• Informacje na temat:

  s-200

Artykuły na temat: s-200
 • 200 tys. zł odszkodowania dla syna S. Wawrzeckiego

  Minister Sprawiedliwości ma wypłacić jednemu z synów Stanisława Wawrzeckiego, skazanego w latach 60. przez sąd PRL na śmierć i straconego w "aferze mięsnej" 200 tys. zł odszkodowania - orzekł w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Był winny 200 tys. złotych, zabił znajome małżeństwo. Jest wyrok

  Na dożywocie skazał Sąd Okręgowy w Kielcach 51-letniego kielczanina, Marka S., oskarżonego o zabójstwo w 2015 r. małżeństwa w mieszkaniu na osiedlu KSM. Motywem zbrodni był dług. Mężczyzna miał upozorować samobójstwo pary. ​Marek S. ma też zapłacić bliskim ofiar 200 tys. zł tytułem zadośćuczynienia.

 • Mazowieckie: Adwokat oskarżony o znęcanie się nad żoną zwolniony z aresztu

  Do sądu, który zdecydował o wypuszczeniu z aresztu adwokata oskarżonego o znęcanie się nad niepełnosprawną małżonką, wpłynęło zażalenie prokuratury. Krzysztof S. jest objęty dozorem i ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 200 metrów.

 • Sylwester S. został skazany w Bułgarii na 15 lat pozbawienia wolności za przemyt ok. 200 kg heroiny. Wyrok przewiduje również grzywnę w wys. 200 tys. lewów (102 tys. euro) i konfiskatę ciężarówki, w której znaleziono narkotyki.

 • Przemycał 200 kg heroiny. Spędzi 15 lat za kratami

  Bułgarski sąd skazał na 15 lat więzienia Sylwestra S. – Polaka, który przemycał ok. 200 kg heroiny. Mężczyzna ma dodatkowo zapłacić grzywnę w wysokości 200 tys. lewów (102 tys. euro). Straci też auto, w którym przewoził narkotyki. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Pędził śliską drogą ponad 200 km/h

  Warszawscy policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę, który pożyczonym autem jechał trasą S-2 ponad 200 km/h. Funkcjonariusze podkreślają, że pirat nie przejmował się tym, że nawierzchnia jest mokra i śliska. Teraz za swój „wyczyn” odpowie przed sądem.

 • Yohan Blake wraca po ciężkiej kontuzji

  Jamajczyk Yohan Blake, wicemistrz olimpijski z Londynu na 100 i 200 m, po blisko rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzją wystartował w kontrolnych zawodach w Kingston. Przygotowujący się do krajowych kwalifikacji przed MŚ sprinter uzyskał czas 21,57 s.

 • RMF24: Znów zamieszki przed komisariatem we Wrocławiu

  ...34 osoby, w tym trzy nieletnie, zostały zatrzymane w czasie środowych zamieszek przed komisariatem przy ulicy Trzemeskiej we Wrocławiu. W czasie manifestacji, w której uczestniczyło blisko 200 osób, w stronę policji poleciały kamienie i petardy. Jeden z funkcjonariuszy został zaatakowany gazem. Do starć doszło przed budynkiem, w którym w niedzielę po zatrzymaniu zmarł 25-letni Igor S.

 • Śmierć 19-latka na Orlej Perci

  ...19-letni turysta Bartłomiej S. z Łodzi jest kolejna ofiarą Tatr. Dziewiętnastoletni mieszkaniec Łodzi spadł w ponad 200-metrową przepaść w rejonie Zmarzłej Przełęczy w Tatrach. niestety zginął na miejscu.

 • Otwarcie sezonu na krótkim basenie

  W trakcie niedzielnych zawodów "Otwarcie sezonu" na zielonogórskiej pływalni przy ul. Wyspiańskiego, Radosław Kawęcki (Korner-Novita10) ustanowił rekord Polski juniorów 16-letnich na dystansie 200 m stylem grzbietowym (basen 25-metrowy), uzyskując czas 1:59,77 s.

Wideo na temat: s-200