• Informacje na temat:

  s 114

Artykuły na temat: s 114
 • 114 migrantów uratowanych na Morzu Śródziemnym

  Załoga maltańskiego statku patrolowego uratowała w poniedziałek 114 migrantów na Morzu Śródziemnym. Jak pisze AFP, rozbitków udało się wciągnąć na pokład niemal w ostatniej chwili.

 • Były buddyjski mnich skazany na 114 lat więzienia

  Były buddyjski mnich Wirapol Sukhpol, znany z posiadania prywatnego odrzutowca i innych dóbr luksusowych, został w czwartek w Tajlandii skazany na 114 lat więzienia za oszustwa, opiewające na kwotę ponad 28 mln bahtów (3,1 mln zł) - podały lokalne media.

 • USA opublikowały tzw. listę Putina. Na niej 114 nazwisk

  Administracja Stanów Zjednoczonych opublikowała listę 114 rosyjskich polityków i biznesmenów, którzy zdaniem władz amerykańskich są powiązani z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Ma to doprowadzić do zwiększenia presji na rosyjskiego przywódcę.

 • Zmarła 114-latka, która w tym roku zakwestionowała "ograniczenia wiekowe" na Facebooku. Anna Stoehr - najstarsza użytkowniczka Facebooka i najstarsza mieszkanka stanu Minnesota - zmarła w niedzielę, o czym powiadomił we wtorek jej syn Harlan.

 • Zmarła najstarsza Polka. Miała prawie 114 lat

  Zmarła najstarsza Polka. Pani Łucja Sobolewska ze Szczecina w maju skończyłaby 114 lat. Jest czwartym w historii najdłużej żyjącym Polakiem.

 • Zmarła najstarsza Polka. Miała prawie 114 lat

  Zmarła najstarsza Polka. Pani Łucja Sobolewska ze Szczecina w maju skończyłaby 114 lat. Jest czwartym w historii najdłużej żyjącym Polakiem.

 • 7,3 mln litrów piwa, 114 wołów i 50 cieląt. Oktoberfest dobiegł końca!

  ...w formie pieczystego skonsumowali 114 wołów i 50 cieląt. W obu przypadkach było to o dwie sztuki więcej niż w roku 2014. Służby medyczne udzieliły na tegorocznym Oktoberfest pomocy 628 osobom w stanie...

 • Zarząd Województwa Śląskiego przeznaczy w tym roku 114 tys. zł na stypendia dla najzdolniejszych uczniów - poinformowało we wtorek biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach. Pieniądze dostanie 30 najlepszych ze średnią ocen co najmniej 4,8.

 • ...114 ze 152 skontrolowanych sklepów oferujących tzw. dopalacze zamknął w sobotę i niedzielę śląski sanepid. W całym woj. śląskim zabezpieczono ok. 12 tys. opakowań takich środków - poinformował Wojewódzki Inspektor Sanitarny Grzegorz Hudzik.

 • Policja: Od początku wakacji utonęło 114 osób

  Od początku wakacji utonęło 114 osób, w tym tylko w ostatni weekend 26 - wynika z policyjnych statystyk. Osoby wypoczywające nad wodą powinny zachować ostrożność, rozwagę i korzystać ze strzeżonych kąpielisk - podkreślają ratownicy WOPR.

Zdjęcia na temat: s 114
Wideo na temat: s 114
 • 30 tys. zł znika wraz z ukradzionym dowodem osobistym

  W II kwartale 2017 r. z wykorzystaniem cudzej tożsamości próbowano wyłudzić 1631 kredytów na łączną kwotę 114 milionów złotych. Rekord padł w województwie śląskim, gdzie chciano ukraść w ten sposób(...) 2017 r. wyniosła ponad 114 mln zł. To najwyższy od trzech lat wynik. Jest to głównie efekt trzeciego w historii przypadku próby wyłudzenia kwoty 25 milionów złotych (woj. śląskie). Odnotowano

 • Bili rekord w grupowym... szczekaniu!

  LaCrosse, Wisconsin, USA. Właściciele psów z Wisconsin postanowili przyprowadzić swoich ulubieńców do parku w mieście LaCrosse, by spróbować pobić rekord Guinnessa w najgłośniejszym szczekaniu grupy psów. Magiczną barierą był hałas o natężeniu 124 decybeli. Taki wynik osiągnęli aktualni rekordziści z Kolorado. Mimo usilnych starań i zachęcania psów dzwonkami udało się osiągnąć "jedynie" 114

 • Jak podniosą Costa Concordię? Akcja krok po kroku

  mln euro. Wycieczkowiec o długości 300 metrów, wysokości 70 metrów i pojemności 114 tys. ton rejestrowych brutto uległ katastrofie 13 stycznia ubiegłego roku, wchodząc na skały u brzegów wyspy

Dyskusje na temat: s 114