• Informacje na temat:

  obwód kijowski

Artykuły na temat: obwód kijowski
 • Białoruska milicja ściga 23 kibiców piłkarskich za sfotografowanie się z hasłami wsparcia dla protestujących na kijowskim Majdanie. Dwóch kibiców zostało już aresztowanych - informuje białoruska prasa niezależna, powołując się na milicję.

 • Wyciekły tajne plany Rosjan: Pod Kijowem w 15 dni?

  Doradca szefa MSW Ukrainy oznajmił, że Rosja ma plan dojścia do obwodu kijowskiego w ciągu 15 dni. Wojska rosyjskie miałyby zaatakować obszar na lewym brzegu Dniepru, zajmując część obwodu kijowskiego.

 • Około 100 ciężarówek utknęło w zaspach na trasie Kijów-Odessa

  Około 100 samochodów ciężarowych utknęło w zaspach na granicy obwodu kijowskiego i czerkaskiego w środkowej części Ukrainy, poważnie utrudniając ruch na ważnej trasie łączącej Kijów z Odessą – poinformował szef ukraińskiego MSW Arsen Awakow.

 • Ukraina: Sto ciężarówek utknęło w śniegu

  Około 100 samochodów ciężarowych utknęło w zaspach na granicy obwodu kijowskiego i czerkaskiego w środkowej części Ukrainy, poważnie utrudniając ruch na ważnej trasie łączącej Kijów z Odessą - poinformował w środę szef ukraińskiego MSW Arsen Awakow.

 • Separatyści znów ostrzelali Awdijiwkę. Uszkodzono 8 domów

  Prorosyjscy separatyści na wschodzie Ukrainy ponownie ostrzelali z artylerii dzielnice mieszkalne Awdijiwki na północ od Doniecka - podała policja w kontrolowanej przez kijowskie władze części obwodu donieckiego.

 • Ukraina: Prorosyjscy separatyści znów ostrzelali Awdijiwkę

  Prorosyjscy separatyści na wschodzie Ukrainy ponownie ostrzelali z artylerii dzielnice mieszkalne Awdijiwki na północ od Doniecka – podała w czwartek policja w kontrolowanej przez kijowskie władze części obwodu donieckiego.

 • Rosjanie pod Kijowem w 15 dni? "Żarty emerytowanego wojskowego"

  ..."To żarty emerytowanego wojskowego" - tak Kreml komentuje ujawnione przez doradcę szefa ukraińskiego MSW tajne plany, które mieli wykraść hakerzy z grupy "Myrotworec". Jak ogłosił Anton Heraszczenko, wynika z nich, że Rosja planowała w maju zająć całą lewobrzeżną Ukrainę. Rosyjskie wojska miały dojść w 15 dni do obwodu kijowskiego.

 • Rosjanie pod Kijowem w 15 dni? "Żarty emerytowanego wojskowego"

  ...​- To żarty emerytowanego wojskowego - tak Kreml komentuje ujawnione przez doradcę szefa ukraińskiego MSW tajne plany, które mieli wykraść hakerzy z grupy "Myrotworec". Jak ogłosił Anton Heraszczenko, wynika z nich, że Rosja planowała w maju zająć całą lewobrzeżną Ukrainę. Rosyjskie wojska miały dojść w 15 dni do obwodu kijowskiego.

 • Wyciekły ściśle tajne dokumenty. Rosjanie pod Kijowem w ciągu 15 dni

  W ciągu 15 dni Rosja ma plan dojścia do obwodu kijowskiego - oświadczył szef ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko. W ramach szybkiej inwazji wojska rosyjskie miałyby zająć obszar na lewym brzegu Dniepru. Tak wynika z dokumentów, które zdobyli ukraińscy hakerzy.

 • ...​Siedem procent Ukraińców chce na dłuższy okres opuścić kraj, a najwięcej z nich wiąże swoją przyszłość z Polską - wskazują wyniki opublikowanego w piątek sondażu Kijowskiego Międzynarodowego Instytutu Socjologii.

Dyskusje na temat: obwód kijowski