• Informacje na temat:

  przemysław piekarski

Artykuły na temat: przemysław piekarski
 • Przemysław Gosiewski na bocznym torze

  Przemysław Gosiewski traci funkcję szefa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Oficjalnie PiS pogłoskom zaprzecza, ale jak dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski, klamka już zapadła. Przemkowi się nazbierało - przyznają nieoficjalnie politycy Prawa i Sprawiedliwości.

 • Rosja zawraca Polaków z granicy. Zemsta za zablokowanie małego ruchu granicznego?

  ...ruchu granicznego z obwodem kaliningradzkim - dowiedział się korespondent RMF FM Przemysław Marzec.

 • Jest śledztwo ws. ujawnienia akt ze sprawy podsłuchowej

  Wszczęto śledztwo ws. upublicznienia akt prokuratorskich ze sprawy tzw. afery podsłuchowej - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak. Jak podano, śledztwo zostało w całości powierzone Komendzie Stołecznej Policji. Zdjęcia kilkunastu tomów akt ze śledztwa ws. afery podsłuchowej zamieścił na Facebooku biznesmen Zbigniew Stonoga.

 • Wipler kontra Guział, czyli słowo przeciwko słowu

  ..."To nie jest prawdą, że Adam Piechowicz - doradca marszałek, a ostatnio premier Ewy Kopacz - organizował razem ze mną kampanię referendalną przeciwko Hannie Gronkiewicz-Waltrz" - tak były burmistrz warszawskiego Ursynowa Piotr Guział dementuje w rozmowie z dziennikarzem RMF FM ostatnią wypowiedź posła Przemysława Wiplera.

 • Ksiądz Wojciech G. zatrzymany w podkrakowskiej miejscowości

  Na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej zatrzymano księdza Wojciecha G. - poinformował na twitterze rzecznik prokuratury Przemysław Nowak. Chodzi o sprawę pedofilii na Dominikanie. Oprócz zatrzymania, dokonano też przeszukania jego mieszkania.

 • Egipska policja zatrzymała dwóch Polaków

  Dwóch Polaków zostało zatrzymanych w Aleksandrii w Egipcie. W areszcie przebywają od wczoraj. To krakowski dziennikarz Marcin Mamoń oraz jego tłumacz Przemysław Marek Szewczyk. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapewnia, że ambasada w Kairze robi wszystko, żeby ich uwolnić.

 • Tuż obok Jana Pawła II. Tablica upamiętniła Lecha Kaczyńskiego w Sejmie

  ...dziennikarz RMF FM Mariusz Piekarski - naprawiono błąd sprzed roku, kiedy to w siedzibie KPRM upamiętnieni zostali wyłącznie politycy związani z Prawem i Sprawiedliwością.

 • Premier przyjęła dymisję Iwony Sulik. Znamy kandydatów na nowego rzecznika rządu

  Sławomir Nitras lub Ireneusz Raś – to, jak dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy RMF FM, kandydaci na stanowisko rzecznika rządu. Ich nazwiska wymienia się w otoczeniu premier Ewy Kopacz. Dotychczasowa rzecznik Iwona Sulik podała się do dymisji po ujawnieniu przez media, że prowadziła szkolenia dla opozycji, w tym posła Przemysława Wiplera, w czasie, gdy była doradcą marszałek Sejmu. Jak...

 • Prokuratura nie zgadza się, by w sekcji Gosiewskiego uczestniczył ekspert z USA

  Wojskowa prokuratura nie zgadza się na udział w sekcji zwłok Przemysława Gosiewskiego światowej sławy patologa ze Stanów Zjednoczonych - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. Odmowa trafiła już do wdowy po pośle Prawa i Sprawiedliwości. To Beata Gosiewska chciała, by w sekcji uczestniczył Michael Baden.

 • ...w parlamencie, w ważnych ustawach dla Polski, będzie gotowy do współpracy. Jako przykład takich spraw podał ustawy dotyczące Euro 2012 i ustawy zdrowotne. W opinii szefa klubu PiS Przemysława Gosiewskiego...