• Informacje na temat:

  radosław sikorski

 • Od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. Od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.

  Od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. Od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Artykuły na temat: radosław sikorski
 • Radosław Sikorski: Dwie koncepcje PiS zbankrutowały

  ..."Prawo i Sprawiedliwość miało dwa pomysły na politykę zagraniczną i oba w ciągu roku upadły" - ocenił w programie "Horyzont" w TVN24 były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

 • ​Radosław Sikorski: To zbrodnia na polskiej dyplomacji

  Ujawnianie wewnętrznych notatek to niespotykana praktyka i "zbrodnia na polskiej dyplomacji" - uznał były szef MSZ Radosław Sikorski. "Który polski dyplomata napisze teraz szczerą notatkę, wiedząc, że może być ona potem użyta politycznie?" - pytał.

 • Radosław Sikorski krytykuje Wielką Brytanię

  Londyn, zamiast się kłócić z Brukselą, powinien zreformować swój system zasiłków - stwierdził na antenie BBC były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Jego zdaniem, obawy dotyczące nadużywania systemu można rozwiać na poziomie krajowym.

 • Radosław Sikorski: Trump jest admiratorem Putina

  ..."Donald Trump jest nie tylko admiratorem Władimira Putina, lecz także nie wydaje się mieć wiele szacunku, czy zainteresowania, dla sojuszy Ameryki" – komentował Radosław Sikorski w amerykańskiej telewizji. Byli szefowie dyplomacji Francji, Wielkiej Brytanii, Polski i Singapuru wyrazili zaniepokojenie perspektywą objęcia w USA władzy przez republikańskiego kandydata Trumpa i nie ukrywali, że na...

 • Radosław Sikorski pozywa Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o katastrofę smoleńską

  ..."Domagam się od Prezesa Kaczyńskiego, aby stanął w prawdzie smoleńskiej" - napisał na Twitterze Radosław Sikorski. Były szef MSZ uważa, że prezes PiS podał w wywiadach nieprawdziwą informację na temat katastrofy smoleńskiej, co naruszyło dobra osobiste Sikorskiego.

 • Radosław Sikorski: Strefa Schengen nie jest własnością jednego państwa

  Portal "SpiegelOnline" opublikował rozmowę z Radosławem Sikorskim o kryzysie migracyjnym, w której gani on Niemcy i wyjaśnia przyczyny konsolidacji krajów na wschodzie Unii Europejskiej.

 • Radosław Sikorski: Nikt nie przeczyta propozycji prezesa PiS

  Nie wiem, co jest w propozycjach prezesa (Jarosława) Kaczyńskiego, wiem natomiast, że nikt ich nawet nie przeczyta - powiedział Radosław Sikorski.

 • Radosław Sikorski ma być świadkiem w procesie Arabskiego

  Były szef MSZ Radosław Sikorski 11 kwietnia ma być przesłuchany w procesie ws. niedopełnienia obowiązków przy organizacji lotu 10 kwietnia 2010 r. do Smoleńska - zdecydował w poniedziałek warszawski sąd, który wyznaczył terminy tej sprawy do końca kwietnia.

 • Roman Giertych liczy na powrót Radosława Sikorskiego

  ...- Dużą rolę w podjęciu decyzji przez Radosława Sikorskiego o rezygnacji ze startu w wyborach miała bezwładność wymiaru sprawiedliwości, m.in. w sprawie śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej - uważa mec. Roman Giertych.

 • Radosław Sikorski dostanie 30 tys. zł odprawy!

  ...„Chociaż Radosław Sikorski nie ujawnił jeszcze dalszych planów zawodowych, jedno jest pewne – nie musi się na razie martwić, za co żyć” – pisze środowy „Fakt”. Dziennik informuje, że byłemu marszałkowi Sejmu przysługuje 30 tysięcy złotych odprawy.

Zdjęcia na temat: radosław sikorski
 • Uroczysty bankiet po wręczeniu Nagród Nobla
Wideo na temat: radosław sikorski
 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski

 • Radosław Sikorski w ogniu pytań słuchaczy RMF FM

  Wizyta Baracka Obamy w Polsce, podróż do Iranu, pomoc dla polskiego aktywisty Greenpeace aresztowanego przez Rosjan, podział obowiązków w małżeństwie... Zobacz, o co słuchacze RMF FM pytali Radosława Sikorskiego i jak na te pytania odpowiedział!

 • Radosław Sikorski zostanie wykładowcą na Harvardzie?

  Jak donoszą media, Radosław Sikorski po zniknięciu z polskiej sceny politycznej będzie wykładał w Centrum Studiów Europejskich na Uniwersytecie Harvarda. - Ta nominacja to jest dopiero zaproszenie do współpracy. O tym, jak będzie ona w praktyce wyglądała, będę jeszcze rozmawiał z władzami uczelni - przyznał polityk. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: radosław sikorski