• Informacje na temat:

  na krawędzi

Artykuły na temat: na krawędzi
 • Zakłady Mięsne Henryk Kania na krawędzi upadku

  Znana firma Zakłady Mięsne Henryk Kania znalazły się na krawędzi upadku. Firma ma coraz większe problemy finansowe.

 • Chiny: Wizerunek USA na krawędzi upadku

  Chiny wyraziły w środę żal z powodu wystąpienia USA z Rady Praw Człowieka ONZ. Wizerunek Amerykanów jako obrońców praw człowieka znalazł się po tej decyzji Waszyngtonu, według państwowych chińskich mediów, "na krawędzi upadku".

 • Upadły raj białego człowieka. RPA na krawędzi

  Południowa Afryka, w szczególności Kapsztad, zawsze był atrakcyjnym celem podróży świątecznych dla mieszkańców Wysp Brytyjskich. Wspólny język i kultura, dobre jedzenie i wspaniałe widoki. Przebywając w ekskluzywnych miejscach, z dala od społecznych niepokojów targających południową Afryką, mogli poczuć się jak w raju. Cóż, wydaje się, że sielska atmosfera ostatnio się popsuła. Walka o południowoafrykańską ziemię wkroczyła na piaszczyste wybrzeże.

 • Kobieta zginęła, bo chciała zrobić selfie na krawędzi wodospadu

  ...​Kobieta w Kalifornii próbowała zrobić sobie zdjęcie na krawędzi wodospadu. Porwał ją jednak silny nurt i zrzucił z klifu. Kobieta zginęła na miejscu.

 • Papież: Świat jest na krawędzi wojny nuklearnej

  Papież Franciszek powiedział na pokładzie samolotu, którym udaje się do Peru i Chile, że świat stoi "na krawędzi" wojny atomowej. Przyznał, że ta sytuacja go przeraża i pokazał poruszające zdjęcie z Nagasaki.

 • Gorbaczow: Świat stoi na krawędzi wojny jądrowej

  Były prezydent ZSRR wezwał do zwołania rozbrojeniowego szczytu ONZ. Michaił Gorbaczow twierdzi, że świat stoi na krawędzi wojny jądrowej i konieczne są międzynarodowe rozmowy na najwyższym szczeblu, aby nie dopuścić do globalnej katastrofy.

 • UNHCR: Europa na krawędzi kryzysu humanitarnego

  ..."Europa znajduje się na krawędzi kryzysu humanitarnego, do którego w dużej części sama się przyczyniła" - podkreśla w oświadczeniu UNHCR, domagając się od krajów europejskich lepszego planowania i zapewnienia schronienia wszystkim migrantom, którzy utknęli w Grecji. Więcej migrantów niż przed rokiem UNHCR apeluje też do państw członkowskich UE, by zwiększyły wysiłki w celu...

 • Indie i Pakistan na krawędzi wojny? Odrzutowce ostrzelone

  Siły powietrzne Pakistanu zaatakowały w środę cele w kontrolowanej przez Indie części Kaszmiru i zestrzeliły dwa indyjskie samoloty bojowe w swojej przestrzeni powietrznej - poinformowało MSZ i armia w Islamabadzie. Indie i Pakistan są mocarstwami nuklearnymi.

 • Korea Północna: Świat na krawędzi wojny nuklearnej

  Korea Północna apeluje do prezydenta USA Donalda Trumpa o złagodzenie jego nieprzejednanego stanowiska ws. konfliktu nuklearnego ostrzegając jednocześnie, że działania przywódcy USA doprowadzają świat na krawędź totalnej wojny nuklearnej - podał we wtorek amerykański portal Yahoo.

 • Francja: Partia Marine Le Pen na krawędzi bankructwa

  Zjednoczenie Narodowe (dawniej Front Narodowy), czyli partia Marine Le Pen znalazła się w ogromnych tarapatach finansowych. Wszystko przez decyzję francuskiego sądu i malejącą liczbę członków.

Zdjęcia na temat: na krawędzi
Wideo na temat: na krawędzi
 • Chodził po krawędzi wanny. Finał zaskakuje

  Kot był niesłychanie ciekawy tafli wody, którą właścicielka nalała do wanny. Obchodził ją, delikatnie dotykał łapką oraz wąchał. W końcu zdecydował się na wskoczenie i wtedy... Oglądajcie.

 • Spektakularne akrobacje na krawędzi dachu wieżowca

  Daredevil Khalid Tenni zaprezentował odważne akrobacje na dachu jednego z wieżowców w Maroku. Mężczyzna przy figurach wykonywanych nad przepaścią, nie używał żadnego zabezpieczenia. Nie próbujcie tego w domu! (STORYFUL/x-news)

 • Polski przemysł znalazł się na krawędzi

  W polską gospodarkę uderzyło pogorszenie się światowej koniunktury. We wrześniu, według najnowszych danych PMI, koniunktura w polskim sektorze przemysłowym była bliska stagnacji. Tempo ogólnej poprawy warunków gospodarczych było najwolniejsze od prawie dwóch lat, a liczba nowych zamówień spadła po raz pierwszy od października 2016 r.

Dyskusje na temat: na krawędzi