• Informacje na temat:

  s 139

Artykuły na temat: s 139
 • Co najmniej 139 osób zmarło w obozach przemytników ludzi przy granicy Malezji z Tajlandią - wynika z ustaleń malezyjskich władz.

 • Odnaleziono 139 grobów ze szczątkami imigrantów

  ...​Malezyjska policja poinformowała w poniedziałek, że znalazła 139 grobów najprawdopodobniej ze szczątkami imigrantów; w niektórych znajdowało się więcej niż jedno ciało. Natrafiono na nie na terenie 28 domniemanych obozów handlu ludźmi przy granicy z Tajlandią.

 • Ukraina: Wymiana jeńców. Uwolniono 139 osób

  W ramach wymiany jeńców między siłami rządowymi a separatystami w sobotę wieczorem wolność odzyskało 139 wojskowych ukraińskich, w tym obrońcy lotniska w Doniecku i miasta Debalcewe - poinformował prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

 • Przepiliśmy 139 milionów!

  To nie ponury żart lub pomyłka. Prawie 139 milionów złotych mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego wydają rocznie na alkohol.

 • 139 incydentów. Frekwencja nieco powyżej 32 proc.

  Frekwencja w drugiej turze wyborów samorządowych na godz. 17.30 wyniosła 32,33 proc. - poinformował po południu sędzia Bogusław Dauter z Państwowej Komisji Wyborczej. Z kolei policja odnotowała 139 incydentów od rozpoczęcia ciszy wyborczej do godz. 14 w niedzielę. Doszło też do nieszczęśliwego zdarzenia. Na Podkarpaciu po wyjściu z lokalu wyborczego zmarła kobieta.

 • Przez pół roku funkcjonowania pierwszego w Polsce Banku Mleka kobiecego w szpitalu Klinicznym im. prof. Orłowskiego w Warszawie, 139 wcześniaków otrzymało naturalny pokarm od 30 dawczyń. Według specjalistów kobiece mleko to "lek" dla wcześniaków.

 • 1872 - urodził się sir Bertrand A.W. Russell (zm. 1970), angielski matematyk, filozof i myśliciel społeczny, jeden z twórców współczesnej logiki matematycznej....

 • 1352 - Kazimierz Wielki pożyczył od krakowskich rajców miejskich 1600 kóp groszy. 1674 - hetman Jan Sobieski został wybrany królem Polski. 1920 ...

 • Słońce wzeszło o godzinie 4.49, zajdzie o 20.24. Księżyc zajdzie o 7.17. Dzień będzie trwać 15 godzin i 35 minut.

 • Słońce wzeszło o godzinie 4.48, zajdzie o 20.25. Księżyc wzeszedł o godzinie 3.41, zajdzie o 16.04. Dzień będzie trwać 15 godzin i 37 minut.

Zdjęcia na temat: s 139
Wideo na temat: s 139
 • Strażacy uratowali 139 kierowców. Utknęli w śniegu

  Silny wiatr i obfite opady śniegu spowodowały paraliż komunikacyjny na autostradzie w hrabstwie San Bernardino w stanie Kalifornia. Na drodze utknęło 139 samochodów. Z pomocą poszkodowanym pośpieszyły ekipy strażackie. Problemy komunikacyjne wystąpiły także w innych regionach południowej Kalifornii. Kilka odcinków autostrad zostało zamkniętych.

 • Groźny wirus szalej wschodzie Polski. Grozi nam epidemia?

  Już ponad 100 osób w Białymstoku choruje na zapalenie opon mózgowych. Objawy to m.in. wysoka gorączka, ból głowy, wymioty, światłowstręt, osowiałość lub pobudzenie. Wirus atakuje głównie dzieci i bardzo szybko się rozprzestrzenia. W białostockich szpitalach zaczyna brakować miejsc. Od początku czerwca tamtejszy sanepid odnotował 139 przypadków zachorowań. Służby sanitarne uspokajają, że nie ma

 • Bliskie spotkanie komety z Marsem

  19 października dojdzie do bliskiego spotkania Marsa z kometą Siding Spring. Obiekt przeleci koło Czerwonej Planety z prędkością ponad 200 tysięcy km/h – a minie ją w odległości 139 500 km. To mniej niż połowa dystansu między Ziemią a Księżycem. Tak bliski kontakt komety i planety to zjawisko niezwykle rzadkie - zdarza się raz na milion lat. Siding Spring zanurzy się w gazowej otoczce Marsa