• Informacje na temat:

  s-19

Artykuły na temat: s-19
 • Nie żyje Piotr S. Podpalił się pod Pałacem Kultury

  Nie żyje Piotr S., mężczyzna, który 19 października podpalił się przed Pałacem Kultury w Warszawie - potwierdziła w rozmowie z PAP przyjaciółka rodziny zmarłego Anna Hejda z Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej.

 • "Diabeł kazał mi to zrobić". Akt oskarżenia ws. zabójstwa 19-latki

  Do Sądu Okręgowego w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko Pawłowi S., któremu zarzucono zabójstwo 19-letniej dziewczyny w lesie pod Bisztynkiem. Podczas pierwszego przesłuchania podejrzany zeznawał, że w chwili zdarzenia był pod wpływem tzw. dopalaczy.

 • Nie żyje mężczyzna, który 19 października podpalił się na Placu Defilad

  Nie żyje Piotr S., 54-latek, który 19 października na Placu Defilad w Warszawie oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Informację o jego śmierci podał portal Oko-Press.

 • Opole: Dwa lata więzienia dla 19-letniego pedofila

  Na dwa lata więzienia skazał w czwartek Sąd Okręgowy w Opolu 19-letniego Ryszarda S., który przez blisko trzy lata wykorzystywał seksualnie dziewczynkę. Wyrok jest prawomocny.

 • Obywatele RP pod Pałacem Kultury oddali cześć Piotrowi S.

  Obywatele RP w piątek, 10 listopada, pod Pałacem Kultury i Nauk oddali cześć Piotrowi S., który 19 października podpalił się w ramach protestu i kilka dni później zmarł. Zapowiedzieli jednocześnie, że w grudniu zorganizują kontrmiesięcznicę smoleńską na Krakowskim Przedmieściu.

 • Będzie sekcja zwłok mężczyzny, który podpalił się na Placu Defilad

  ...​Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra S., który 19 października podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i który zmarł w niedzielę w szpitalu. Wystąpiła też o jego dokumentację medyczną - poinformował rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński.

 • Prokuratura: Będzie sekcja zwłok mężczyzny spod PKiN

  Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra S., który 19 października podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i zmarł w niedzielę w szpitalu. Wystąpiono też o jego dokumentację medyczną - poinformował rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński. Sprawą mają się zająć biegli z zakresu medycyny sądowej.

 • Kolejny sukces Ewy Swobody: Pobiła rekord świata juniorek w biegu na 60 m!

  Fantastyczny występ Ewy Swobody! Podczas mityngu Copernicus Cup w Toruniu 19-letnia sprinterka poprawiła wynikiem 7,07 s 17-letni halowy rekord świata juniorek w biegu na 60 m! Jednocześnie wyrównała najlepszy tegoroczny czas wśród seniorek.

 • Zabójstwo w Rakowiskach. Pomagali mordercom, zostali skazani

  Na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny skazał sąd w Lublinie dwoje studentów z Poznania: 20-letniego Marcina S. i 19-letnią Lindę M. Oboje byli oskarżeni o utrudnianie postępowania karnego ws. zabójstwa małżeństwa w Rakowiskach.

 • Sąd Okręgowy w Lublinie skazał na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny dwoje studentów z Poznania, 20-letniego Marcina S. i 19-letnią Lindę M., oskarżonych o utrudnianie postępowania karnego ws. zabójstwa małżeństwa N. w Rakowiskach (Lubelskie).

Wideo na temat: s-19
Dyskusje na temat: s-19