• Informacje na temat:

  propozycje

Artykuły na temat: propozycje
 • Neumann: Propozycja Morawieckiego to oszustwo

  ...mnie jego hipokryzja, obłuda, fałsz. To, o czym mówił, to oszukiwanie Polaków i mówienie nieprawdy w oczy. Te propozycje, które składa premier Morawiecki, są tak bezczelne, jeśli chodzi o skok na...

 • Kontrowersyjna propozycja Nadii Sawczenko

  Nadija Sawczenko zaproponowała swój udział w rozmowach z separatystami. Zwolniona niedawno z rosyjskiego więzienia ukraińska oficer zgłosiła chęć bezpośrednich rozmów z przywódcami separatystycznych republik. W Kijowie propozycje Sawczenko spotkały się z krytyką.

 • Schetyna: Nie interesują mnie propozycje pana Jakiego

  ...- Nie interesują mnie propozycje pana Jakiego - powiedział we wtorek lider PO Grzegorz Schetyna, odnosząc się do propozycji przewodniczącego komisji weryfikacyjnej, aby prezydent Warszawy wspólnie z zarządem partii ustaliła termin, kiedy chce stawić się przed komisją.

 • "Rzeczpospolita": PiS zaproponuje nowe propozycje programowe

  Odpowiedzią prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na słabnące notowania jego partii mają być nowe propozycje programowe - pisze "Rzeczpospolita".

 • Karczewski zainteresowany propozycjami prezydenta w sprawie KRS

  Marszałek Senatu Stanisław Karczewski odniósł się do nowych propozycji prezydenta - "Propozycje prezydenta dotyczące rozwiązań w sprawie Krajowej Rady Sądownictwa są zaskakujące i "do przemyślenia" - powiedział. Chodzi m.in. o możliwość wskazania przez prezydenta i Senat kandydatów na członków KRS, gdy nie będzie większości w Sejmie.

 • Prokurator Rejonowy w Kaliszu postawił 22-letniemu mieszkańcowi powiatu kaliskiego zarzut składania propozycji seksualnych 10-letniemu chłopcu.

 • Gowin: Propozycje premier zwiększą kompetencje Morawieckiego

  Propozycje premier Beaty Szydło w sprawie zmian strukturalnych w rządzie przewidują zwiększenie kompetencji wicepremiera, ministra rozwoju i finansów Mateusza Morawieckiego jeśli chodzi o nadzór nad gospodarką - stwierdził we wtorek wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin.

 • PiS ma propozycje, jak zatrzymać podwyżki OC

  ...​Ustalenie maksymalnej stawki za OC, dopuszczalnego wzrostu jej ceny i ograniczenie wysokości wypłacanych odszkodowań - takie propozycje przygotowało Prawo i Sprawiedliwość. Mają one zatrzymać podwyżki obowiązkowego ubezpieczenia samochodu.

 • ​Szydło: Z życzliwością przyglądam się propozycji prezydenta

  .... "Przyglądam się tej inicjatywie z życzliwością. Myślę, że pan prezydent będzie doprecyzowywał swoje propozycje" - powiedziała premier. Propozycję Andrzeja Dudy premier oceniła jako bardzo ciekawą...

 • Szczerski: Prezydent oczekuje na propozycje Kaczyńskiego

  ...- Prezydent oczekuje na propozycje, jakie przedstawi prezes PiS Jarosław Kaczyński; takie spotkanie to normalna procedura uzgadniania reformy państwa pomiędzy prezydentem a większością sejmową - powiedział PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski przed piątkowym spotkaniem.

Zdjęcia na temat: propozycje
Wideo na temat: propozycje
Dyskusje na temat: propozycje