• Informacje na temat:

  prezydenci radomska

Artykuły na temat: prezydenci radomska
 • O fotel prezydenta walczy sześcioro kandydatów: Ewa Drzazga (KWW Ewy Drzazgi), Jarosław Ferenc (KW "Razem dla Radomska"), Jacek Gębicz (KWW Wspólny Samorząd), Wiesław Kamiński (KW PiS), Jacek Rak (KWW Jacka Raka Kukiz'15) oraz Magdalena Spólnicka (KWW Magdaleny Spólnickiej). Uprawnionych do głosowania jest prawie 38,8 tys. osób. Komisje obwodowe, których jest 24, czynne są od godz. 7 do 21

 • PO żąda wyjaśnień od premiera i Jarosława Kaczyńskiego ws. "afery radomskiej"

  ..., afera radomska dzisiaj opisywana szczegółowo, kwestia Polic, kwestia Warszawy i wszystkich innych miejsc, w których politycy PiS-u mogli liczyć na bezkarność, z uwagi na polityczną działalność...

 • Plenerową wystawę "Zaczęło się w Walterze", poświęconą wydarzeniom radomskiego Czerwca '76 roku, można od dziś oglądać w Radomiu przed gmachem Urzędu Miejskiego. Ekspozycja wpisuje się w obchody 35. rocznicy protestu robotniczego w tym mieście.

 • Na studia do Radomska

  Radomska SWSPiZ jest poseł Stanisław Witaszczyk. - Dzisiaj wyższe wykształcenie - to jest takie minimum, tak jak kiedyś średnie. Jesteśmy w Unii Europejskiej i wiedza ma kapitalne znaczenie. Nasza...

 • Nadajniki w radomskim urzędzie

  Radomski magistrat wprowadza nowoczesne formy komunikowania się władz z mieszkańcami. Jedną z nich jest tzw. bluetooth. Dzięki niemu petenci urzędu otrzymują na telefon komórkowy m.in. informator urzędowy - poinformował Przemysław Cebula z Kancelarii Prezydenta Radomia.

 • Kpt. Jerzy Radomski, za trwającą na jachcie "Czarny Diament" 32 lata wyprawę po wszystkich oceanach, uhonorowany został tytułem Żeglarza Roku 2010, "Srebrnym Sekstantem" i pierwszą nagrodą ministra infrastruktury Rejs Roku 2010.

 • Będą zmiany w radomskiej oświacie

  Uchwały o połączeniu dwóch radomskich szkół: IX LO i gimnazjum nr 1 oraz o zamiarze likwidacji szkoły rolniczej w Radomiu przyjęli dziś na sesji rady miejskiej radni. Przeciwko takiemu rozwiązaniu protestowali uczniowie, rodzice i nauczyciele.

 • Sprawa radomskiego radnego, b. członka zarządu woj. mazowieckiego Piotra Szprendałowicza wraca do prokuratury - postanowił sąd w Radomiu. Sprawa ma związek ze zdobywaniem przez niego w 2009 r. uprawnień łowieckich.

 • W związku z fiaskiem sobotnich negocjacji pielęgniarki z Radomskiego Szpitala Specjalistycznego piąty dzień prowadzą strajk generalny. Lecznicy grozi zawieszenie działalności i ewakuacja chorych, ale mimo to od rana w niedzielę szpital ma ostry dyżur i przyjmuje pacjentów.

 • Dotychczasowa prezydent Radomska Anna Milczanowska (KW Forum Samorządowo-Gospodarcze) ponownie będzie prezydentem tego miasta. W II turze uzyskała 60,50 proc. głosów - podała oficjalnie w poniedziałek nad ranem PKW.

Zdjęcia na temat: prezydenci radomska
Dyskusje na temat: prezydenci radomska
 • Re: Wyniki wyborów w woj. łódzkim: Prezydenci z PiS albo niezależni

  W Radomsku prezydentem pozostanie Anna Milczanowska (PiS), na którą zagłosowało 50,88 proc. wyborców, a na jej rywala Jarosława Ferenca (KW Razem dla Radomska) - 49,88 proc. Pomyłka z "procentami" :)

 • Re: Wyniki wyborów w woj. łódzkim: Prezydenci z PiS albo niezależni

  Bardzo ciekawa arytmetyka wyborcza. Oddano 100,76% głosów ważnych!!! W Radomsku prezydentem pozostanie Anna Milczanowska (PiS), na którą zagłosowało 50,88 proc. wyborców, a na jej rywala Jarosława Ferenca (KW Razem dla Radomska) - 49,88 proc.

 • Re: Re: Prezydent to prezydent

  W USA prezydenci, ktorzy cos spieprzyli siedza po cichu, i nie rozrapuja ran. A Bolek sie prosi, zeby mu zrobic "radomska sciezke zdrowia". No to zrobim, chociaz nie chcem, ale muszem. Glupi niedzwiedziu, gdybys w mateczniku siedzial...pisal wieszcz.