• Informacje na temat:

  oczarowanie

Artykuły na temat: oczarowanie
 • Opowieść o pokusie wtopienia się w zbiorowość, o rodzeniu się nowych wiar i ideologii, o tęsknocie do utraconej wspólnoty, czyli sztukę "Oczarowanie" według powieści austriackiego prozaika i filozofa kultury Hermanna Brocha od piątku będzie można obejrzeć w warszawskim Teatrze Studio.

 • Beckett znowu oczaruje czytelników?

  Simon Beckett, brytyjski dziennikarz i pisarz, zyskał sławę dzięki postaci Davida Huntera, która towarzyszyła czytelnikom w kilku powieściach autora. Na rynku zadebiutowała własnie kolejna powieść Becketta. zy tym razem także oczaruje czytelników na całym świecie?

 • "Svenska Dagbladet": Polska chce Morawieckim oczarować UE

  "Desygnując na premiera otwartego na świat poliglotę Mateusza Morawieckiego, Polska chce oczarować UE; jego zadanie to zdjęcie Polski z celownika unijnych ataków" - pisze szwedzka gazeta "Svenska Dagbladet".

 • "Svenska Dagbladet": Polska chce Morawieckim oczarować UE

  Desygnując na premiera otwartego na świat poliglotę Mateusza Morawieckiego, Polska chce oczarować UE; jego zadanie to zdjęcie Polski z celownika unijnych ataków - pisze w sobotę szwedzka gazeta "Svenska Dagbladet".

 • Półnagie "aniołki" oczarowały widownię. Najdroższa na świecie bielizna była tylko dodatkiem

  Słynny pokaz Victoria's Secret odbył się w Paryżu. Modelki zaprezentowały bieliznę w wyjątkowych, kolorowych kreacjach. Najdroższy - wart 3 mln dolarów - "fantasy bra" w tym roku założyła amerykańska modelka Jasmine Tookes.

 • Orangutan w brytyjskim zoo oczarowany brzuszkiem ciężarnej

  Furorę w sieci robi film z zoo w Colchester Zoo w Wielkiej Brytanii. Para w trakcie wycieczki do zoo zatrzymała się przy wybiegu dla orangutanów. Jeden z nich był wyraźnie zafascynowany okrągłym brzuszkiem ciężarnej kobiety.

 • Puławy, daj się oczarować!

  "Azoty" to pół wieku historii, decydujące dla rozwoju tego 50-tysięcznego miasta, ale zielono w Puławach było już w XVII wieku. Zaczęło się od wytyczenia drogi dojazdowej do pałacu wówczas Lubomirskich, później Czartoryskich - zrobiono to z rozmachem. 8 kilometrów w linii prostej od dawnej kolei nadwiślańskiej do pałacu, 4 rzędy lip. Praktycznie do dzisiaj ta zielona oś nie została zaburzona - opowiada Henryk Czech, przewodnik miejski. I tak już Puławom zostało do dziś. Rozwój miasta nie...

 • Krakowskie szopki oczarowały

  Już po raz 67. Kraków przyciągnął szopkarzy i zafascynowanych szopkarstwem turystów z całej Polski, a nawet z Europy. Przy pięknej pogodzie, na krakowskim Rynku pod pomnikiem Adama Mickiewicza, już od 10:00 gromadzili się artyści, aby zaprezentować swoje dzieła.

 • Karolina Sawka i Justyna Adamska wygrały w sobotę finał III Ogólnopolskiego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, który odbył się w Krakowie.

 • Król oczarował podwładnych. Korona? "Oj, zapomniałem..."

  Niedawno koronowany król Belgów, Filip, oczarował podwładnych rozmową z niewidomym chłopcem. Monarcha w wielkim stylu wybrnął z zadanego mu przez dziecko pytania.

Zdjęcia na temat: oczarowanie
Wideo na temat: oczarowanie
Dyskusje na temat: oczarowanie
 • Re: ​Polka na pokładzie zaginionego okrętu podwodnego

  Co za czasy !!!! Mamy XXI wiek... a nadal do podtarcia sie potrzeba papieru toaletowego.

