• Informacje na temat:

  s 62

Artykuły na temat: s 62
 • Policja z Elbląga szuka zaginionej 62-latki

  Policjanci z Elbląga (woj. warmińsko-mazurskie) prowadzą poszukiwania 62-letniej Elżbiety Ceglińskiej. Kobieta była ostatni raz widziana we wtorek.

 • Tragiczna śmierć 62-latka. Dźgnęła go płaszczka

  ...62-letni nurek Philip Chan zginął we wtorek po tym, jak płaszczka dźgnęła go w klatkę piersiową. Do tragedii doszło w oceanarium Underwater World Singapore. O sprawie pisze AFP.

 • Nie żyje Puan - najstarszy orangutan świata. Miała 62 lata

  ...​62-letnia samica Puan była najstarszym znanym na świecie orangutanem sumatrzańskim. W 2016 roku wpisano ją do Księgi Rekordów Guinnessa. Puan mieszkała w zoo w australijskim Perth, gdzie w poniedziałek poddano ją eutanazji.

 • Nie żyje najstarszy orangutan świata. Miał 62 lata

  ...​62-letnia samica Puan była najstarszym znanym na świecie orangutanem sumatrzańskim. W 2016 r. wpisano ją do Księgi Rekordów Guinnessa. Puan mieszkała w zoo w australijskim Perth, gdzie w poniedziałek poddano ją eutanazji.

 • 62 proc. Francuzów niezadowolonych z Macrona

  ...​62 proc. Francuzów deklaruje niezadowolenie z działań podejmowanych przez wybranego w maju prezydenta Emmanuela Macrona. Zadowolonych jest 37 proc. - wynika z sondażu pracowni Harris Interactive.

 • Darłowo: 62-letni mężczyzna utonął w Bałtyku

  W Darłówku (woj. zachodniopomorskie) doszło w poniedziałek do tragedii. 62-letni mieszkaniec Śląska wszedł rankiem do morza, ale duża fala uniemożliwiła mu wypłynięcie na brzeg - informuje "Dziennik Bałtycki".

 • Kartka pocztowa dotarła do adresatki po ponad 62 latach

  ...​Ponad 62 lata szła kartka pocztowa z miejscowości we włoskim Piemoncie do Aosty. Oba miejsca dzieli odległość ok. 180 kilometrów. Co się z nią działo przez cały ten czas - nie wiadomo.

 • Włochy: Pocztówka dotarła do adresatki po 62 latach

  Ponad 62 lata szła kartka pocztowa z miejscowości we włoskim Piemoncie do Aosty. Oba miejsca dzieli odległość ok. 180 kilometrów. Co działo się z nią przez cały ten czas? Nie wiadomo.

 • Brutalne pobicie 62-latka. Interwencja Ziobry

  Zbigniew Ziobro zapowiedział odwołanie od decyzji Sądu Okręgowego w Kielcach w sprawie wyroku dla sprawców brutalnego pobicia, zakończonego śmiercią 62-letniego mężczyzny. Minister sprawiedliwości oświadczył, że nie można godzić się na "łagodność w stosunku do bestialskich bandytów".

 • 62 proc. studentek molestowanych seksualnie na uczelniach

  Na hiszpańskich uniwersytetach 62 proc. studentek padło ofiarą agresji na tle seksualnym - wynika z badania przeprowadzonego w ośrodkach akademickich na terenie kraju. W ponad 25 proc. przypadków kobiety były molestowane przez swoich wykładowców.

Zdjęcia na temat: s 62
Wideo na temat: s 62
 • Zmarł najstarszy orangutan na świecie. Miał 62 lata

  Puan, najstarszy na świecie orangutan sumatrzański, zmarł w poniedziałek (18.06) w zoo w Perth. Samica Puan miała 62 lata. Została uśpiona z powodu problemów zdrowotnych związanych z wiekiem. (STORYFUL/x-news)

 • 62 lata niepełnosprawności, to nie w kij dmuchał

  "To jest taka metoda Robin Hooda" - mówiła o rządowym pomyśle daniny solidarnościowej w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Janina Ochojska. Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej stwierdziła, że nowy podatek "na pewno nie jest dobrą metodą" zdobywania pieniędzy i dodała, że "lepiej by było, gdyby ludzie chcieli opodatkować się dobrowolnie".

Dyskusje na temat: s 62