• Informacje na temat:

  sławomir izdebski

Artykuły na temat: sławomir izdebski
 • Sławomir Izdebski: Paweł Kukiz przestał odbierać telefony

  W piątek podczas konferencji prasowej przed siedzibą PKW Sławomir Izdebski poinformował o rejestracji Komitetu Wyborców Ruch Społeczny RP. Lider organizacji skomentował również zerwanie współpracy z Pawłem Kukizem, z którym w trakcie wyborów prezydenckich szedł ramię w ramię.

 • Izdebski opuścił spotkanie z Sawickim

  Szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski zerwał rozmowy z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim. Zapowiedział wzmożone akcje protestacyjne, wraz z górnikami. Pozostałe rolnicze organizacje kontynuowały rozmowy z szefem resortu rolnictwa; zakończyły się one przed godz. 16.

 • "Nie proponowaliśmy Izdebskiemu żadnego porozumienia"

  Sprzeczne komunikaty wokół rolniczych protestów. "Nie proponowaliśmy żadnego porozumienia panu Izdebskiemu" - mówi minister rolnictwa Marek Sawicki. Wcześniej szef rolniczego OPZZ zapowiedział, że dziś rolnicy zdecydują, czy zaakceptować propozycje ministra. W rozmowie z reporterką RMF FM Magdaleną Gawlik określił je jako "średnie".

 • Izdebski: Od jutra premier może latać na miotle

  Sławomir Izdebski zapowiada blokady rolnicze i żąda wprowadzenia stanu klęski żywiołowej.

 • Izdebski i Kukiz razem w wyborach parlamentarnych?

  Lider rolniczych protestów Sławomir Izdebski i kandydat na prezydenta Paweł Kukiz razem w wyborach parlamentarnych? Tak zapowiada szef rolniczego OPZZ i przewodniczący utworzonego w ubiegłym tygodniu Ruchu Społecznego Rzeczypospolitej Polskiej.

 • Izdebski: Nic nowego w propozycjach ministra

  ...​Nie ma nic nowego w propozycjach ministra rolnictwa i pracujących pod jego przewodnictwem zespołów, nie ma też powodów do przerwania protestów - tak dzisiejszą konferencję prasową Marka Sawickiego komentuje szef rolniczych OPZZ Sławomir Izdebski.

 • Szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski ocenia, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie uboju rytualnego to "wielkie zwycięstwo rolników".

 • S. Izdebski: Ja chętnie zostanę ministrem, a Sawicki niech wraca na wieś

  ...- Jeśli państwo dzisiaj twierdzi, że nie ma siedmiu milionów złotych na odszkodowania dla rolników za szkody spowodowane przez dziki, a jednocześnie 600 milionów złotych idzie na nagrody dla pracowników ZUS, 100 milionów euro płynie na Ukrainę, to ja czegoś nie rozumiem - mówi lider rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski.

 • Protest rolników. Izdebski nie spotka się jutro z Sawickim

  ...„Na chwilę obecną nie wybieram się na jutrzejsze spotkanie z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim" - usłyszał reporter RMF FM od Sławomira Izdebskiego, lidera rolniczych protestów. Rolnicy od poniedziałku blokują m.in. krajową dwójkę obok Siedlec na Mazowszu. W środę mają utrudniać ruch na kolejnych drogach.

 • Szef OPZZ rolników Sławomir Izdebski przekazał ultimatum dla polskiego rządu.

Zdjęcia na temat: sławomir izdebski
Wideo na temat: sławomir izdebski
 • Kłopotek: Chłopy opamiętajcie się! Większość Polaków nie zarabia tak dobrze, jak wy!

  "Chłopy opamiętajcie się! Większość Polaków nie zarabia takich pieniędzy, jak wy" - mówi do protestujących rolników poseł PSL Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM. W co gra Sławomir Izdebski? "Wybory się zbliżają. Chce, żeby go ktoś wziął" - odpowiada Kłopotek. Pytany przez Konrada Piaseckiego o to, czy PSL zaproponuje szefowi rolniczego OPZZ start, odpowiada "Daj pan spokój". "Jestem

Dyskusje na temat: sławomir izdebski