• Informacje na temat:

  radosław sikorski

 • Od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. Od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.

  Od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. Od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Artykuły na temat: radosław sikorski
 • Radosław Sikorski był przesłuchiwany ws. zdrady dyplomatycznej

  Szef dyplomacji w rządzie Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski zeznawał ws. zdrady dyplomatycznej w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej - dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. Sikorski stawił się w prokuraturze 15 maja, przesłuchanie trwało około godziny.

 • Radosław Sikorski: Dwie koncepcje PiS zbankrutowały

  ..."Prawo i Sprawiedliwość miało dwa pomysły na politykę zagraniczną i oba w ciągu roku upadły" - ocenił w programie "Horyzont" w TVN24 były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

 • Radosław Sikorski przesłuchany w sprawie zdrady dyplomatycznej

  Były szef dyplomacji w rządzie Platformy Obywatelskiej zeznawał w sprawie zdrady dyplomatycznej w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej - dowiedział się reporter RMF FM. Radosław Sikorski stawił się w prokuraturze 15 maja, przesłuchanie trwało około godziny.

 • Radosław Sikorski nie wraca do polityki

  W rozmowie z Polskim Radiem PiK, były szef polskiej dyplomacji w rządzie PO-PSL Radosław Sikorski oświadczył, że nie planuje powrotu do polityki. Jak podkreśla, skupia się teraz na pisaniu książki dotyczącej polityki zagranicznej w czasie, gdy był szefem MSZ.

 • ​Radosław Sikorski: To zbrodnia na polskiej dyplomacji

  Ujawnianie wewnętrznych notatek to niespotykana praktyka i "zbrodnia na polskiej dyplomacji" - uznał były szef MSZ Radosław Sikorski. "Który polski dyplomata napisze teraz szczerą notatkę, wiedząc, że może być ona potem użyta politycznie?" - pytał.

 • Radosław Sikorski krytykuje Wielką Brytanię

  Londyn, zamiast się kłócić z Brukselą, powinien zreformować swój system zasiłków - stwierdził na antenie BBC były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Jego zdaniem, obawy dotyczące nadużywania systemu można rozwiać na poziomie krajowym.

 • Radosław Sikorski: Trump jest admiratorem Putina

  ..."Donald Trump jest nie tylko admiratorem Władimira Putina, lecz także nie wydaje się mieć wiele szacunku, czy zainteresowania, dla sojuszy Ameryki" – komentował Radosław Sikorski w amerykańskiej telewizji. Byli szefowie dyplomacji Francji, Wielkiej Brytanii, Polski i Singapuru wyrazili zaniepokojenie perspektywą objęcia w USA władzy przez republikańskiego kandydata Trumpa i nie ukrywali, że na...

 • Radosław Sikorski pozywa Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o katastrofę smoleńską

  ..."Domagam się od Prezesa Kaczyńskiego, aby stanął w prawdzie smoleńskiej" - napisał na Twitterze Radosław Sikorski. Były szef MSZ uważa, że prezes PiS podał w wywiadach nieprawdziwą informację na temat katastrofy smoleńskiej, co naruszyło dobra osobiste Sikorskiego.

 • "DGP" o książce Radosława Sikorskiego: Podzielił się tematami wrażliwymi dla państwa polskiego

  Radosław Sikorski podzielił się ze światem wiedzą na wrażliwe dla państwa tematy; wskazał m.in. gdzie CIA miało swoje centrum przesłuchań - pisze "Dziennik Gazeta Prawna", komentując książkę byłego(...) znamiona braku szacunku dla własnego państwa. Nie zadbano o podpisanie stosownych porozumień" – cytuje gazeta Radosława Sikorskiego.

 • Radosław Sikorski: Nigdy w życiu nie byłem w "Sowa i Przyjaciele"

  ..."Patałachom z TVPiS nawet nie chciało się sprawdzić, że nigdy w życiu nie byłem w Sowa&Przyjaciele. Zlecenie partyjne było pilne" - napisał na Twitterze Radosław Sikorski.

Zdjęcia na temat: radosław sikorski
 • Uroczysty bankiet po wręczeniu Nagród Nobla
Wideo na temat: radosław sikorski
 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski

 • "Radosław Sikorski ma dużo do powiedzenia, jest politykiem w dobrym wieku"

  "Radosław Sikorski ma dużo do powiedzenia, jest politykiem w dobrym wieku"

 • Radosław Sikorski zostanie wykładowcą na Harvardzie?

  Jak donoszą media, Radosław Sikorski po zniknięciu z polskiej sceny politycznej będzie wykładał w Centrum Studiów Europejskich na Uniwersytecie Harvarda. - Ta nominacja to jest dopiero zaproszenie do współpracy. O tym, jak będzie ona w praktyce wyglądała, będę jeszcze rozmawiał z władzami uczelni - przyznał polityk. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: radosław sikorski