• Informacje na temat:

  polsat news

Artykuły na temat: polsat news
 • Dziennikarz Polsat News Piotr Witwicki w piątek wieczorem wraz operatorem starał się nagrać wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego pod siedzibą Telewizji Republika. Na teren budynku wpuściła ich ochrona, za to pracownicy TV Republiki wezwali policję.

 • Koen Lenaerts dla Polsat News: Trybunał Sprawiedliwości UE zawsze niepokoją takie sytuacje

  Koen Lenaerts, prezes Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu, podkreślił w rozmowie z Polsat News, że ETS zawsze "niepokoją sytuacje w różnych krajach UE, w których władze sądownicze nie do końca przestrzegają zasad niezawisłości, bezstronności i podejmowania decyzji zgodnie z zasadami rządów prawa". Odniósł się w ten sposób do sytuacji w Polsce.

 • Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich podadzą TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News

  Po zakończeniu głosowania, w niedzielę 10 maja stacje: TVP1, TVP Info, TVN24 oraz Polsat News podadzą sondażowe wyniki wyborów prezydenckich. Badanie exit poll, czyli oparte na deklaracjach wyborców po wyjściu z lokali wyborczych, przeprowadzi firma badawcza Ipsos.

 • Polsat News: Możliwa dymisja Jagny Marczułajtis, oskarżenia o korupcję

  Jak donosi Polsat News istnieje duże prawdopodobieństwo, że posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak w najbliższy poniedziałek poda się do dymisji. Sprawa ma związek z prowokacją portalu Lovekrakow.pl...

 • Mecze polskich siatkarzy w otwartym Polsacie. Sprawdź, kiedy i o której godzinie

  Mistrzostwa Europy 2017 w siatkówce rozpoczynające się w czwartek 24 sierpnia w Polsce będą emitowane na pięciu antenach Polsatu. Mecze Polaków będzie można obejrzeć na otwartych antenach. Ze spotkań fazy grupowej na głównej antenie oprócz meczów z udziałem biało-czerwonych dostępne będą jeszcze spotkania: Słowenia - Bułgaria i Rosja - Hiszpania.

 • ...się specjalne wydanie magazynu "Polska i Świat", w którym pokażemy kulisy wyborów - dodała Zagórska. Wieczór wyborczy w Polsat News poprowadzą Magda Sakowska i Bogusław Chrabota przy współudziale Agnieszki Gozdyry i Tomasza Machały. Rozmowy z gośćmi przeprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Wojciech Szeląg. - Centrum wieczoru będzie główne studio Polsat News, korzystać będziemy także...

 • Zawarciem ugody zakończył się dziś w Sądzie Okręgowym w Warszawie proces w trybie wyborczym, który kandydat na prezydenta Gabriel Janowski wytoczył telewizji Polsat za przypomnienie informacji o jego dziwnym zachowaniu sprzed 10 lat.

 • Sondaż Homo Homini dla Polsat News: PO - 34,9 proc., PiS - 29,6 procent

  Platforma Obywatelska zdobyła 34,9 procent głosów w dzisiejszych wyborach parlamentarnych - wynika z sondażu Homo Homini dla Polsat News. Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 29,6 proc., Sojusz Lewicy Demokratycznej - 12,8 procent głosów.

 • Sondaż dla Polsat News: Komorowski - 51,6 proc., Kaczyński - 48,4 proc.

  Bronisław Komorowski wygrał wybory prezydenckie - wynika z sondażu Homo Homini dla Polsat News. Na marszałka Sejmu zagłosowało 51,6 procent wyborców. Jarosław Kaczyński zdobył 48,4 procent głosów.

 • Sondaż dla Polsat News: Komorowski - 44,5 proc., Kaczyński - 34,3 proc.

  Bronisław Komorowski otrzymał 44,5 proc. głosów w pierwszej turze wyborów prezydenckich, a Jarosław Kaczyński 34,3 proc. - są to wyniki sondażu, z godz. 20, przeprowadzonego przez Homo Homini dla Polsat News. Frekwencja wyniosła 55 proc.

Zdjęcia na temat: polsat news
Wideo na temat: polsat news
 • Wiosenny spot Telewizji Polsat

  ", program "Nasz Nowy Dom", program informacyjny Telewizji Polsat i Polsat News - „Wydarzenia”. Polsat wciąż gotuje na najwyższym poziomie - stąd w spocie kontynuacja również kulinarnych hitów ramówkowych(...)Wiosenny spot Telewizji Polsat prezentuje najważniejsze pozycje zbliżającej się ramówki. Są nimi m.in. kontynuacje sprawdzonych, bijących rekordy popularności rozrywkowych show: "Dancing With The

 • „#Supermodelka Plus Size”: Pierwszy komercyjny pokaz mody

  W sobotę 16 września uczestniczki nowego programu Polsatu „#Supermodelka Plus Size” po raz pierwszy poza programem wystąpiły w pokazie mody podczas PTAK PREMIERY. Pokaz obserwował reporter Polsat News Oskar Netkowski.

 • Rafalala o tolerancji w polskim wydaniu

  O Rafalali zrobiło się głośno, kiedy spoliczkowała mężczyznę, który nie chciał wynająć jej mieszkania. Kilka dni później performerka była gościem programu „Tak czy nie” na antenie Polsat News, gdzie oblała wodą Artura Zawiszę za to, że nazwał ją „tym czymś”. Rafalala uważa, że w kwestii tolerancji Polska ma jeszcze dużo do nadrobienia, choć, jak podkreśla, sama czuje się na ulicach Warszawy

Dyskusje na temat: polsat news