• Informacje na temat:

  s 115

Artykuły na temat: s 115
 • 115 lat i... koniec?

  ...średnia granica długości życia to aż 115 lat. A granica absolutna - 125.

 • Lasy Państwowe nabyły 115 ha nieruchomości leśnych w ramach pierwokupu

  Od maja ubiegłego roku, czyli od początku obowiązywania przepisów dających pierwszeństwo kupna gruntów leśnych Lasom Państwowym, firma kupiła ponad 115 ha nieruchomości leśnych od prywatnych właścicieli - poinformował wiceminister środowiska Andrzej Szweda-Lewandowski.

 • Walki w stolicy Sudanu Południowego. Zginęło ponad 115 żołnierzy

  W Dżubie, stolicy Sudanu Południowego, w przeddzień obchodzonej w sobotę 5. rocznicy niepodległości kraju wybuchły walki. Poinformowano, że zginęło ponad 115 żołnierzy wrogich frakcji.

 • Handel ludźmi w Polsce. MSWiA: 115 pokrzywdzonych w 2015 r.

  ...115 osób, w tym 41 cudzoziemców, otrzymało w 2015 r. status pokrzywdzonych w śledztwach dotyczących handlu ludźmi. Ofiary były wykorzystywane seksualnie i zmuszane do pracy niewolniczej. Wśród nich było 10 dzieci - wynika z najnowszego raportu MSWiA.

 • Zamach na targu. Już 115 zabitych

  Rośnie bilans ofiar śmiertelnych zamachu, do którego doszło wczoraj wieczorem na targu w miejscowości Chan Bani Saad w prowincji Dijala na północny wschód od Bagdadu. Nie żyje 115 osób, a co najmniej 170 osób jest rannych. Do ataku przyznało się Państwo Islamskie (IS).

 • 115 mln euro dla uchodźców w Grecji. Kolejna transza unijnej pomocy

  Komisja Europejska poinformowała o przekazaniu 115 milionów euro na pomoc dla uchodźców przebywających w Grecji. To kolejne wsparcie przekazane w ramach nadzwyczajnego funduszu kryzysowego.

 • Rozbito międzynarodową siatkę, która przerzucała Ukraińców do Wielkiej Brytanii. Zatrzymano 115 osób

  Policjanci z Hiszpanii oraz z kilku krajów, w tym z Polski, rozbili siatkę przemytników ludzi. Organizacja przerzuciła co najmniej 6 tys. Ukraińców do Wielkiej Brytanii. Zatrzymano 115 osób, w tym szefów gangu - poinformowała w niedzielę hiszpańska policja. Siatka działała na Ukrainie, w Polsce, Hiszpanii, Belgii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

 • Uważana za najstarszą osobę w USA i drugą najstarszą na świecie Jeralean Talley ukończyła w piątek 115 lat. Pani Talley nie narzeka na zdrowie i nie lubi rozgłosu. Mieszka z córką, obecnie 76-letnią Thelmą Holloway.

 • W sobotę mija 115. rocznica powołania rodzinnej ordynacji Czartoryskich, która na swoim zamku w Gołuchowie (Wielkopolska) gromadziła najcenniejsze polskie i zagraniczne dzieła sztuki.

 • Irak: Już 115 zabitych w zamachu na targu w Chan Bani Saad

  Bilans ofiar śmiertelnych zamachu, do którego doszło w piątek wieczorem na targu w miejscowości Chan Bani Saad w prowincji Dijala na północny wschód od Bagdadu, wzrósł do 115; co najmniej 170 osób jest rannych. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie (IS).

Zdjęcia na temat: s 115
Wideo na temat: s 115
 • Skończyła 115 lat! Twierdzi, że zawdzięcza to….

  Jeralean Talley, najstarsza mieszkanka Stanów Zjednoczonych, skończyła 115 lat. Mimo sędziwego wieku, jubilatce nie można odmówić energii i dobrego nastroju. Jeralean Talley z pochodzenia jest Gruzinką. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się, gdy miała 36 lat. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.

 • Mariusz Błaszczak: Polska miała otrzymać 115 mld euro - 80 mld euro na fundusz spójności i 35 mld euro na Wspólną Politykę Rolną. To, co otrzymaliśmy, to kwota dużo mniejsza, szczególnie jeśli chodzi o politykę rolną

 • Biały dym nad Kaplicą Sykstyńską! Mamy nowego papieża

  Dokładnie o godzinie 19:06 biały dym uniósł się nad Kaplicą Sykstyńską. To znak, że zakończyło się konklawe. 115 kardynałów dokonało wyboru nowego papieża, który zastąpi Benedykta XVI. Na Placu św. Piotra na tę chwilę czekały tysiące wiernych.