• Informacje na temat:

  oczarowanie

Artykuły na temat: oczarowanie
 • Opowieść o pokusie wtopienia się w zbiorowość, o rodzeniu się nowych wiar i ideologii, o tęsknocie do utraconej wspólnoty, czyli sztukę "Oczarowanie" według powieści austriackiego prozaika i filozofa kultury Hermanna Brocha od piątku będzie można obejrzeć w warszawskim Teatrze Studio.

 • Beckett znowu oczaruje czytelników?

  Simon Beckett, brytyjski dziennikarz i pisarz, zyskał sławę dzięki postaci Davida Huntera, która towarzyszyła czytelnikom w kilku powieściach autora. Na rynku zadebiutowała własnie kolejna powieść Becketta. zy tym razem także oczaruje czytelników na całym świecie?

 • Politico: Elita UE jest oczarowana Morawieckim

  Portal Politico pisze o Mateuszu Morawieckim, z którym rozmawiał przed niedawnym szczytem Unii Europejskiej. Podkreśla, że premier jest "akceptowalną twarzą rządzącej w jego kraju partii Prawo i Sprawiedliwość".

 • "Svenska Dagbladet": Polska chce Morawieckim oczarować UE

  Desygnując na premiera otwartego na świat poliglotę Mateusza Morawieckiego, Polska chce oczarować UE; jego zadanie to zdjęcie Polski z celownika unijnych ataków - pisze w sobotę szwedzka gazeta "Svenska Dagbladet".

 • "Svenska Dagbladet": Polska chce Morawieckim oczarować UE

  "Desygnując na premiera otwartego na świat poliglotę Mateusza Morawieckiego, Polska chce oczarować UE; jego zadanie to zdjęcie Polski z celownika unijnych ataków" - pisze szwedzka gazeta "Svenska Dagbladet".

 • Półnagie "aniołki" oczarowały widownię. Najdroższa na świecie bielizna była tylko dodatkiem

  Słynny pokaz Victoria's Secret odbył się w Paryżu. Modelki zaprezentowały bieliznę w wyjątkowych, kolorowych kreacjach. Najdroższy - wart 3 mln dolarów - "fantasy bra" w tym roku założyła amerykańska modelka Jasmine Tookes.

 • Orangutan w brytyjskim zoo oczarowany brzuszkiem ciężarnej

  Furorę w sieci robi film z zoo w Colchester Zoo w Wielkiej Brytanii. Para w trakcie wycieczki do zoo zatrzymała się przy wybiegu dla orangutanów. Jeden z nich był wyraźnie zafascynowany okrągłym brzuszkiem ciężarnej kobiety.

 • Puławy, daj się oczarować!

  "Azoty" to pół wieku historii, decydujące dla rozwoju tego 50-tysięcznego miasta, ale zielono w Puławach było już w XVII wieku. Zaczęło się od wytyczenia drogi dojazdowej do pałacu wówczas Lubomirskich, później Czartoryskich - zrobiono to z rozmachem. 8 kilometrów w linii prostej od dawnej kolei nadwiślańskiej do pałacu, 4 rzędy lip. Praktycznie do dzisiaj ta zielona oś nie została zaburzona - opowiada Henryk Czech, przewodnik miejski. I tak już Puławom zostało do dziś. Rozwój miasta nie...

 • Krakowskie szopki oczarowały

  Już po raz 67. Kraków przyciągnął szopkarzy i zafascynowanych szopkarstwem turystów z całej Polski, a nawet z Europy. Przy pięknej pogodzie, na krakowskim Rynku pod pomnikiem Adama Mickiewicza, już od 10:00 gromadzili się artyści, aby zaprezentować swoje dzieła.

 • Karolina Sawka i Justyna Adamska wygrały w sobotę finał III Ogólnopolskiego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, który odbył się w Krakowie.

Zdjęcia na temat: oczarowanie
Wideo na temat: oczarowanie
Dyskusje na temat: oczarowanie