• Informacje na temat:

  s-19

Artykuły na temat: s-19
 • Kolejny sukces Ewy Swobody: Pobiła rekord świata juniorek w biegu na 60 m!

  Fantastyczny występ Ewy Swobody! Podczas mityngu Copernicus Cup w Toruniu 19-letnia sprinterka poprawiła wynikiem 7,07 s 17-letni halowy rekord świata juniorek w biegu na 60 m! Jednocześnie wyrównała najlepszy tegoroczny czas wśród seniorek.

 • Zabójstwo w Rakowiskach. Pomagali mordercom, zostali skazani

  Na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny skazał sąd w Lublinie dwoje studentów z Poznania: 20-letniego Marcina S. i 19-letnią Lindę M. Oboje byli oskarżeni o utrudnianie postępowania karnego ws. zabójstwa małżeństwa w Rakowiskach.

 • Sąd Okręgowy w Lublinie skazał na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny dwoje studentów z Poznania, 20-letniego Marcina S. i 19-letnią Lindę M., oskarżonych o utrudnianie postępowania karnego ws. zabójstwa małżeństwa N. w Rakowiskach (Lubelskie).

 • Ewa Swoboda: Powoli zaczynam myśleć o seniorskich imprezach

  Niespełna 19-letnia Ewa Swoboda podczas mityngu w Toruniu wynikiem 7,07 s pobiła rekord rekord świata juniorek w biegu na 60 metrów. To również wyrównanie najlepszego wyniku w tym sezonie na świecie. "Powoli zaczynam myśleć już o seniorskich imprezach, choć halowe mistrzostwa świata w Portland odbywają się zbyt późno, jak dla mnie" - przyznała.

 • Proces ws. zabójstwa w Rakowiskach ruszy w ciągu 2 miesięcy

  W ciągu dwu miesięcy ma ruszyć proces 18-letniego Kamila N. i 19-letniej Zuzanny M. oskarżonych o zabójstwo rodziców Kamila – Jerzego i Agnieszki N., w Rakowiskach (Lubelskie) – poinformował rzecznik(...) w tej sprawie, 20-letniego Marcina S. oraz jego dziewczyny 19-letniej Lindy M., którym prokuratura zarzuciła utrudnianie postępowania karnego.

 • Narkotyki w plecaku 19-latka

  Kryminalni z Giżycka w województwie warmińsko-mazurskim zaskoczyli w mieszkaniu 19-latka. Wiedzieli, że Sebastian S. może mieć większą ilość narkotyków. Nie pomylili się. Z plecaka chłopak wyciągnął i oddał policjantom prawie 400 gramów marihuany, amfetaminę i ponad pół kilograma białych kryształków, prawdopodobnie dopalaczy.

 • Matura: Rodzinny przeciek

  Policja zatrzymała dziś pracownicę drukarni w opolskim urzędzie wojewódzkim Sylwię S. i jej 19-letniego syna Artura w związku z przeciekiem tematów maturalnych na Opolszczyźnie.

 • Wolontariuszki WOŚP 15-letnia Olga L. i 16-letnia Honorata S. zostały zatrzymane w piwnicy bloku razem z 19-letnim Adamem K., przy którym znaleziono marihuanę. Z puszek zniknęło ponad 30 zł.

 • Start godzina 15:00 15:00 Reflex 16:00 Kiksen 17:00 Herman 18:00 Skalar`s 19:00 Diadem 20:00 Effect 21:00 Tarzan Boy Sztab Wielkiej Orkiestry...

 • Strzępka i Demirski znów w Łaźni Nowej!

  Wielkorotnie nagradzana i doceniona przez krytyków sztuka W imię Jakuba S. w lutym znów zawita na scenie Łaźni Nowej. Na spektakl zapraszamy 21, 22, 23, 24 lutego o godz. 19.

Wideo na temat: s-19
Dyskusje na temat: s-19