• Informacje na temat:

  s-17

Artykuły na temat: s-17
 • O krok od rozpoczęcia budowy S-17. Wykonawcy trzech odcinków czekają na pozwolenia

  Dokumentacja dotycząca budowy trzech z siedmiu odcinków drogi ekspresowej S-17 między Lublinem a Warszawą - jest już złożona u wojewodów. Wykonawcy czekają na decyzje umożliwiające rozpoczęcie prac. Inwestycja ma kosztować łącznie ok. 2,4 mld zł.

 • Organizacje związkowe i pracodawcy z Lubelszczyzny 18 stycznia chcą zorganizować pikietę w Warszawie. Będą domagać się, by w planach rządowych do 2012 roku znalazła się droga ekspresowa S-17, która ma połączyć stolicę z Lublinem.

 • Władze województwa lubelskiego sprzeciwiają się planom opóźnienia budowy drogi S-17 (Piaski-Kurów). Marszałek województwa Krzysztof Hetman uważa, że jeśli budowa nie rozpocznie się przed 2013 r., to grozi to niedotrzymaniem terminów i utratą dotacji unijnej.

 • ...800 litrów paliwa, ponad 100 ton piasku i ponad 370 ton kruszywa skradziono z budowy drogi ekspresowej S-17 (Lublin -Warszawa) na terenie gminy Garbów (woj. lubelskie) - poinformowała policja. Dotychczas w sprawie zatrzymano osiem osób.

 • Zapadły prawomocne wyroki ws. szokującej zbrodni sprzed 17 lat

  ...​Dożywocie dla Romana C. i Vladimirsa A.; 12 lat więzienia dla Piotra S. - to prawomocne już wyroki w sprawie zabójstwa małżeństwa Doroty i Zbigniewa S. z Gliwic. Do zbrodni doszło 17 lat temu. Czwarty mężczyzna, który uczestniczył w uprowadzeniu ofiar, został skazany na 3,5 roku pozbawienia wolności.

 • Kasacja przeciw liderowi "Dumy i Nowoczesności" Mateuszowi S.

  Na 17 kwietnia Sąd Najwyższy wyznaczył rozpoznanie kasacji Rzecznika Praw Obywatelskich od orzeczenia sądu w Wodzisławiu Śląskim sprzed roku. Sąd umorzył wtedy sprawę przeciw liderowi "Dumy i Nowoczesności" Mateuszowi S. RPO chce, by sprawa była ponownie zbadana.

 • Podczas budowy drogi ekspresowej odkryto miejsca pochówku

  Miejsca pochówku prawdopodobnie żołnierzy poległych w bitwie pod Żyrzynem w 1863 r. odnaleziono podczas prac archeologicznych na terenie budowy drogi ekspresowej S-17 Lublin - Warszawa.

 • Sprawa zabójstwa Iwony Cygan przeniesiona do Rzeszowa. "Dla dobra wymiaru sprawiedliwości"

  S​ąd Apelacyjny w Krakowie postanowił, że sprawa zabójstwa 17-letniej Iwony Cygan zostanie przeniesiona do Sądu Okręgowego w Rzeszowie - poinformował rzecznik SA sędzia Tomasz Szymański.

 • Rajdowe MŚ: Tanak wygrał pierwszy odcinek, Kajetanowicz na 9. miejscu

  ...​Estończyk Ott Tanak wygrał pierwszy odcinek specjalny Rajdu Niemiec, dziewiątej rundy mistrzostw świata. Dziewiąte miejsce zajął trzykrotny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, tracąc do zwycięzcy 1,4 s. Drugi z polskich kierowców Łukasz Pieniążek był 17.

 • Aresztowano prawicowego radykała podejrzanego o zamach w Duesseldorfie

  Niemiecka policja aresztowała prawicowego ekstremistę Ralfa S. podejrzanego o podłożenie 17 lat temu bomby na dworcu w Duesseldorfie na zachodzie Niemiec. Wskutek wybuchu 10 osób odniosło ciężkie obrażenia, zginęło też nienarodzone dziecko.

Wideo na temat: s-17
 • Drogowy pirat na S-17. Pędził 200 km/h

  Puławska drogówka zatrzymała we wtorek pędzącego ponad 200km/h mieszkańca Radomia. Mimo złych warunków atmosferycznych i panującego zmierzchu, wyprzedził na drodze ekspresowej S-17 patrolujący radiowóz i kontynuował szaleńczą jazdę.

 • 17. kol.: Zagłębie S.-Odra

  Remis z Lechem Poznań w poprzedniej kolejce zapewne rozbudził nadzieje kibiców beniaminka z Sosnowca na dobry wynik w meczu z Odrą.

 • "Ławica" meteorów rozświetliła niebo

  Darlington, Wielka Brytania. Tradycyjnie jak co roku w nocy z 17 na 18 listopada na niebie można zaobserwować widowiskowy deszcz leonidów, czyli roju meteorów, który spada w pobliżu gwiazdy poczwórnej Gamma Leonis. Dzięki fotografii poklatkowej wielogodzinny spektakl można zobaczyć w kilkudziesięciosekundowej "pigułce". Leonidy to najszybszy znany rój meteorów. Prędkość meteoroidów w ziemskiej

Dyskusje na temat: s-17