• Informacje na temat:

  na krawędzi

Artykuły na temat: na krawędzi
 • Chiny: Wizerunek USA na krawędzi upadku

  Chiny wyraziły w środę żal z powodu wystąpienia USA z Rady Praw Człowieka ONZ. Wizerunek Amerykanów jako obrońców praw człowieka znalazł się po tej decyzji Waszyngtonu, według państwowych chińskich mediów, "na krawędzi upadku".

 • Papież: Świat jest na krawędzi wojny nuklearnej

  Papież Franciszek powiedział na pokładzie samolotu, którym udaje się do Peru i Chile, że świat stoi "na krawędzi" wojny atomowej. Przyznał, że ta sytuacja go przeraża i pokazał poruszające zdjęcie z Nagasaki.

 • Gorbaczow: Świat stoi na krawędzi wojny jądrowej

  Były prezydent ZSRR wezwał do zwołania rozbrojeniowego szczytu ONZ. Michaił Gorbaczow twierdzi, że świat stoi na krawędzi wojny jądrowej i konieczne są międzynarodowe rozmowy na najwyższym szczeblu, aby nie dopuścić do globalnej katastrofy.

 • UNHCR: Europa na krawędzi kryzysu humanitarnego

  ..."Europa znajduje się na krawędzi kryzysu humanitarnego, do którego w dużej części sama się przyczyniła" - podkreśla w oświadczeniu UNHCR, domagając się od krajów europejskich lepszego planowania i zapewnienia schronienia wszystkim migrantom, którzy utknęli w Grecji. Więcej migrantów niż przed rokiem UNHCR apeluje też do państw członkowskich UE, by zwiększyły wysiłki w celu...

 • Korea Północna: Świat na krawędzi wojny nuklearnej

  Korea Północna apeluje do prezydenta USA Donalda Trumpa o złagodzenie jego nieprzejednanego stanowiska ws. konfliktu nuklearnego ostrzegając jednocześnie, że działania przywódcy USA doprowadzają świat na krawędź totalnej wojny nuklearnej - podał we wtorek amerykański portal Yahoo.

 • Francja: Partia Marine Le Pen na krawędzi bankructwa

  Zjednoczenie Narodowe (dawniej Front Narodowy), czyli partia Marine Le Pen znalazła się w ogromnych tarapatach finansowych. Wszystko przez decyzję francuskiego sądu i malejącą liczbę członków.

 • Szef BBN dla "Rz": Marynarka na krawędzi. Na Bałtyku obronią nas fregaty

  ..."Marynarka Wojenna stoi na krawędzi, okręty zdolne do działań bojowych potrzebne są już" - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

 • 450-letni zamek "balansuje" na krawędzi rzeki

  Zamek Abergeldie w Aberdeenshire w Szkocji wkrótce może przestać istnieć. Blisko 450-letni budynek "balansuje" na krawędzi rzeki i w każdej w chwili może runąć.

 • Ryszard Petru w Berlinie: UE znalazła się "na krawędzi"

  Lider Nowoczesnej Ryszard Petru w referacie "Europa wolności" wygłoszonym w czwartek w Berlinie na zaproszenie Fundacji Friedricha Naumanna powiedział, że liczne kryzysy oraz fala populizmu spowodowały, że Unia Europejskiej znalazła się "na krawędzi".

 • Na krawędzi życia

  Na co dzień są zwykłymi policjantami. O ich wyjątkowych umiejętnościach świadczy tylko niewielki znaczek przypięty do munduru na lewej piersi. Do akcji wzywani są wtedy, gdy rozgrywa się dramat i jakiś człowiek stoi... na krawędzi życia...

Zdjęcia na temat: na krawędzi
Wideo na temat: na krawędzi
 • Spektakularne akrobacje na krawędzi dachu wieżowca

  Daredevil Khalid Tenni zaprezentował odważne akrobacje na dachu jednego z wieżowców w Maroku. Mężczyzna przy figurach wykonywanych nad przepaścią, nie używał żadnego zabezpieczenia. Nie próbujcie tego w domu! (STORYFUL/x-news)

 • Polski przemysł znalazł się na krawędzi

  W polską gospodarkę uderzyło pogorszenie się światowej koniunktury. We wrześniu, według najnowszych danych PMI, koniunktura w polskim sektorze przemysłowym była bliska stagnacji. Tempo ogólnej poprawy warunków gospodarczych było najwolniejsze od prawie dwóch lat, a liczba nowych zamówień spadła po raz pierwszy od października 2016 r.

 • Stał na krawędzi aktywnego wulkanu!

  Nie odkładaj słuchawki, proszę! Konieczność oczekiwania na połączenie jest denerwująca, szczególnie gdy czeka się na nie na… skraju wulkanu. 24-letni Chris Horsley z Ormskirka w angielskim hrabstwie Lancashire spacerował po wąskiej krawędzi nad aktywnym wulkanem, na wsypie Ambrim na Oceanie Spokojnym. Na szczęście dla Chrisa, był on dobrze zabezpieczony. Uprząż, do której został podpięty

Dyskusje na temat: na krawędzi