• Informacje na temat:

  s 134

Artykuły na temat: s 134
 • Z szacunkowych danych - zebranych pod koniec maja od dyrektorów placówek - wynika, że 134 nauczycieli z ponad 10 tys. zatrudnionych w szkołach samorządowych w Krakowie otrzyma wypowiedzenia.

 • 134 nauczycieli w Krakowie otrzyma wypowiedzenia

  ...​134 nauczycieli z ponad 10 tys. zatrudnionych w szkołach samorządowych w Krakowie otrzyma wypowiedzenia - takie są szacunkowe dane na koniec maja zebrane od dyrektorów placówek w związku z reformą oświaty.

 • Liczba mandatów zdobytych przez rządzącą koalicję konserwatywnego Fideszu i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej (KDNP) wzrosła do 134 po doliczeniu części głosów oddanych listownie – podało w poniedziałek Narodowe Biuro Wyborcze (NVI).

 • CBŚP znalazło w lesie 134 granaty moździerzowe i 10-kilogramową bombę lotniczą

  ...134 granaty moździerzowe i 10-kilogramową bombę lotniczą znaleźli w lesie w woj. mazowieckim policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji. Policjanci ustalają, kto i po co zgromadził te materiały wybuchowe.

 • 134 lata temu urodził się Pablo Picasso

  W Maladze, rodzinnym mieście Pabla Picassa, rozpoczęły się obchody 134. rocznicy jego urodzin. Ich dzień przypada dziś, ale już od wczoraj w tamtejszym Muzeum Picassa można zwiedzać wystawę "Przerwana linia", która prezentuje prace Pabla, ale też jego ojca i ciotecznych wnuków.

 • Najcieplejszy październik od 134 lat

  Najnowsze pomiary wskazują, że tak ciepłego października, jak w tym roku, nie było od 134 lat. Był to także trzydziesty ósmy z kolei październik, którego temperatura była wyższa od średniej z dwudziestego wieku. Eksperci amerykańskiego rządu podkreślają, że można się tego było spodziewać, bo w atmosferze nadal rośnie stężenie gazów cieplarnianych. Sceptycy wskazują na fakt, że temperatury...

 • W areszcie spędził niesłusznie 134 dni. Dostanie zadośćuczynienie, ale musi pokryć koszty sądowe

  ...na pół roku w zakładzie karnym. Kierowca początkowo myślał, że zmieniły się przepisy i dlatego zapadła taka decyzja. Mężczyzna spędził w zakładach karnych 134 dni. Po wyjściu na wolność postanowił...

 • Podczas kontroli inspektorzy sanitarni pobrali do badań laboratoryjnych 134 próbki warzyw i owoców - dowiedziała się we wtorek PAP w warszawskiej wojewódzkiej stacji sanepidu. Do tej pory nie wykryto obecności bakterii niebezpiecznych dla zdrowia.

 • Słońce wzeszło o godzinie 4.56, zajdzie o 20.18. Księżyc wzeszedł o godzinie 6.08, zajdzie o 22.43. Dzień będzie trwać 15 godzin i 22 minuty.

 • 1882 - namiestnik Królestwa, książę Zajączek wydał rozporządzenie w sprawie lóż masońskich. W rozpatrzeniu czytamy: aby władze podały mu listy imienne...

Zdjęcia na temat: s 134
Wideo na temat: s 134
 • W 2016 r. upadło w Polsce ponad 600 firm

  603 firmy zbankrutowały w ubiegłym roku w naszym kraju. To o 134 mniej niż w roku 2015. Wynik ten zawdzięczamy między innymi nowym przepisom upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Łącznie podmiotów niewypłacalnych (wliczają się również te poddawane sanacji) było jednak więcej – 802.

 • Crazy Chef Cooking. Odcinek 8. Stek

  Kiedyś, gdy ważyłem 134 kg, była to jedna z bardzo częstych pozycji w moim menu. Będąc mężczyzną nie tylko z krwi i kości, upodobałem sobie steki, dzięki czemu do perfekcji opanowałem sposób ich przyrządzania. Oczywiście moja waga nie była efektem częstego spożywania mięsa a wielu innych czynników spędzających sen z powiek ówczesnej łódzkiej gastronomii. Dziś mój styl życia nieco się zmienił

 • Powstanie 30 tysięcy nowych miejsc pracy?

  Nawet 30 tysięcy miejsc pracy mają przynieść inwestycje realizowane obecnie przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. W tej chwili są to 134 projekty o łącznej wartości ok. 4,2 mld euro. – Paradoksalnie, im gorszy klimat w Europie, tym lepsze wyniki inwestycyjne mamy od kilku lat w Polsce – mówi Agencji Informacyjnej Newseria Sławomir Majman, szef PAIiIZ. Naszym krajem wciąż