• Informacje na temat:

  obszar

Artykuły na temat: obszar
 • Piotrowicz: Zwiększono obszar spraw uzgodnionych

  ..."Zwiększył się obszar spraw uzgodnionych, doszło do kolejnego zbliżenia stanowisk" - powiedział PAP poseł PiS Stanisław Piotrowicz po piątkowym spotkaniu z prezydenckim ministrem Pawłem Muchą w sprawie uzgodnień dotyczących poprawek PiS do prezydenckich projektów ustaw o KRS i SN.

 • Komorowski: PiS chce zdobyć kolejny obszar władzy

  ...​Projekt PiS ustawy o ustroju m.st. Warszawy, który zakłada znaczne powiększenie jej obszaru, ma na celu zdobycie "kolejnego obszaru władzy" - ocenił w środę b. prezydent Bronisław Komorowski.

 • ​Wścieklizna w Cieszynie. Wyznaczono obszar zagrożenia

  Powiatowy Lekarz Weterynarii wyznaczył w Cieszynie obszar, który zagrożony jest wścieklizną. Powodem takiej decyzji jest znalezienie martwego, chorego nietoperza.

 • USA: Trump zmniejsza obszar parków narodowych w Utah

  Prezydent USA Donald Trump ogłosił w poniedziałek w Salt Lake City w stanie Utah zmniejszenie obszaru parków narodowych - rezerwatu Bears Ears i Grand Staircase w związku z anulowaniem przepisów oddających pod zarząd federalny obszary chronione w tym stanie.

 • Brexit: Kolejny "trudny obszar negocjacji rozwodowych"

  Zobowiązania finansowe, jakie Wielka Brytania podjęła jako członek UE, powinny być honorowane; inaczej pozostałe 27 krajów będzie musiało wyrównać rachunek - oświadczyła Komisja Europejska, wskazując na kolejny obszar trudnych negocjacji rozwodowych między "27" a Londynem.

 • Ewakuacja w Idomeni: Dziś najtrudniejszy obszar

  Dziś drugi dzień ewakuacji obozu dla migrantów w Idomeni przy granicy grecko - macedońskiej. Mają być usuwani uchodźcy z najtrudniejszego obszaru - torów kolejowych, które były przez nich blokowane przez dwa miesiące. W okolicy znajduje się jeszcze ponad sześć tysięcy imigrantów.

 • Państwo Islamskie zmieni obszar zainteresowania?

  Myriam Benraad - specjalizująca się w sprawach Bliskiego Wschodu i przede wszystkim Iraku - uważa, że zamach w Bagdadzie to kontynuacja strategii dżihadu. Wywiad z paryską politolog zamieszcza dzisiejszy dziennik "Le Figaro".

 • Wścieklizna na terenie Szczecina. Część miasta to "obszar zagrożony"

  Decyzją powiatowego lekarza weterynarii część miasta – od osiedla Zawadzkiego, po Niebuszewo, Centrum i Turzyn to obszar zagrożony występowaniem wścieklizny. Nosicielem okazał się nietoperz znaleziony na obrzeżach lasku Arkońskiego.

 • Zawężono obszar poszukiwań czarnych skrzynek airbusa EgyptAir

  Poszukiwania czarnych skrzynek samolotu EgyptAir, który 19 maja runął do Morza Śródziemnego, zostały zawężone do obszaru o promieniu 2 kilometrów - informują egipskie źródła. W środę francuski okręt wychwycił sygnał z rejestratora.

 • Katastrofa promu na Jangcy: Rozszerzono obszar poszukiwań

  Do ponad 220 kilometrów z biegiem Jangcy rozszerzono obszar poszukiwań osób zaginionych po zatonięciu promu. Do tej pory znaleziono 19 ciał. Trzy - w odległości około 50 kilometrów od miejsca tragedii.

Zdjęcia na temat: obszar
Wideo na temat: obszar
Dyskusje na temat: obszar