• Informacje na temat:

  propozycje

Artykuły na temat: propozycje
 • Kontrowersyjna propozycja Nadii Sawczenko

  Nadija Sawczenko zaproponowała swój udział w rozmowach z separatystami. Zwolniona niedawno z rosyjskiego więzienia ukraińska oficer zgłosiła chęć bezpośrednich rozmów z przywódcami separatystycznych republik. W Kijowie propozycje Sawczenko spotkały się z krytyką.

 • "Rzeczpospolita": PiS zaproponuje nowe propozycje programowe

  Odpowiedzią prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na słabnące notowania jego partii mają być nowe propozycje programowe - pisze "Rzeczpospolita".

 • Karczewski zainteresowany propozycjami prezydenta w sprawie KRS

  Marszałek Senatu Stanisław Karczewski odniósł się do nowych propozycji prezydenta - "Propozycje prezydenta dotyczące rozwiązań w sprawie Krajowej Rady Sądownictwa są zaskakujące i "do przemyślenia" - powiedział. Chodzi m.in. o możliwość wskazania przez prezydenta i Senat kandydatów na członków KRS, gdy nie będzie większości w Sejmie.

 • PiS ma propozycje, jak zatrzymać podwyżki OC

  ...​Ustalenie maksymalnej stawki za OC, dopuszczalnego wzrostu jej ceny i ograniczenie wysokości wypłacanych odszkodowań - takie propozycje przygotowało Prawo i Sprawiedliwość. Mają one zatrzymać podwyżki obowiązkowego ubezpieczenia samochodu.

 • ​Szydło: Z życzliwością przyglądam się propozycji prezydenta

  .... "Przyglądam się tej inicjatywie z życzliwością. Myślę, że pan prezydent będzie doprecyzowywał swoje propozycje" - powiedziała premier. Propozycję Andrzeja Dudy premier oceniła jako bardzo ciekawą...

 • Szczerski: Prezydent oczekuje na propozycje Kaczyńskiego

  ...- Prezydent oczekuje na propozycje, jakie przedstawi prezes PiS Jarosław Kaczyński; takie spotkanie to normalna procedura uzgadniania reformy państwa pomiędzy prezydentem a większością sejmową - powiedział PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski przed piątkowym spotkaniem.

 • ​Wielka Brytania: Propozycja systemu migracyjnego podzieliła rząd

  ...z UE - PAP)". We wtorek serwis internetowy dziennika "The Guardian" opublikował 82-stronicowy poufny dokument rządowy, nakreślający propozycje dotyczące nowego systemu imigracyjnego. Z planów(...) rejestracja pobytu. Ograniczone zostałoby także prawo do ściągania członków rodziny spoza Wielkiej Brytanii. Dokument resortu spraw wewnętrznych zawiera także takie propozycje jak gwarantowanie...

 • Grupa Wyszehradzka stworzy zespół ds. propozycji UE?

  Za powołaniem przez państwa Grupy Wyszehradzkiej zespołu szybkiego reagowania na propozycje UE opowiedział się w poniedziałek szef parlamentu Węgier Laszlo Koever na posiedzeniu przedstawicieli parlamentarnych komisji V4 ds. europejskich w Sarospatak.

 • Następstwa brexitu. Szymański komentuje nowe propozycje May

  Przedstawione w poniedziałek nowe propozycje brytyjskiej premier Theresy May ws. praw obywateli UE mieszkających w Wielkiej Brytanii, to krok w dobrym kierunku, oznaczający pewne zbliżenie Londynu do stanowiska UE - powiedział w poniedziałek wiceszef MSZ Konrad Szymański.

 • Ziobro: Będę uczciwie oceniał propozycję prezydenta

  ...przygotowanie nowych propozycji.  Minister czeka na propozycje Andrzeja Dudy "Czekam na propozycje pana prezydenta (...), proszę pamiętać, że te projekty muszą być przyjęte przez większość parlamentarną(...) i rzetelnie oceniał propozycje pana prezydenta, jeśli prezydent będzie chciał się wcześniej do mnie zwrócić z prośbą o konsultacje, opinie, bo tak wiele mówił o potrzebie wzajemnego opiniowana, to jestem...

Zdjęcia na temat: propozycje
Wideo na temat: propozycje
Dyskusje na temat: propozycje