• Informacje na temat:

  s 138

Artykuły na temat: s 138
 • Akcja ​CBŚP. Przechwycono 138 kg narkotyków

  CBŚP zatrzymało cztery osoby podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która próbowała przemycić narkotyki z Polski do Skandynawii; zabezpieczono 138 kg narkotyków, głównie haszyszu, o czarnorynkowej wartości 7 mln zł - dowiedziała się PAP w CBŚP.

 • CBŚP przechwyciło 138 kg narkotyków. Zarzuty dla czterech osób

  ...​CBŚP zatrzymało cztery osoby podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która próbowała przemycić narkotyki z Polski do Skandynawii. Zabezpieczono 138 kg narkotyków, głównie haszyszu, o czarnorynkowej wartości 7 mln zł - dowiedziała się PAP w CBŚP.

 • 138 osób z obrażeniami po... karnawałowej bitwie na pomarańcze

  ...138 osób odniosło obrażenia podczas bitwy na pomarańcze, organizowanej co roku na zakończenie karnawału w mieście Ivrea na północy Włoch. Bilans podały władze miasta, do którego na pojedynek na cytrusy przybywają dziesiątki tysięcy turystów.

 • Pędził motocyklem o 138 km/h za szybko

  Blisko 190 km na godzinę pędził motocyklista zatrzymany przez policję w Brzegu na Opolszczyźnie. Mężczyzna jechał z taką szybkością w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do...50 km na godzinę.

 • Okrążyli planty 138 razy

  386,4 km przebiegli podczas 24-godzinnego biegu sztafetowego po plantach im. Jana Pawła II w Rawiczu zwycięzcy - drużyna Pieprzyk.pl.

 • Aż 138 załóg na liście zgłoszeń Rajdu Rzeszowskiego

  Rekordowa liczba 138 załóg znalazła się na liście zgłoszeń do 19. Rajdu Rzeszowskiego, piątej eliminacji samochodowych mistrzostw Polski, a jednocześnie Trofeum FIA Europy Wschodniej, mistrzostw Słowacji i Rajdowego Pucharu Polski.

 • 138 mln zł unijnych środków na inwestycje

  W ciągu trzech ostatnich lat zachodniopomorski samorząd pozyskał 138 mln zł ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 z przeznaczeniem na inwestycje w służbie zdrowia - poinformował na konferencji we wtorek w Szczecinie marszałek zachodniopomorski Władysław Husejko.

 • 1803 - 3. półbrygada Legionów, przemianowana na 113. półbrygadę, odpłynęła na San Domingo. 1872 - urodził się sir Bertrand A. W. Russell (zm. 1970),...

 • 1480 - zmarł Jan Długosz (ur. w 1415 r.), kanonik krakowski, kronikarz i historyk, autor dziejów Polski - pierwszej poważnej syntezy w historiografii...

 • 1856 - Warszawę odwiedził car Aleksander II. Zgromadzeni mieszkańcy przywitali go entuzjastycznie. 1865 - założono Unię Telegraficzną (obecnie Międzynarodowa...

Zdjęcia na temat: s 138
Wideo na temat: s 138
 • Podniebna akrobatyka

  138 śmiałków postanowiło pobić rekord świata w skydivingu. Zobaczcie niesamowity film!

 • Najszersze usta na świecie?

  Księga Rekordów Guinessa po okładki wypełniona jest dziwnymi i czasem niezrozumiałymi dla postronnych wyczynami nieustraszonych śmiałków. Oto kolejne nietypowe osiągnięcie, zasługujące na umieszczenie w uznanym tomiszczu. Mieszkaniec Nepalu bez problemu mieści w swoich ustach 138 ołówków! Ale to jeszcze nie koniec jego zdumiewających… zdolności. Chłopak nie poprzestał na banalnych ołówkach

 • Wiatr powalił drewniany budynek. Niesamowite wideo!

  Budowany właśnie segment mieszkalny zmienił się w stertę drewna po tym, jak przez Raleigh przeszedł sztorm. Konstrukcja zawaliła się, gdy wiejący z prędkością 138 km/h wiatr demolował okolicę. Miejscowy fotograf Ed Braz uchwycił na wideo moment zawalenia się budynku (STORYFUL/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.