• Informacje na temat:

  s voice

Artykuły na temat: s voice
 • Uczestniczka programu "The Voice" zastrzelona. Napastnik zaatakował, gdy rozdawała autografy

  Nie żyje Christina Grimmie, piosenkarka, uczestniczka amerykańskiej edycji programu "The Voice". 22-latka została zastrzelona przed koncertem.

 • Zakonnica wygrała The Voice of Italy!

  ...show "The Voice of Italy": The Telegraphe (KK)

 • "European Voice" żegna Lecha Kaczyńskiego

  Komentując zwycięstwo w prawyborach w PO Bronisława Komorowskiego, tygodnik "European Voice" zapowiada "spokojniejsze czasy" w polskiej polityce wraz z jego prawdopodobnym zwycięstwem w wyborach prezydenckich i odejściem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 • Unii Europejskiej grozi kolejna wojna w obronie danych pasażerów linii lotniczych. Najpierw Wspólnota stoczyła ją ze Stanami Zjednoczonymi, teraz będzie musiała zrobić to samo z Rosją. O sprawie donosi na pierwszej stronie tygodnik "European Voice".

 • Polski ambasador przy UE Jan Tombiński zwrócił się do Komisji Europejskiej o wyjaśnienia ws. szydzącego z Polski i krajów bałtyckich listu urzędnika KE opublikowanego w najnowszym numerze tygodnika "European Voice".

 • Polska stara się być w centrum debat toczących się w UE dotyczących kryzysu zadłużenia i budżetu na lata 2014-20 , ale "izoluje się poprzez swoją postawę w kwestii polityki energetycznej" Unii - ocenia w czwartek brukselski tygodnik "European Voice".

 • "European Voice" o sterotypowym widzeniu polskiej polityki, i o tym, kto je łamie

  Jedyny czarnoskóry poseł w polskim parlamencie John Abraham Godson (PO) stanowi mocny kontrast wobec kultury politycznej kraju - pisze brukselski tygodnik "European Voice". Dodaje, że sukces Godsona obala stereotypowe opinie o Polsce.

 • European Voice: Ignorancja Zachodu w tekstach o Polsce

  Prestiżowy brukselski tygodnik "European Voice" pisze o nieuzasadnionej, antypolskiej kampanii, jaka przetacza się w zachodnich mediach przy okazji Euro 2012. Najpierw BBC opublikowała delikatnie mówiąc kontrowersyjny dokument "Stadiony Nienawiści", a w ostatnich dniach media rozpisywały się o "rasistowskim skandalu" w Krakowie.

 • Wiosną ukaże się debiutancki album "W siódmym niebie" wokalnej grupy Voice Band. Jej założycielem jest Arek Lipnicki, który do współpracy nad debiutancką płytą zaprosił swoją siostrę Anitę, wokalistkę znaną z projektów solo, Lipnicka & Porter i zespołu Varius Manx.

 • Tomasz Skory : Amerykańskie władze potwierdziły dzisiaj ostrzelanie rakietą Hellfire grupu terrorystów al-Qaedy, w której mógł się znajdować Osama bin Laden. Pan wierzy, że Osama bin Laden mógłby się dać zabić teraz? Andrzej Jonas - redaktor naczelny "The Warsaw Voice" : No nikt się nie chce dać zabić, poza tym to nie jest kwestia wiary. Ja bym czekał na wiadomości, gdybym czekał na wiadomości...

Zdjęcia na temat: s voice
Wideo na temat: s voice
 • Zobacz trenerów 7 edycji The Voice of Poland

  Właśnie ruszyła siódma edycja programu The Voice of Poland. Poznajcie trenerów, którzy wystąpią w kolejnej części show.

 • The Voice of Poland: Rockowe starcie!

  "Bitwy" 6. edycji The Voice of Poland czas zacząć – pierwszym starciem z drużyny Tomsona i Barona! Pewność siebie Maćka Grendy zaintrygowała i zawstydziła Edytę Górniak. Czy w trakcie Bitew znów między nimi zaiskrzy? Patrykowi Glince udział w programie zapewniła piosenka „Policeman”, chociaż Maria Sadowska chciała dać mu… klapsa! Teraz Panowie spotkają się na ringu i będzie to naprawdę ostra

 • Margaret: Odrzuciłam propozycję bycia jurorem w „The Voice of Poland”

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji „The Voice of Poland”. Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze na tyle kompetentna, by oceniać innych. – Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady - przyznaje wokalistka. O tym, że Margaret zostanie nowym jurorem „The Voice of Poland

Dyskusje na temat: s voice