• Informacje na temat:

  na pełnym morzu

Artykuły na temat: na pełnym morzu
 • Aktywiści z organizacji Sea Shepherd opublikowali wstrząsające nagranie, na którym udokumentowali rzeź grindwali, czyli waleni z rodziny delfinowatych, u wybrzeży Wysp Owczych. Mimo sprzeciwów obrońców zwierząt, krwawa tradycja jest zaciekle broniona przez władze wysp i lokalnych mieszkańców. W tym roku tylko jednego dnia zarżnięto 250 zwierząt. (UWAGA! Drastyczne zdjęcia!)

 • Morze pełne krwi. Drastyczne polowanie na Wyspach Owczych

  W ostatnich dniach świat obiegły drastyczne zdjęcia z Wysp Owczych. W jednej z zatok tamtejszej wyspy odbyło się polowanie na wieloryby. Zwierzęta były zapędzane nad brzeg, a następnie zabijanie. W efekcie morska woda zmieniła kolor na czerwony.

 • UE nasila operację na Morzu Śródziemnym

  Unia Europejska rozpoczęła w środę drugą fazę operacji wojskowej przeciwko przemytnikom ludzi na Morzu Śródziemnym. Statki, używane przez przemytników, będzie można przechwytywać na wodach międzynarodowych.

 • W ciągu jednego dnia uratowali na morzu 730 nielegalnych imigrantów

  W wyniku kilku akcji ratunkowych przeprowadzonych w środę u wybrzeży Libii przez włoską straż przybrzeżną oraz organizację pozarządową "SOS Mediterranee" udało się uratować na morzu 730 osób, które próbowały przedostać się do Europy. Jak podała włoska straż ochrony wybrzeża migranci, którym udzielono pomocy, wywodzą się w większości z państw Afryki subsaharyjskiej.

 • Andrzej Duda i Antoni Macierewicz zapewniają o "pełnym poparciu" dla operacji USA w Syrii

  Krzysztof Zasada, prezydent został poinformowany o ataku już po jego przeprowadzeniu. MON: Szybka i skuteczna decyzja prezydenta Trumpa dała jasny sygnał wszystkim terrorystom O "pełnym poparciu(...)-Szajrat: z dwóch amerykańskich niszczycieli na Morzu Śródziemnym wystrzelonych zostało łącznie 59 pocisków manewrujących Tomahawk. Był to zarządzony przez prezydenta Donalda Trumpa odwet za dokonany...

 • Krzysztof Gogol, doradca dyrektora PŻM. W tym roku wiele ze statków PŻM będzie w Wigilię na pełnym morzu, jak "Ziemia Górnośląska", która będzie przemierzać Atlantyk z Wielkich Jezior Amerykańskich do...

 • Masowe ucieczki z Libii. Kolejne osoby zginęły na morzu

  W Cieśninie Sycylijskiej na pełnym uchodźców pontonie, który wypłynął z Libii, doszło do bójki między muzułmanami a chrześcijanami - podała włoska agencja prasowa ANSA. Jak wynika z najnowszych doniesień, do morza zostało wrzuconych 12 chrześcijan. Gdy ponton dopłynął na Sycylię policja zatrzymała 15 osób - uczestników bójki rozpoznanych przez innych imigrantów. Postawiono im zarzuty zabójstwa...

 • Franciszek o tragedii na Morzu Śródziemnym: Niech świat zareaguje

  Dziś podczas południowej modlitwy na placu św. Piotra papież Franciszek zaapelował do wspólnoty międzynarodowej o podjęcie działań, by więcej nie dochodziło do tragedii imigrantów na Morzu Śródziemnym. To reakcja papieża na wieść o zatonięciu łodzi z 700 ludźmi na pokładzie.

 • "NATO zaniepokojone sytuacją na Morzu Azowskim"

  ..."Sojusz Północnoatlantycki jest zaniepokojony działaniami Rosji na Morzu Azowskim" - oświadczył sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Wyraził poparcie dla utrzymania przez Ukrainę wolnych szlaków komunikacji morskiej.

 • Pierwszy Mistral wyszedł w morze z rosyjską załogą

  ...mający trwać około 10 dni. Jego celem jest przeprowadzenie ćwiczeń praktycznych na pełnym morzu. Francja zapowiedziała na początku września, że zawiesza do listopada dostarczenie Rosji pierwszego...

Wideo na temat: na pełnym morzu
 • Szczeniak uratowany na pełnym morzu!

  Psy znane są jako sprawni pływacy. Jeden z nich musiał sprawdzić swoje umiejętności… na pełnym morzu. Biały golden retriver kąpiel w okolicy Zatoki Neapolitańskiej zapamięta na długo. Na szczęście został on dostrzeżony przez żeglarzy przepływających nieopodal jachtu, którzy wyciągnęli skrajnie wyczerpanego i wyziębionego szczeniaka z wody. Jak się okazało, Makaron - bo tak wabi się pies

 • Morza pełne śmieci. Hańba XXI wieku

  Plastikowe śmieci są niemal wszędzie: na ulicach, w lasach, morzach i oceanach. Czy to zabójcze tsunami z plastiku da się jeszcze zatrzymać?

 • #Europeo: Morza pełne śmieci. Hańba XXI wieku

  Plastikowe śmieci są niemal wszędzie: na ulicach, w lasach, morzach i oceanach. Czy to zabójcze tsunami z plastiku da się jeszcze zatrzymać?

Dyskusje na temat: na pełnym morzu