• Informacje na temat:

  nude

Artykuły na temat: nude
 • Psycholog: Nuda jest nam bardzo potrzebna!

  Nie tylko w czasie deszczu i nie tylko dzieci się nudzą. Często ten stan dopada również dorosłych. Ale nuda - wbrew stereotypom - jest nam bardzo potrzebna, jak każdy inny stan, którego doświadczamy - mówi psycholog dr Marta Kucharska z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego.

 • Staruszka kradła zabawki z nudów. Zatrzymała ją policja

  72-letnia Francuzka została aresztowana pod zarzutem kradzieży setek zabawek ze sklepów z zamiarem sprzedania ich przez internet. Kobieta przyznała, że zabawki kradła... z nudów.

 • Katarzyna Woźniak: Nuda? Nie w łyżwiarstwie!

  Odwiedziliśmy z naszą kamerą tor na warszawskich Stegnach i spotkaliśmy tam...Katarzynę Woźniak, czyli dwukrotną medalistkę olimpijską! Porozmawialiśmy z nią o jej miłości do łyżwiarstwa i o krytym torze, którego wciąż bardzo potrzebują nasi zawodnicy.

 • Przez długie tygodnie męczyła nas wszystkich kampania prezydencka, absolutnie nijaka, z kandydatami, którzy nie wzbudzali w nas większych emocji. Komorowski – nie wiadomo jaki, ani dostojny, ani rubaszny. Duda - mydlany, fotografujący się najchętniej na tle zdjęć Kaczyńskiego… To nie wróżyło niczego porywającego.

 • Jan Jurczak: Na wojnie nie szukam sensacji, interesuje mnie codzienność. I nuda...

  "Nie chcę produkować obrazów pełnych brutalności, staram się dokumentować codzienność. Tamta wojna nie wygląda jak film, to głównie nuda" – mówi RMF FM Jan Jurczak. Fotograf, dokumentalista, który przez rok kilkakrotnie odwiedzał rejon frontu na przedmieściach Doniecka mówi Grzegorzowi Jasińskiemu o tym, jak wygląda życie w cieniu wojny, o rutynie, która pomaga radzić sobie z rzeczywistością i dzieciach, które nie pamiętają już normalnego świata. Jurczak, który przez pewien czas pracował w...

 • Olsztyn stawia na naukę. Z uśmiechem i bez nudy!

  Wykłady, prelekcje, eksperymenty - tak w skrócie można opisać Dni Nauki i Sztuki, które już po raz czternasty odbywają się w Olsztynie.

 • Z nudów wymyślili porwanie swojej koleżanki

  Krakowska policja zatrzymała cztery młode osoby, które sfingowały porwanie jednej ze swoich koleżanek. Chcieli sprawdzić, jak zareagują świadkowie zdarzenia i policja.

 • To miało być wielkie kulturalne wydarzenie. Koncerty, spektakle, rejsy. Wyznaczono nawet termin. Jednak Festiwal Sztuki nad Wisłą "Przemiany" może się nie odbyć. Co prawda pieniądze są, ale wciąż nie ma organizatora. Ożywianie Wisły stanęło pod znakiem zapytania - alarmuje "Życie Warszawy".

 • Psycholodzy walczą z nudą niedźwiedzi polarnych

  Francuskie zoo zatrudniło psychologów, bo niedźwiedzie polarne... za bardzo się nudziły. Według specjalistów nuda i codzienna rutyna coraz bardziej zagrażały życiu tych drapieżników, które zaczęły podupadać na zdrowiu.

 • Sąd skazał niemieckiego agenta wywiadu, który z nudów donosił USA

  Były pracownik niemieckiego wywiadu skazany na 8 lat więzienia. Taki wyrok wydał sąd w Monachium - za zdradę kraju i złamanie tajemnicy służbowej. Okazało się bowiem, że mężczyzna oprócz pracy dla niemieckiego BND, przez 6 lat informował też… Amerykanów z CIA.

Zdjęcia na temat: nude
Wideo na temat: nude
 • Makijaż nude hitem nadchodzącej wiosny

  Wiosenna kobieta powinna wyglądać naturalnie, świeżo i promiennie – wynika z Sephora Trend Report 2016. Efekt ten zapewnić ma makijaż nude, wykorzystujący najnowsze techniki makijażowe. Dziewczęcy look pokochały gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała i Karolina Malinowska. Podstawą makijażu nude jest minimalizm i naturalność. Zapewnia on świeży, dziewczęcy wygląd, pozwala też ukryć

 • Zmysłowość i delikatność. Makijaż nude trendem na zimę

  Kolory natury, rozświetlona cera i oko oraz delikatnie prowokacyjne usta. To oznacza tylko jedno! Znakiem rozpoznawczym zimy 2015/2016 będzie makijaż typu nude – mówi Magda Stępień, wizażystka marki Dr Irena Eris Provoke. - Trendy w makijażu na zimę 2015/2016 są bardzo przychylne kobiecie, zmysłowe i można by rzec, że delikatne. Przewodzi nurt smoky połączony z nude – mówi Magda Stępień

 • Dwójka kumpli stara się zwalczyć nudę

  Te dwa słonie, z jednego z zoo w Indii, usilnie starają się zwalczyć nudę. Co takiego robią?

Dyskusje na temat: nude