• Informacje na temat:

  na krawędzi

Artykuły na temat: na krawędzi
 • Chiny: Wizerunek USA na krawędzi upadku

  Chiny wyraziły w środę żal z powodu wystąpienia USA z Rady Praw Człowieka ONZ. Wizerunek Amerykanów jako obrońców praw człowieka znalazł się po tej decyzji Waszyngtonu, według państwowych chińskich mediów, "na krawędzi upadku".

 • Papież: Świat jest na krawędzi wojny nuklearnej

  Papież Franciszek powiedział na pokładzie samolotu, którym udaje się do Peru i Chile, że świat stoi "na krawędzi" wojny atomowej. Przyznał, że ta sytuacja go przeraża i pokazał poruszające zdjęcie z Nagasaki.

 • Gorbaczow: Świat stoi na krawędzi wojny jądrowej

  Były prezydent ZSRR wezwał do zwołania rozbrojeniowego szczytu ONZ. Michaił Gorbaczow twierdzi, że świat stoi na krawędzi wojny jądrowej i konieczne są międzynarodowe rozmowy na najwyższym szczeblu, aby nie dopuścić do globalnej katastrofy.

 • UNHCR: Europa na krawędzi kryzysu humanitarnego

  ..."Europa znajduje się na krawędzi kryzysu humanitarnego, do którego w dużej części sama się przyczyniła" - podkreśla w oświadczeniu UNHCR, domagając się od krajów europejskich lepszego planowania i zapewnienia schronienia wszystkim migrantom, którzy utknęli w Grecji. Więcej migrantów niż przed rokiem UNHCR apeluje też do państw członkowskich UE, by zwiększyły wysiłki w celu...

 • Korea Północna: Świat na krawędzi wojny nuklearnej

  Korea Północna apeluje do prezydenta USA Donalda Trumpa o złagodzenie jego nieprzejednanego stanowiska ws. konfliktu nuklearnego ostrzegając jednocześnie, że działania przywódcy USA doprowadzają świat na krawędź totalnej wojny nuklearnej - podał we wtorek amerykański portal Yahoo.

 • Francja: Partia Marine Le Pen na krawędzi bankructwa

  Zjednoczenie Narodowe (dawniej Front Narodowy), czyli partia Marine Le Pen znalazła się w ogromnych tarapatach finansowych. Wszystko przez decyzję francuskiego sądu i malejącą liczbę członków.

 • Szef BBN dla "Rz": Marynarka na krawędzi. Na Bałtyku obronią nas fregaty

  ..."Marynarka Wojenna stoi na krawędzi, okręty zdolne do działań bojowych potrzebne są już" - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

 • 450-letni zamek "balansuje" na krawędzi rzeki

  Zamek Abergeldie w Aberdeenshire w Szkocji wkrótce może przestać istnieć. Blisko 450-letni budynek "balansuje" na krawędzi rzeki i w każdej w chwili może runąć.

 • Ryszard Petru w Berlinie: UE znalazła się "na krawędzi"

  Lider Nowoczesnej Ryszard Petru w referacie "Europa wolności" wygłoszonym w czwartek w Berlinie na zaproszenie Fundacji Friedricha Naumanna powiedział, że liczne kryzysy oraz fala populizmu spowodowały, że Unia Europejskiej znalazła się "na krawędzi".

 • Na krawędzi życia

  Na co dzień są zwykłymi policjantami. O ich wyjątkowych umiejętnościach świadczy tylko niewielki znaczek przypięty do munduru na lewej piersi. Do akcji wzywani są wtedy, gdy rozgrywa się dramat i jakiś człowiek stoi... na krawędzi życia...

Zdjęcia na temat: na krawędzi
Wideo na temat: na krawędzi
 • Spektakularne akrobacje na krawędzi dachu wieżowca

  Daredevil Khalid Tenni zaprezentował odważne akrobacje na dachu jednego z wieżowców w Maroku. Mężczyzna przy figurach wykonywanych nad przepaścią, nie używał żadnego zabezpieczenia. Nie próbujcie tego w domu! (STORYFUL/x-news)

 • Stał na krawędzi aktywnego wulkanu!

  Nie odkładaj słuchawki, proszę! Konieczność oczekiwania na połączenie jest denerwująca, szczególnie gdy czeka się na nie na… skraju wulkanu. 24-letni Chris Horsley z Ormskirka w angielskim hrabstwie Lancashire spacerował po wąskiej krawędzi nad aktywnym wulkanem, na wsypie Ambrim na Oceanie Spokojnym. Na szczęście dla Chrisa, był on dobrze zabezpieczony. Uprząż, do której został podpięty

 • Zapierające dech w piersiach akrobacje na krawędzi wieżowca

  Daredevil Khalid Tenni zaprezentował odważne akrobacje na dachu jednego z wieżowców w Maroku. Mężczyzna przy figurach wykonywanych nad przepaścią, nie używał żadnego zabezpieczenia. Twierdzi jednak, że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo i nigdy nie przekracza swoich granic. (STORYFUL/x-news)

Dyskusje na temat: na krawędzi