 • Re: Kaczyński: Pokazaliśmy, że Polskę można zmieniać

  Po oczarowaniu PIS-em przychodzi rozczarowanie, a oczarowanie pozostanie tylko w grupie 500+.

 • Re: Morawiecki zabrał głos na temat sprawiedliwego podatku

  Głupi głupszy,najgłupszy!.Polak na kolanach!.Alleluja ,i do przodu! raduj się i żyj marzeniami!wszak to takie piękne!...Na lep i koszt podatnika troszkę lepiej miodzio!a po nowym roku ,,sru,,podwyżki wszystkiego!: woda,gaz, prąd itd!..i pryśnie oczarowanie! oczarowanie!!zostaną tylko ,,happy,, plebany!itp!

 • Re: "Francja jest wspaniała i wszyscy jej słuchają"

  ach jaki bombiastyczny ten artykulik, redachtorek sie nadol jak balon, te gornolotne porownania do marine i to oczarowanie france tv, wpuscic buraka na saloony

 • Re: Iran wystosował list protestacyjny w związku z dekretem Trumpa

  Ani mi po drodze z pis ,ani Po .Dziwi mnie za to oczarowanie Trumpem .Ludzie ,nie patrzcie co on robi dla Ameryki -----patrzcie co on zrobi z Polską ? Lepszy sort ,a taki któtkowzroczny !

 • Re: Emilewicz: Musimy sprawić, by Polaków było stać na samochody elektryczne

  W Wielkopolsce "za Niemca" w każdym mieście i w każdym miasteczku była gazownia. W niej węgiel zamieniano na gaz i koks ( przy okazji była smoła na dachy). Gazu używały panie w swoich kuchniach. Koksem panowie palili w okresie zimowym. I gaz i koks spalają się bezdymnie.... Potem przyszło oczarowanie gazem z ZSRR i wszystkie gazownie- co do jednej- rozebrano... Więc mamy dym i smog. I co roku 50

 • Re: Magdalena Ogórek zapowiedziała, że "rozb...

  PISZCZEĆ TO JEDYNE CO POTRAFI :))))))))) ZERO POJĘCIA O RZĄDZENIU PAŃSTWEM !!!!!!! GŁOSY NA NIĄ ODDADZĄ MOŻE TYLKO Z SLD :)))))))))))))) MUCHA Z LUBLINA TEŻ BYŁA MINISTREM SPORTU I ZERO POJĘCIA O RZĄDZENIU, LICZYŁA TYLKO NA OCZAROWANIE INNYCH !!!!!! I CO ????????? POLECIAŁA :))))))))))))

 • Re: ​Referendum: Fatalna frekwencja w całym kraju

  Gdyby pytania były "NOŚNE" to i frekwencja byłaby zadowalająca. "Oczarowanie" Kukizem, to była chwilowa chęć ukarania PO za całokształt, teraz po zaprzysiężeniu PiS-owskiego Prezydenta okazało się, że elektorat strzelił sobie w kolano.

 • Re: "Frankfurfer Allgemeine Woche": Duda wierny Kaczyńskiemu, ale pojednawczy

  Podróże po świecie a w szczególności po Europie skłaniają do wyciągania wniosków o źle zorganizowanym i źle rządzonym świecie. Tutaj należy szukać źródeł rosnącej siły konserwatyzmu, Kaczyński jest tylko jednym z tych, który próbują wprowadzić pewien porządek w siłach konserwatywnych, również Prezydent Duda i Premier Szydło taką rolę spełniają. "Oczarowanie" Kaczyńskim to tylko ściema totalnej

 • Re: 200 mln dolarów dla Ukrainy. Kanada udzieli drugiego kredytu

  Tak, podatki w Kanadzie to szalenstwo, ludzie sprzedaja domy bo nie moga zaplacic lokalnego podatku. Po studiach nie ma pracy, potrzebne sa dwie trzy pozycje do oplacenia komornego, a do dentysty trzeba wyjezdzac do Meksyku bo za jeden zab licza sobie tutaj$5000.00. Oczarowanie Kanada szybko wygasa dla wielu.