• Informacje na temat:

  s 62

Artykuły na temat: s 62
 • RMF: Porwanie Chińczyka. Zatrzymano 62-latkę

  Policja szuka jeszcze jednej osoby mającej związek z porwanie, ale jak zapewniają funkcjonariusze - to kwestia czasu. Służby znają już bowiem tożsamość tej osoby. W środę funkcjonariusze z wydziału operacyjno-rozpoznawczego Komendy Miejskiej w Gdańsku zatrzymali w tej sprawie 62-letnią kobietę, wcześniej ujęty został 57-letnie Rosjanin. Ta dwójka była już przesłuchiwana, sprawa trafi do...

 • Sosnowiec: Atak nożownika. Nie żyje 62-latka

  Atak nożownika w Sosnowcu. Nie żyje 62-letnia kobieta. Napastnik został zatrzymany.

 • Policja z Elbląga szuka zaginionej 62-latki

  Policjanci z Elbląga (woj. warmińsko-mazurskie) prowadzą poszukiwania 62-letniej Elżbiety Ceglińskiej. Kobieta była ostatni raz widziana we wtorek.

 • Śląskie: 62-latek brutalnie pobity za zwrócenie uwagi

  Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala 62-latek, który w Częstochowie zwrócił uwagę młodemu mężczyźnie, by nie załatwiał potrzeby fizjologicznej w publicznym miejscu. Po tej uwadze został ciężko pobity. Napastnik został zatrzymany.

 • Katowice: Umorzono śledztwo ws. morderstwa 62-latki

  Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zabójstwa w parku Kościuszki w Katowicach. W listopadzie 2016 roku zamordowana została tam 62-letnia kobieta, która spacerowała po parku z psem. Jej ciało znalazł przechodzień. Sprawa wstrząsnęła mieszkańcami.

 • Tragiczna śmierć 62-latka. Dźgnęła go płaszczka

  ...62-letni nurek Philip Chan zginął we wtorek po tym, jak płaszczka dźgnęła go w klatkę piersiową. Do tragedii doszło w oceanarium Underwater World Singapore. O sprawie pisze AFP.

 • Nie żyje Puan - najstarszy orangutan świata. Miała 62 lata

  ...​62-letnia samica Puan była najstarszym znanym na świecie orangutanem sumatrzańskim. W 2016 roku wpisano ją do Księgi Rekordów Guinnessa. Puan mieszkała w zoo w australijskim Perth, gdzie w poniedziałek poddano ją eutanazji.

 • Nie żyje najstarszy orangutan świata. Miał 62 lata

  ...​62-letnia samica Puan była najstarszym znanym na świecie orangutanem sumatrzańskim. W 2016 r. wpisano ją do Księgi Rekordów Guinnessa. Puan mieszkała w zoo w australijskim Perth, gdzie w poniedziałek poddano ją eutanazji.

 • 62 proc. Francuzów niezadowolonych z Macrona

  ...​62 proc. Francuzów deklaruje niezadowolenie z działań podejmowanych przez wybranego w maju prezydenta Emmanuela Macrona. Zadowolonych jest 37 proc. - wynika z sondażu pracowni Harris Interactive.

 • Darłowo: 62-letni mężczyzna utonął w Bałtyku

  W Darłówku (woj. zachodniopomorskie) doszło w poniedziałek do tragedii. 62-letni mieszkaniec Śląska wszedł rankiem do morza, ale duża fala uniemożliwiła mu wypłynięcie na brzeg - informuje "Dziennik Bałtycki".

Zdjęcia na temat: s 62
Wideo na temat: s 62
 • Zmarł najstarszy orangutan na świecie. Miał 62 lata

  Puan, najstarszy na świecie orangutan sumatrzański, zmarł w poniedziałek (18.06) w zoo w Perth. Samica Puan miała 62 lata. Została uśpiona z powodu problemów zdrowotnych związanych z wiekiem. (STORYFUL/x-news)

 • 62 lata niepełnosprawności, to nie w kij dmuchał

  "To jest taka metoda Robin Hooda" - mówiła o rządowym pomyśle daniny solidarnościowej w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Janina Ochojska. Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej stwierdziła, że nowy podatek "na pewno nie jest dobrą metodą" zdobywania pieniędzy i dodała, że "lepiej by było, gdyby ludzie chcieli opodatkować się dobrowolnie".

Dyskusje na temat: s 62