• Informacje na temat:

  piła (województwo łódzkie)

Artykuły na temat: piła (województwo łódzkie)
 • Burze z gradem w kilku województwach! IMGW ostrzega

  Ostrzeżenia przed burzami z gradem wydali synoptycy dla kilku województw. Będzie też mocno wiało. Miejscami nawet do 80 km/h.

 • IMGW ostrzega kierowców w pięciu województwach. Będzie ślisko

  ​Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed oblodzeniem dróg w zachodniej i centralnej części kraju. Ślisko będzie w pięciu województwach.

 • Ciągle pada. Wydano ostrzeżenia dla siedmiu województw

  ...najbardziej intensywne opady obejmują województwo mazowieckie, południe województwa śląskiego i część województwa podlaskiego. Zgodnie z radarową mapą IMGW obecnie najbardziej intensywne opady obejmują województwo mazowieckie, południe województwa śląskiego i część województwa podlaskiego. #ostrzeżenia hydrologiczne #IMGW : możliwe przekroczenia stanów ostrz. i alarm. Służby na bieżąco monitorują...

 • Nawałnice nad Polską. IMGW wydaje ostrzeżenie dla 6 województw

  Ponad 11 tysięcy domów pozbawionych jest prądu. To skutek wichur, jakie przechodzą nad Polską. Najgorzej sytuacja wygląda w województwie kujawsko-pomorskim, łódzkim i wielkopolskim.

 • Będzie mocno padać! Wydano ostrzeżenia hydrologiczne dla 6 województw

  ​W sześciu województwach: mazowieckim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim obowiązują ostrzeżenia hydrologiczne - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Poziom wody w rzekach może przekraczać stany ostrzegawcze.

 • Dwie osoby zmarły z wychłodzenia. 1. stopień zagrożenia mrozem w 12 województwach

  ​Kolejne dwie osoby zmarły od wczoraj z powodu wychłodzenia - podało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Wczoraj Centrum przekazało, że z tego samego powodu zmarły cztery osoby.

 • Ostrzeżenia dla siedmiu województw z powodu deszczu. Premier: Służby są w pogotowiu

  ...wystąpienia zagrożenia powodziowego. Łódzkie: Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w regionie W związku ze wzrostem stanów wód m.in. w zlewniach Warty i Pilicy oraz prognozowanymi opadami...

 • Family Cup: Mistrzostwa woj. łódzkiego w kolarstwie

  ...eliminacji Kalendarz zawodów w kolarstwie górskim Family Cup 2010 : 24 kwietnia - Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Bytom (rozegrano) 01 maja - Mistrzostwa Województw Wielkopolskiego - Piła...

 • RCB ostrzega: Uwaga na burze z gradem!

  Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed burzami z gradem i intensywnymi opadami deszczu, które mają dziś wystąpić w kilku województwach. Ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczą województw: podlaskiego, łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Ostrzeżenia drugiego stopnia obowiązują w województwach śląskim i małopolskim.

 • Wybory samorządowe 2018. Najnowszy sondaż IBRiS

  Obóz Zjednoczonej Prawicy zdobyłby najwięcej głosów w wyborach do sejmików w aż dwóch trzecich województw - wynika z sondażu IBRiS, do którego dotarła "Polska The Times". Jeśli jednak partie opozycyjne zdecydowałyby się po wyborach na szerszą koalicję, to PiS nie miałby władzy w województwach.