• Informacje na temat:

  obszar

Artykuły na temat: obszar
 • Komorowski: PiS chce zdobyć kolejny obszar władzy

  ...​Projekt PiS ustawy o ustroju m.st. Warszawy, który zakłada znaczne powiększenie jej obszaru, ma na celu zdobycie "kolejnego obszaru władzy" - ocenił w środę b. prezydent Bronisław Komorowski.

 • ​Wścieklizna w Cieszynie. Wyznaczono obszar zagrożenia

  Powiatowy Lekarz Weterynarii wyznaczył w Cieszynie obszar, który zagrożony jest wścieklizną. Powodem takiej decyzji jest znalezienie martwego, chorego nietoperza.

 • Brexit: Kolejny "trudny obszar negocjacji rozwodowych"

  Zobowiązania finansowe, jakie Wielka Brytania podjęła jako członek UE, powinny być honorowane; inaczej pozostałe 27 krajów będzie musiało wyrównać rachunek - oświadczyła Komisja Europejska, wskazując na kolejny obszar trudnych negocjacji rozwodowych między "27" a Londynem.

 • Ewakuacja w Idomeni: Dziś najtrudniejszy obszar

  Dziś drugi dzień ewakuacji obozu dla migrantów w Idomeni przy granicy grecko - macedońskiej. Mają być usuwani uchodźcy z najtrudniejszego obszaru - torów kolejowych, które były przez nich blokowane przez dwa miesiące. W okolicy znajduje się jeszcze ponad sześć tysięcy imigrantów.

 • Państwo Islamskie zmieni obszar zainteresowania?

  Myriam Benraad - specjalizująca się w sprawach Bliskiego Wschodu i przede wszystkim Iraku - uważa, że zamach w Bagdadzie to kontynuacja strategii dżihadu. Wywiad z paryską politolog zamieszcza dzisiejszy dziennik "Le Figaro".

 • Wścieklizna na terenie Szczecina. Część miasta to "obszar zagrożony"

  Decyzją powiatowego lekarza weterynarii część miasta – od osiedla Zawadzkiego, po Niebuszewo, Centrum i Turzyn to obszar zagrożony występowaniem wścieklizny. Nosicielem okazał się nietoperz znaleziony na obrzeżach lasku Arkońskiego.

 • Zawężono obszar poszukiwań czarnych skrzynek airbusa EgyptAir

  Poszukiwania czarnych skrzynek samolotu EgyptAir, który 19 maja runął do Morza Śródziemnego, zostały zawężone do obszaru o promieniu 2 kilometrów - informują egipskie źródła. W środę francuski okręt wychwycił sygnał z rejestratora.

 • Katastrofa promu na Jangcy: Rozszerzono obszar poszukiwań

  Do ponad 220 kilometrów z biegiem Jangcy rozszerzono obszar poszukiwań osób zaginionych po zatonięciu promu. Do tej pory znaleziono 19 ciał. Trzy - w odległości około 50 kilometrów od miejsca tragedii.

 • Ognisko ptasiej grypy w woj. lubuskim. Wojewoda wyznaczył obszar zagrożony

  Prasową rzecznik. W związku z wystąpieniem wirusa odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Po nim wojewoda lubuski zarządził wyznaczenie obszaru zapowietrzonego - wokół ogniska o promieniu ok. 3 km oraz obszar zagrożony - wokół ogniska o promieniu ok. 10 km. W danych strefach od dziś działać będą służby, straże i inspekcje. Wojewoda wprowadził też zakaz...

 • Nowy obszar w rywalizacji NATO i Rosji. Ekspert ostrzega przed zamiarami Moskwy

  Północnego i wykorzystania go do przewozu towarów" - dodał. Ekspert Henry Jackson Society zaznaczył jednak, że dla Londynu kluczowe powinno być tzw. przejście GIUK, czyli obszar między Grenlandią, Islandią(...)". Przejście GIUK stwarza możliwość wpłynięcia na Atlantyk od strony Morza Północnego z pominięciem kanału La Manche. "Znaczenie tego obszaru zmalało po upadku Związku Radzieckiego, ale teraz, kiedy Rosja...

Zdjęcia na temat: obszar
Wideo na temat: obszar
Dyskusje na temat: obszar