• Informacje na temat:

  propozycje

Artykuły na temat: propozycje
 • Kontrowersyjna propozycja Nadii Sawczenko

  Nadija Sawczenko zaproponowała swój udział w rozmowach z separatystami. Zwolniona niedawno z rosyjskiego więzienia ukraińska oficer zgłosiła chęć bezpośrednich rozmów z przywódcami separatystycznych republik. W Kijowie propozycje Sawczenko spotkały się z krytyką.

 • "Rzeczpospolita": PiS zaproponuje nowe propozycje programowe

  Odpowiedzią prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na słabnące notowania jego partii mają być nowe propozycje programowe - pisze "Rzeczpospolita".

 • PiS ma propozycje, jak zatrzymać podwyżki OC

  ...​Ustalenie maksymalnej stawki za OC, dopuszczalnego wzrostu jej ceny i ograniczenie wysokości wypłacanych odszkodowań - takie propozycje przygotowało Prawo i Sprawiedliwość. Mają one zatrzymać podwyżki obowiązkowego ubezpieczenia samochodu.

 • ​Szydło: Z życzliwością przyglądam się propozycji prezydenta

  .... "Przyglądam się tej inicjatywie z życzliwością. Myślę, że pan prezydent będzie doprecyzowywał swoje propozycje" - powiedziała premier. Propozycję Andrzeja Dudy premier oceniła jako bardzo ciekawą...

 • Następstwa brexitu. Szymański komentuje nowe propozycje May

  Przedstawione w poniedziałek nowe propozycje brytyjskiej premier Theresy May ws. praw obywateli UE mieszkających w Wielkiej Brytanii, to krok w dobrym kierunku, oznaczający pewne zbliżenie Londynu do stanowiska UE - powiedział w poniedziałek wiceszef MSZ Konrad Szymański.

 • Verhofstadt storpedował propozycję Wielkiej Brytanii. "To fantazja"

  Być i jednocześnie nie być częścią unii celnej to fantazja - napisał we wtorek na Twitterze Guy Verhofstadt, który jest negocjatorem ws. Brexitu z ramienia Parlamentu Europejskiego. Była to reakcja na propozycje przedstawione przez rząd w Londynie.

 • Premier: Przedstawimy wkrótce stronie francuskiej propozycje współpracy

  Podczas wizyty szefa MSZ Francji w Warszawie przedstawimy propozycje współpracy dot. inwestycji oraz zakupu innego sprzętu, który moglibyśmy w firmach francuskich realizować - zapowiedziała w środę premier Beata Szydło. Działanie rządu ws. Caracali było zgodne z interesem państwa - zapewniła.

 • Polska Razem przedstawiła propozycje ws. ustroju Warszawy

  Ograniczenie liczby radnych, likwidacja Rad Dzielnic i uaktywnienie Rad Osiedla - to propozycje Polski Razem na zmiany w funkcjonowaniu Warszawy. Wydaje nam się, że samorząd warszawski wymaga głębokich zmian wewnętrznych, odchudzenia i usprawnienia - ocenił szef Polski Razem Jarosław Gowin.

 • RKW: Propozycje zmian w systemie wyborczym

  Targalski oraz przedstawiciel stowarzyszenia Marcin Dybowski przedstawili nieprawidłowości, z którymi mamy - ich zdaniem - do czynienia w obecnym systemie wyborczym oraz propozycje przeciwdziałania im...

 • Propozycje sejmowego zespołu ekspertów ds. TK

  ...porządkiem konstytucyjnym" - zapowiedział. Zespół o najważniejszej zasadzie Prof. Dziadzio podkreślił, że członkowie zespołu "trzymali się tego, żeby ich propozycje były w ramach obecnego porządku...

Zdjęcia na temat: propozycje
Wideo na temat: propozycje
Dyskusje na temat: propozycje