• Informacje na temat:

  s 33

Artykuły na temat: s 33
 • ...​Brawurowe zatrzymanie pedofila w Łódzkiem. 33-letni mieszkaniec Łasku składał seksualne propozycje 14-latce. W miejscu spotkania zamiast niej czekali jednak policjanci.

 • Policja zatrzymała 33-latka. Jest podejrzany o pedofilię

  Funkcjonariusze Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji zatrzymali 33-latka poszukiwanego listem gończym i podejrzanego o seksualne wykorzystywanie dziewczynki poniżej 15 roku życia. Rafał S. wpadł w powiecie kutnowskim w województwie łódzkim.

 • RMF: Strzały w Płońsku. Zginął 33-latek

  Rano, po godzinie 9 w Płońsku przy ulicy Grunwaldzkiej padły strzały. 38-latek, który wcześniej był już notowany za kradzieże i włamania, postrzelił 33-letniego mężczyznę - podaje RMF FM.

 • Suwałki: Zaginęła 33-letnia Agnieszka Strychalska

  Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 33-letniej mieszkanki Suwałk. Kobieta wyszła z domu w niedzielę i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 • ​KRS nie rozpatrzyła wniosków 33 sędziów NSA

  Krajowa Rada Sądownictwa na zakończonym w piątek posiedzeniu nie zaopiniowała wniosków sędziów Naczelnego Sądu Administracyjnego, którzy wyrazili wolę dalszego orzekania - przekazali w piątek PAP członkowie KRS. Wnioski takie złożyło 33 sędziów NSA.

 • "Zabić arbuza" najlepszym filmem 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

  ..."Zabić arbuza" - chińska opowieść reżysera Zehao Gao o farmerze, którego życie zmienia jeden upuszczony banknot - został najlepszym filmem 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Laureata Grand Prix ogłoszono w sobotę w Warszawie.

 • Meksyk: Policja znalazła 33 ludzkie czaszki. Porachunki karteli?

  Co najmniej 33 ludzkie czaszki znalazła policja na zachodzie Meksyku - poinformowały we wtorek miejscowe władze. Szczątki były zakopane w trzech płytkich dołach w stanie Nayarit, ogarniętym przemocą pomiędzy zwalczającymi się wzajemnie kartelami narkotykowymi.

 • Trump: Jak głupi przekazaliśmy Pakistanowi 33 mld dolarów

  Prezydent Donald Trump oświadczył, że USA "jak głupie" przekazały Pakistanowi przez ostatnie 15 lat pomoc o wartości 33 mld dolarów nie otrzymując w zamian nic. Obiecał, że "z tym skończy".

 • Operacja Sophia. Uratowano ponad 33 tys. imigrantów

  Zorganizowana dzięki UE operacja Sophia, która miała zapobiec nielegalnej imigracji w basenie Morza Śródziemnego, pozwoliła w ciągu półtora roku na zatrzymanie 101 przemytników ludzi i uratowanie na pełnym morzu 33 296 imigrantów.

 • Zarzut dla 33-latki za pobicie ratownika medycznego

  Zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego usłyszała 33-letnia kobieta, która będąc pijana, rzuciła się na udzielającego jej pomocy ratownika medycznego. Kopnęła go i szarpała. Za taki czyn może grozić do trzech lat więzienia.

Zdjęcia na temat: s 33
Wideo na temat: s 33
 • 5 tys. osób wzięło udział w 33. Maratonie Warszawskim

  Ulice Warszawy opanowali dzisiaj uczestnicy 33. Maratonu Warszawskiego. Na starcie pojawiła się rekordowa liczba prawie 5 tysięcy zawodników. Najlepsi okazali się Kenijczyk John Sammy Kibet i Ukrainka Swietłana Stanko.

 • "Nożyce" Traore. Lechia wygrywa w Gdańsku z Lechem

  W meczu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała na swoim boisku z Lechem Poznań 2:0. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 33. minucie Piotr Wiśniewski. Drugiego gola zdobył w 89. minucie, pięknym strzałem "nożycami", Abdou Razack Traore. Tym samym Lech nie wykorzystał szansy na objęcie fotela lidera T-Mobile Ekstraklasy.

 • 33

  33

Dyskusje na temat: s 33