• Informacje na temat:

  s 136

Artykuły na temat: s 136
 • 136 ofiar śmiertelnych po zatonięciu promu z Tanzanii

  Liczba ofiar śmiertelnych czwartkowego zatonięcia promu pasażerskiego na Jeziorze Wiktorii w Tanzanii wzrosła do 136. Podał Reuters za lokalnym radiem TBC. Wcześniej informowano o co najmniej 86 według informacji tanzańskiej gazety "Daily Citizen".

 • 136 tureckich dyplomatów poprosiło o azyl w Niemczech

  ...​W związku z represjami stosowanymi przez władze Turcji po udaremnionym puczu z lipca 2016 roku wnioski o azyl w Niemczech złożyło 136 tureckich dyplomatów oraz członków ich rodzin - poinformowały niemieckie media.

 • Wielka Brytania: Aż 136 milionów funtów czeka na zwycięzcę

  Gigantyczna kwota 136 mln funtów (650 mln złotych) czeka na zwycięzców w piątkowym losowaniu europejskiej gry liczbowej EuroMillions. To jedna z najwyższych kumulacji w historii gry.

 • Epidemia grypy w Niemczech. Z powodu powikłań zmarło 136 osób

  ...​Ok. 24 tys. potwierdzonych przypadków grypy odnotowano w Niemczech tylko w trzecim tygodniu lutego, o ponad 5 tys. więcej niż tydzień wcześniej - podał w środę państwowy ośrodek chorób zakaźnych (RKI). W tym sezonie przez powikłania pogrypowe zmarło 136 osób.

 • Pędził 136 km/h w terenie zabudowanym

  Obywatel Czech w miejscowości Dobroszewice pędził osobowym passatem 136 km/h. Nieznacznie mniej bo 108 km/h miał na liczniku swojego audi, zatrzymany w Łące Prudnickiej mieszkaniec województwa małopolskiego. W tej samej miejscowości została zatrzymana także 27-latka, która na co dzień mieszka w Holandii. Kobieta jechała audi 101 km/h. Policjanci zatrzymali jej holenderskie prawo jazdy.

 • Prezes NIK jechał 136 km/h. Krzysztof Kwiatkowski stracił prawo jazdy

  W nocy 12 lutego policjanci z łódzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który jechał z prędkością 136 km/h w miejscu, gdzie wolno jechać 70 km/h. Zatrzymanym piratem drogowym był prezes NIK - Krzysztof Kwiatkowski. Były minister sprawiedliwości stracił prawo jazdy - poinformował "Dziennik Łódzki".

 • MEN: Od początku roku szkolnego 136 spraw o stosowanie przemocy wobec dzieci

  Jak wynika z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym roku szkolnym do kuratoriów trafiło 136 spraw dotyczących stosowania przemocy wobec dzieci, uczniów i wychowanków. Rzecznicy dyscyplinarni przy wojewodach otrzymali 267 wniosków o ukaranie nauczycieli za uchybienie godności zawodu.

 • Prawie 136 mln zł zainwestuje przyszłym roku Świętokrzyskie w rozbudowę bazy lecznictwa w szpitalach wojewódzkich. Realizowanych ma być 11 przedsięwzięć, na które zarezerwowano 105,3 mln zł w Regionalnym Programie Operacyjnym Unii Europejskiej, a resztę w budżecie własnym - zapowiada zarząd województwa.

 • 136. urodziny Lenina

  Około tysiąca osób, wiele z czerwonymi goździkami w rękach, zebrało się na Placu Czerwonym w Moskwie. Wszyscy przyszli tam uczcić 136. rocznicę urodzin wodza rewolucji, Włodzimierza Lenina.

 • Ponad 136 metrów kołocza i świetna zabawa

  Do ustanowienia rekordu Guinessa w pieczeniu najdłuższego kołocza śląskiego stanęło 15 piekarni z całego regionu. Kołocze z serem, z makiem, z jabłkami lub z posypką ułożono na ponad dwustu blachach na opolskim Rynku. Zostały komisyjnie zmierzone i komisja, w skład której weszli m.in. prof. Dorota Simonides i Maciej Kuroń ogłosiła, że kołocz mierzy 136 metrów i 66 cm! Po komisyjnym zmierzeniu...

Zdjęcia na temat: s 136
Wideo na temat: s 136
 • "Noc w muzeum 2"

  Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów.

 • Wreszcie dobre wiadomości dla polskiego górnictwa

  jest to kurs nadal bardzo niski wobec debiutu giełdowego, gdy wynosił 136 zł, a akcje tej spółki były promowane jako akcjonariat obywatelski.

 • Dzieci znalazły aligatora w… basenie

  Czy można przeoczyć ważącego 136 kilogramów aligatora, który wygrzewa się na naszym tarasie? Wierzcie lub nie, ale kilkoro dzieci, które spędzały noc w namiocie w przydomowym ogródku właśnie to zrobiły. Nieproszonego gościa maluchy odkryły dopiero podczas pływania w basenie. Wówczas 2,5 metrowy gad wydawał im się małym i niegroźnym aligatorem.... (US CBS/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy

Dyskusje na temat: s 136