• Informacje na temat:

  obszar

Artykuły na temat: obszar
 • Komorowski: PiS chce zdobyć kolejny obszar władzy

  ...​Projekt PiS ustawy o ustroju m.st. Warszawy, który zakłada znaczne powiększenie jej obszaru, ma na celu zdobycie "kolejnego obszaru władzy" - ocenił w środę b. prezydent Bronisław Komorowski.

 • Brexit: Kolejny "trudny obszar negocjacji rozwodowych"

  Zobowiązania finansowe, jakie Wielka Brytania podjęła jako członek UE, powinny być honorowane; inaczej pozostałe 27 krajów będzie musiało wyrównać rachunek - oświadczyła Komisja Europejska, wskazując na kolejny obszar trudnych negocjacji rozwodowych między "27" a Londynem.

 • Ewakuacja w Idomeni: Dziś najtrudniejszy obszar

  Dziś drugi dzień ewakuacji obozu dla migrantów w Idomeni przy granicy grecko - macedońskiej. Mają być usuwani uchodźcy z najtrudniejszego obszaru - torów kolejowych, które były przez nich blokowane przez dwa miesiące. W okolicy znajduje się jeszcze ponad sześć tysięcy imigrantów.

 • Państwo Islamskie zmieni obszar zainteresowania?

  Myriam Benraad - specjalizująca się w sprawach Bliskiego Wschodu i przede wszystkim Iraku - uważa, że zamach w Bagdadzie to kontynuacja strategii dżihadu. Wywiad z paryską politolog zamieszcza dzisiejszy dziennik "Le Figaro".

 • Wścieklizna na terenie Szczecina. Część miasta to "obszar zagrożony"

  Decyzją powiatowego lekarza weterynarii część miasta – od osiedla Zawadzkiego, po Niebuszewo, Centrum i Turzyn to obszar zagrożony występowaniem wścieklizny. Nosicielem okazał się nietoperz znaleziony na obrzeżach lasku Arkońskiego.

 • Zawężono obszar poszukiwań czarnych skrzynek airbusa EgyptAir

  Poszukiwania czarnych skrzynek samolotu EgyptAir, który 19 maja runął do Morza Śródziemnego, zostały zawężone do obszaru o promieniu 2 kilometrów - informują egipskie źródła. W środę francuski okręt wychwycił sygnał z rejestratora.

 • Katastrofa promu na Jangcy: Rozszerzono obszar poszukiwań

  Do ponad 220 kilometrów z biegiem Jangcy rozszerzono obszar poszukiwań osób zaginionych po zatonięciu promu. Do tej pory znaleziono 19 ciał. Trzy - w odległości około 50 kilometrów od miejsca tragedii.

 • Ognisko ptasiej grypy w woj. lubuskim. Wojewoda wyznaczył obszar zagrożony

  Prasową rzecznik. W związku z wystąpieniem wirusa odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Po nim wojewoda lubuski zarządził wyznaczenie obszaru zapowietrzonego - wokół ogniska o promieniu ok. 3 km oraz obszar zagrożony - wokół ogniska o promieniu ok. 10 km. W danych strefach od dziś działać będą służby, straże i inspekcje. Wojewoda wprowadził też zakaz...

 • Zaginięcie samolotu z 29 osobami na pokładzie. Wojsko poszerza obszar poszukiwań

  Indyjskie wojsko poszerzyło w niedzielę obszar poszukiwań samolotu sił powietrznych, który w piątek zniknął z radarów z 29 osobami na pokładzie. Maszyna leciała z Madrasu na będące indyjskim terytorium związkowym wyspy Andamany i Nikobary.

 • Obama za rozszerzeniem obszaru rezerwatu przyrody na Alasce

  Administracja prezydenta Obamy wystąpiła w piątek do Kongresu z zaleceniem znacznego rozszerzenia arktycznych obszarów dzikiej przyrody na Alasce chronionych przed eksploatacją znajdujących się tam złóż ropy i gazu.

Zdjęcia na temat: obszar
Wideo na temat: obszar
 • Wydatki publiczne - obszar newralgiczny

  "Przed kryzysem Rosja miała trudności z kontrolowaniem wydatków publicznych. Obawiamy się, że złagodzenie rygorów w tym zakresie na stałe wpisze się w jej sposób prowadzenia polityki gospodarczej - mówi Poul Thomsen z MFW. /źródło: The NewsMarket/

 • Mgławica Omega w niezwykłym zbliżeniu

  Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO) opublikowało właśnie nowe zdjęcie Mgławicy Omega, jeden z najostrzejszych obrazów tego obszaru, otrzymanych przy pomocy teleskopu, znajdującego się na Ziemi. Zdjęcie wykonano przy pomocy teleskopu VLT (Very Large Telescope), znajdującego się na szczycie Cerro Paranal w Chile. Widać na nim obłoki gazu, pył kosmiczny i nowe, tworzące się gwiazdy. Źródło

 • Gliński: Jest wiele obszarów działalności, którymi mógłby się zająć pan Misiewicz

  Gliński: Jest wiele obszarów działalności, którymi mógłby się zająć pan Misiewicz

Dyskusje na temat: obszar