• Informacje na temat:

  piła (województwo łódzkie)

Artykuły na temat: piła (województwo łódzkie)
 • IMGW ostrzega kierowców w pięciu województwach. Będzie ślisko

  ​Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed oblodzeniem dróg w zachodniej i centralnej części kraju. Ślisko będzie w pięciu województwach.

 • Ciągle pada. Wydano ostrzeżenia dla siedmiu województw

  ...najbardziej intensywne opady obejmują województwo mazowieckie, południe województwa śląskiego i część województwa podlaskiego. Zgodnie z radarową mapą IMGW obecnie najbardziej intensywne opady obejmują województwo mazowieckie, południe województwa śląskiego i część województwa podlaskiego. #ostrzeżenia hydrologiczne #IMGW : możliwe przekroczenia stanów ostrz. i alarm. Służby na bieżąco monitorują...

 • Będzie mocno padać! Wydano ostrzeżenia hydrologiczne dla 6 województw

  ​W sześciu województwach: mazowieckim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim obowiązują ostrzeżenia hydrologiczne - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Poziom wody w rzekach może przekraczać stany ostrzegawcze.

 • Ostrzeżenia dla siedmiu województw z powodu deszczu. Premier: Służby są w pogotowiu

  ...wystąpienia zagrożenia powodziowego. Łódzkie: Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w regionie W związku ze wzrostem stanów wód m.in. w zlewniach Warty i Pilicy oraz prognozowanymi opadami...

 • Family Cup: Mistrzostwa woj. łódzkiego w kolarstwie

  ...eliminacji Kalendarz zawodów w kolarstwie górskim Family Cup 2010 : 24 kwietnia - Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Bytom (rozegrano) 01 maja - Mistrzostwa Województw Wielkopolskiego - Piła...

 • RCB ostrzega: Uwaga na burze z gradem!

  Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed burzami z gradem i intensywnymi opadami deszczu, które mają dziś wystąpić w kilku województwach. Ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczą województw: podlaskiego, łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Ostrzeżenia drugiego stopnia obowiązują w województwach śląskim i małopolskim.

 • Pijane życie Polaków

  Naród pije na potęgę. Według danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny wypijamy nawet 17 milionów litrów wódki miesięcznie. Najbardziej rozpitym województwem jest łódzkie. Zaraz po nim jest Śląsk.

 • Gwałtowne burze nad Polską. 200 tysięcy odbiorców bez prądu

  .... W środę nawałnice przeszły przez Śląsk, Dolny Śląsk, Opolszczyznę i województwo łódzkie. W ciągu ostatnich godzin strażacy interweniowali w całym kraju blisko 2 tysiące razy.

 • 10 gmin z województwa łódzkiego, szczególnie dotkniętych podczas ostatniej powodzi, otrzymało w sumie 250 tys. zł z budżetu samorządu województwa na zakup sprzętu ratowniczego dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

 • IMGW ostrzega: Silna mgła w środkowej i południowej części kraju

  Słaba widzialność z powodu mgły ma się utrzymywać do godzin przedpołudniowych. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obejmuje województwa: lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie, opolskie i dolnośląskie. Mgła pojawi się także w południowej części województw lubuskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego oraz północnej części podkarpackiego i małopolskiego. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega...