• Informacje na temat:

  piła (województwo łódzkie)

Artykuły na temat: piła (województwo łódzkie)
 • IMGW ostrzega kierowców w pięciu województwach. Będzie ślisko

  ​Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed oblodzeniem dróg w zachodniej i centralnej części kraju. Ślisko będzie w pięciu województwach.

 • Ciągle pada. Wydano ostrzeżenia dla siedmiu województw

  ...najbardziej intensywne opady obejmują województwo mazowieckie, południe województwa śląskiego i część województwa podlaskiego. Zgodnie z radarową mapą IMGW obecnie najbardziej intensywne opady obejmują województwo mazowieckie, południe województwa śląskiego i część województwa podlaskiego. #ostrzeżenia hydrologiczne #IMGW : możliwe przekroczenia stanów ostrz. i alarm. Służby na bieżąco monitorują...

 • Nawałnice nad Polską. IMGW wydaje ostrzeżenie dla 6 województw

  Ponad 11 tysięcy domów pozbawionych jest prądu. To skutek wichur, jakie przechodzą nad Polską. Najgorzej sytuacja wygląda w województwie kujawsko-pomorskim, łódzkim i wielkopolskim.

 • Będzie mocno padać! Wydano ostrzeżenia hydrologiczne dla 6 województw

  ​W sześciu województwach: mazowieckim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim obowiązują ostrzeżenia hydrologiczne - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Poziom wody w rzekach może przekraczać stany ostrzegawcze.

 • Dwie osoby zmarły z wychłodzenia. 1. stopień zagrożenia mrozem w 12 województwach

  ​Kolejne dwie osoby zmarły od wczoraj z powodu wychłodzenia - podało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Wczoraj Centrum przekazało, że z tego samego powodu zmarły cztery osoby.

 • Ostrzeżenia dla siedmiu województw z powodu deszczu. Premier: Służby są w pogotowiu

  ...wystąpienia zagrożenia powodziowego. Łódzkie: Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w regionie W związku ze wzrostem stanów wód m.in. w zlewniach Warty i Pilicy oraz prognozowanymi opadami...

 • Family Cup: Mistrzostwa woj. łódzkiego w kolarstwie

  ...eliminacji Kalendarz zawodów w kolarstwie górskim Family Cup 2010 : 24 kwietnia - Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Bytom (rozegrano) 01 maja - Mistrzostwa Województw Wielkopolskiego - Piła...

 • RCB ostrzega: Uwaga na burze z gradem!

  Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed burzami z gradem i intensywnymi opadami deszczu, które mają dziś wystąpić w kilku województwach. Ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczą województw: podlaskiego, łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Ostrzeżenia drugiego stopnia obowiązują w województwach śląskim i małopolskim.

 • Pijane życie Polaków

  Naród pije na potęgę. Według danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny wypijamy nawet 17 milionów litrów wódki miesięcznie. Najbardziej rozpitym województwem jest łódzkie. Zaraz po nim jest Śląsk.

 • Gwałtowne burze nad Polską. 200 tysięcy odbiorców bez prądu

  .... W środę nawałnice przeszły przez Śląsk, Dolny Śląsk, Opolszczyznę i województwo łódzkie. W ciągu ostatnich godzin strażacy interweniowali w całym kraju blisko 2 tysiące razy.