeń nadal czeka na spełnienie. Na stronie internetowej Fundacji Mam Marzenie , można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

 • Powrót do Polski - spełnienie marzeń

  Czekała 14 lat, żeby wrócić do Polski z Uzbekistanu. Jej marzenie spełniło się w tym tygodniu. Emerytowana dziennikarka Eugenia Orłowa zamieszkała w Piotrkowie Trybunalskim w Łódzkiem. Jest pierwszą repatriantką, która zamieszkała w tym mieście. "Nie wierzyłam w to, co widzę, bo przyjechaliśmy w nocy" - mówi pani Eugenia.

 • Magierowski: Ustawa dezubekizacyjna "spełnieniem pewnej sprawiedliwości dziejowej"

  Prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. ustawę dezubekizacyjną, ponieważ uznał, że jest to spełnienie pewnej sprawiedliwości dziejowej - powiedział w piątek dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski.

 • Gowin: Nie ma środków na spełnienie innych postulatów

  ..."To, co dało się zrealizować z oczekiwań protestujących osób niepełnosprawnych i ich opiekunów - zrealizowaliśmy; na spełnienie kolejnych oczekiwań w tegorocznym budżecie nie ma środków" - podkreślił w czwartek wicepremier Jarosław Gowin.

 • Rusza Rajd Katalonii. Kajetan Kajetanowicz jedzie "po spełnienie marzeń"

  To będzie czwarty start Kajetana Kajetanowicza w tegorocznym cyklu WRC. Rajd Katalonii to spełnienie marzeń polskiego kierowcy, ale też szansa na realizację kolejnych. Po doskonałym występie w Rajdzie Turcji, Kajetanowicz zaostrzył apetyty kibiców na podium w klasie WRC-2. Walkę o wysokie lokaty kierowcy rozpoczną już dziś wieczorem podczas popisowego odcinka specjalnego w Barcelonie.

 • Kaczyński: To spełnienie narodowego obowiązku

  Kaczyński wyraził nadzieję, że na 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej, zostaną odsłonięte. - Patrzymy na przyszłość z optymizmem, wierzymy, że zbierzemy środki na budowę. To będzie spełnienie narodowego obowiązku - dodał prezes PiS. Prawo i Sprawiedliwość chce budowy dwóch pomników na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Mają tam stanąć monumenty śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz ofiar...

 • Robert Sycz: Praca trenera daje mi spełnienie

  Przed laty z powodzeniem rywalizował na torach wioślarskich na całym świecie. Ma w dorobku dwa złote medale Igrzysk Olimpijskich. Teraz wykorzystuje swoje doświadczenie w pracy trenerskiej. Robert Sycz – znakomity wioślarz – w rozmowie z Patrykiem Serwańskim opowiedział o swojej popularności i trudnościach związanych z pracą trenera.

 • Gliński o zakupie kolekcji Czartoryskich: To było spełnienie obowiązku

  ...​"Dama z gronostajem" Leonarda da Vinci jest prezentowana w gmachu głównym Muzeum Narodowego w Krakowie. "To, co zrobiliśmy było spełnieniem obowiązku" - mówił podczas czwartkowej inauguracji pokazu tego dzieła wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.

 • Gowin o protestujących w Sejmie: Na spełnienie dalszych oczekiwań nie ma środków

  To, co dało się zrealizować z oczekiwań protestujących osób niepełnosprawnych i ich opiekunów - zrealizowaliśmy; na spełnienie kolejnych oczekiwań w tegorocznym budżecie nie ma środków - podkreślił wicepremier Jarosław Gowin.

 • Monika Michalik: Spełnił się mój sen. To wielka radość

  ...to rzucić. Teraz na pewno czuję spełnienie. Teraz mam swoje lata, ale kto to wie, co będzie dalej. Na razie żyję tą chwilą - powiedziała. Zawodniczka WKS Grunwald Poznań znana jest z robienia...

Zdjęcia na temat: spełnienie
Wideo na temat: spełnienie
 • Andrzej Seremet: Śledztwa smoleńskie potrwają jeszcze rok, BOR nie spełnił standardów

  "Śledztwa smoleńskie mogą potrwać jeszcze mniej więcej rok. To, co wstrzymuje ich zakończenie, to głównie kwestia materiałów z Rosji, mam nadzieję, że rozwiążę ten problem podczas najbliższej wizyty, 11 stycznia w Moskwie" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Prokurator Generalny Andrzej Seremet. Obiektem poważnego zainteresowania prokuratury jest postępowanie Biura Ochrony Rządu. "Jest przekonanie, że funkcjonariusze BOR postąpili gorzej niż powinno się postąpić przy organizacji tego typu wizyt" -...

 • Adam Nawałka: Objęcie kadry to dla mnie zaszczyt i spełnienie marzeń

  Warszawa. Adam Nawałka w towarzystwie Zbigniewa Bońka po raz pierwszy pojawił się na konferencji prasowej w roli selekcjonera reprezentacji Polski. - Objęcie posady trenera kadry narodowej to dla mnie zaszczyt i spełnienie marzeń - powiedział na konferencji Nawałka.

 • Siemoniak: Amerykanie w Polsce to spełnienie marzeń

  Dziś pojawiają się u nas sojusznicy i przyjaciele. Od dziś współpraca z Amerykanami będzie wyglądać zupełnie inaczej - tak o powitaniu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w bazie lotniczej w Łasku mówił szef MON, Tomasz Siemoniak. - Amerykańscy żołnierze w Polsce to spełnienie marzeń. Współpraca z Amerykanami będzie trwała, dopóki oba państwa będą sobie tego życzyły. W razie potrzeby

Dyskusje na temat: spełnienie