• Informacje na temat:

  na melinę

Artykuły na temat: na melinę
 • ...chałupa wyleci w powietrze. On to mieszkanie zamienił w melinę - mówi mieszkaniec Żnina. Piotr J. w 2011 r. po wyjściu z zakładu karnego chciał wrócić do mieszkania, które zajmował przed osadzeniem...

 • Libacje alkoholowe w jednym z mieszkań wieżowca mieszczącego się przy ulicy Zygmuntowskiej 29B w Kołobrzegu były prawdziwą udręką dla sąsiadów. Wieczne pijatyki i bijatyki nie dawały im spokoju.

 • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy kontra Andrzej Kaniecki. Dziś sąd zdecyduje, czy zajmie się pozwem o naruszenie dobrego imienia pogotowia przez mężczyznę, który nazwał je "pijacką meliną" i oskarżył o zatajanie dokumentacji. Jego goryczy trudno się dziwić: piętnaście lat temu stracił syna, Dawida, w wypadku samochodowym. Pomocy pojechali mu wtedy udzielać pijany lekarz i sanitariusz.

 • Ugodą zakończył się spór Andrzeja Kanieckiego z bydgoskim pogotowiem, które oskarżyło go o pomówienie. Mężczyzna nazwał je "pijacką meliną" i oskarżył o zatajanie dokumentacji medycznej. Gdy 15 lat temu stracił w wypadku pod Bydgoszczą syna Dawida, pomocy przyjechali mu udzielać pijany lekarz i pielęgniarz. Mężczyzna od blisko dekady szeroko opisuje tę sprawę w internecie.

 • 28-letnia Francuzka skazana na dożywocie

  28-letnia Francuzka Melina Boughedir została w niedzielę skazana przez sąd w Iraku na dożywotnie więzienie za przynależność do dżihadystycznego ugrupowania Państwo Islamskie (IS) - podała agencja AFP.

 • Uciążliwy sąsiad terroryzuje współlokatorów

  Od wielu lat mieszkańcy domu przy ul. Św. Wojciecha w Ząbkowicach Śląskich (Dolnośląskie) szukają dla siebie ratunku. Jeden z lokatorów w swoim lokum urządził melinę. Poza tym znosi do niego śmietnikowe znaleziska, co potęguje fetor. Jakby tego było mało - przygarnął zwierzęta dotknięte już chorobami.

 • Nie potwierdziły się przypuszczenia policji dotyczące nienaturalnej śmierci kobiety w jednej z melin przy ulicy Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Przypomnijmy, że o zgonie pogotowie ratunkowe zawiadomił jej mąż.

 • Prokuratura Okręgowa w Kaliszu zleciła w poniedziałek miejscowej prokuraturze rejonowej sprawdzenie informacji o domniemanym kupowaniu za wódkę głosów wyborców. Jedna z ogólnopolskich gazet twierdzi, że do takich przypadków miało dojść w jednej z melin w centrum Kalisza.

 • Życie zaczynało się po 13.00

  W latach osiemdziesiątych alkohol bez problemu można było kupić w Peweksie i na "melinie". W państwowych sklepach był dostępny na kartki i to dopiero po godzinie trzynastej. Zakazy miały służyć wychowaniu w trzeźwości.

 • Urzędnicy z warszawskiej Woli na własną rękę postanowili rozwiązać problem tykającej bomby epidemiologicznej w centrum stolicy. Mowa o opuszczonym zdewastowanym budynku szkoły, który zamienił się w melinę i siedlisko szczurów. Sprawę ujawnił reporter RMF FM Paweł Świąder.

Zdjęcia na temat: na melinę
Wideo na temat: na melinę
 • Młodzi ludzie z całego świata powitali papieża w Krakowie

  Setki tysięcy ludzi z całego świata witało Franciszka na ulicach Krakowa. Papież jechał odkrytym papamobile. W środę rozpoczął 5-dniową wizytę w Polsce. Przyleciał tu na Światowe Dni Młodzieży. - To moje czwarte Światowe Dni Młodzieży. Miałam okazję zobaczyć papieża i jestem bardzo podekscytowana. To było bardzo emocjonalne. Za każdym razem płaczę. Za każdym razem brakuje mi słów, żeby to opisać - mówi Christina Bueno z San Antonio w Texasie. - Studiowałam w Krakowie. To magiczne...

 • Wrocław Europejską Stolicą Kultury 2016 - opinie mieszkańców

  Wrocław zwyciężył w konkursie o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016, wyprzedzając Gdańsk, Lublin, Katowice i Warszawę. Decyzja jury była jednogłośna. Miasto otrzyma nagrodę pieniężną im. Meliny Mercouri w wysokości 1,5 mln euro.

Dyskusje na temat: na melinę