• Informacje na temat:

  s17

Artykuły na temat: s17
 • Samorządowcy: S17 kluczowa dla Lubelszczyzny

  Budowa drogi ekspresowej S17 z Lublina do Warszawy jest fundamentalna dla rozwoju Lubelszczyzny - uważają samorządowcy i przedsiębiorcy. Rząd zwiększył limit środków na budową dróg, co umożliwi rozpoczęcie budowy fragmentu S17 przed 2013 rokiem.

 • Kilkaset osób protestowało we wtorek przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przeciw przesunięciu budowy drogi S17. Przedstawiciele pikietujących złożyli petycję na ręce Radosława Stępnia, wiceministra infrastruktury odpowiedzialnego za drogi .

 • Wiemy, kto zbuduje kolejny odcinek S17

  Konsorcjum Budimeksu i hiszpańskiej spółki Ferrovial Agroman wygrało przetarg na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S17 na Lubelszczyźnie, między węzłami Bogucin i Dąbrowica. Budowa niespełna 8 km drogi wyceniona została na ponad 415 mln złotych.

 • Znalazły się pieniądze na S3 i S17

  Pieniądze z funduszy unijnych przeznaczone na kolej zostaną wykorzystane na budowę dróg S3 i S17 - powiedział po posiedzeniu rządu premier Donald Tusk. Chodzi o ok. 4,8 mld zł.

 • Lublin: Grabarczyk obiecuje pieniądze na S17

  ..."Będą pieniadze na wybudowanie trasy S17" - obiecał w Lublinie szef resortu infrastruktury Cezary Grabarczyk. O to, żeby droga powstała, walczą władze miasta i mieszkańcy. Kiedy trasa trafiła na listę "inwestycji rezerwowych" w Warszawie pojawiły się billboardy: "Nie odcinaj Lublina od stolicy" oraz "Nie odcinaj wschodu od Europy". W ciągu niespełna 3 dni petycję w sprawie budowy podpisało ponad...

 • 800 litrów paliwa, 100 ton piasku i ponad 370 ton kruszywa skradziono z budowy drogi ekspresowej S-17 (Lublin -Warszawa) na terenie gminy Garbów w Lubelskiem. Policja zatrzymała w tej sprawie już osiem osób.

 • Znalazły się pieniądze na S3 i S17

  Pieniądze z funduszy unijnych przeznaczone na kolej zostaną wykorzystane na budowę dróg S3 i S17 - powiedział po posiedzeniu rządu premier Donald Tusk. Chodzi o ok. 4,8 mld zł.

 • Minister Bieńkowska: Budowa S3 i S17 nie jest zagrożona

  Budowa obiecanych odcinków dróg ekspresowych S3 i S17 nie jest zagrożona. 5 mld zł unijnych środków na pewno nam nie przepadnie - obiecuje minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska. W środę Komitet Sterujący ma zaakceptować rządowy plan przeniesienia unijnych pieniędzy z inwestycji kolejowych na drogowe. Problem w tym, że nie chce się na to zgodzić Komisja Europejska.

 • Petycja w sprawie trasy S17 dotarła już do Warszawy

  Ponad 20 tys. mieszkańców Lubelszczyzny podpisało się pod petycją do premiera Donalda Tuska w sprawie przyspieszenia budowy drogi S17. Dziś dokument został złożony w kancelarii szefa rządu. Chodzi o trasę ekspresową między Lublinem a Warszawą.

 • Mieszkańcy Lublina pikietowali w Warszawie w sprawie drogi S17

  Blisko dwie godziny kilkaset osób protestowało przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przeciw przesunięciu budowy drogi S17, czyli trasy ekspresowej między Lublinem a Warszawą. Przedstawiciele pikietujących złożyli petycję na ręce Radosława Stępnia, wiceministra infrastruktury odpowiedzialnego za drogi .

Zdjęcia na temat: s17
Dyskusje na temat: s17