• Informacje na temat:

  na falochronie

Artykuły na temat: na falochronie
 • Martwa foka w Kołobrzegu. Zwierzę znaleziono przy falochronie

  Kolejna martwa foka na wybrzeżu Bałtyku. Zwierzę znaleziono przy falochronie na plaży w okolicy Kamiennego Szańca w Kołobrzegu. Na ciele foki nie stwierdzono widocznych obrażeń.

 • Nastolatek skoczył "na główkę" z falochronu do Bałtyku

  Mimo ciągle wzrastającej liczby utonięć, czy apelów służb o ostrożność, wciąż nie brakuje osób które nad Bałtykiem zachowują się co najmniej ryzykownie. Ostatni przykład to historia 17-latka, który w Unieściu w woj. zachodniopomorskim skoczył "na główkę" z falochronu.

 • O włos od tragedii nad Bałtykiem. Nastolatek skoczył "na główkę" z falochronu

  Mimo ciągle wzrastającej liczby utonięć, czy apelów służb o ostrożność, wciąż nie brakuje osób, które nad Bałtykiem zachowują się co najmniej ryzykownie. Ostatni przykład to historia 17-latka, który w Unieściu w woj. zachodniopomorskim skoczył "na główkę" z falochronu (ostrogi brzegowej).

 • USA: Boeing 777 uderzył w falochron i stracił statecznik

  Samolot południowokoreańskich linii lotniczych Asiana Airlines, który rozbił się w sobotę na lotnisku w San Francisco, uderzył w falochron i wtedy stracił statecznik - poinformował we wtorek amerykański urząd ds. bezpieczeństwa transportu (NTSB).

 • ​Samolot, który rozbił się w San Francisco, uderzył w falochron

  Samolot południowokoreańskich linii lotniczych Asiana Airlines, który rozbił się w sobotę na lotnisku w San Francisco, uderzył w falochron i wtedy stracił statecznik - poinformowała amerykańska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Transportu (NTSB). Na konferencji prasowej w Kalifornii przedstawiciele instytucji badającej wypadek nie wyjaśnili jednak, dlaczego Boeing 777-200 zbliżając się do pasa startowego leciał zbyt wolno i zbyt nisko.

 • Tragedia w Darłówku, utonęło troje dzieci. Są wyniki kontroli NIK

  Są wyniki kontroli, przeprowadzonej przez NIK po tragedii w Darłówku. W sierpniu ubiegłego roku przy falochronie utonęło tam troje dzieci. Inspektorzy NIK stwierdzili na miejscu nieprawidłowości w zabezpieczeniu kąpieliska.

 • RMF: Tragedia w Darłówku. Są wyniki kontroli

  Są wyniki kontroli, przeprowadzonej przez NIK po tragedii w Darłówku. W sierpniu ubiegłego roku przy falochronie utonęło tam troje dzieci. Inspektorzy NIK stwierdzili na miejscu nieprawidłowości w zabezpieczeniu kąpieliska.

 • Darłówko: Wznowiono poszukiwania dwojga dzieci

  Według jednej z hipotez prąd mógł uwięzić ciała dzieci pod głazami falochronu. "Sześciu płetwonurków zejdzie pod wodę. Zakładamy, że do 12 uda im się przeszukać teren bezpośrednio przy falochronie" - mówił w rozmowie TVN24 Krystian Głyżewski z oddziału Ratownictwa Wodnego Klubu Płetwonurków MARES w Koszalinie. Z lądu akcję zabezpiecza sławieńska policja. Na miejscu jest również Morska Służba...

 • Przerwano dramatyczną akcję ratunkową w Darłówku

  Nad morzem bardzo mocno wieje. Przy falochronie w Darłówku, w miejscu gdzie leżą olbrzymie betonowe gwiazdobloki, fale osiągają nawet 3 metry wysokości.  Podczas pierwszej próby ratowania mężczyzny, fale nieomal zatopiły ponton Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa. Podczas takiej pogody nikt nie powinien wchodzić do morza. Jak ustaliła reporterka RMF FM, zaginiony mężczyzna spędzał czas na...

 • 21-latek zaginął podczas kąpieli w Bałtyku. Zmiana prowadzenia akcji

  Akcja poszukiwawcza 21-latka, który we wtorkową noc z dwiema koleżankami poszedł się kąpać w Bałtyku przy falochronie w Łebie, nie będzie już prowadzona z morza. Brzeg patrolują policja i straż pożarna.

Zdjęcia na temat: na falochronie
Wideo na temat: na falochronie
 • Fale przełamują hiszpańskie wybrzeża

  Północne wybrzeża Hiszpanii nawiedzają kolejno silne sztormy z porywistym wiatrem i wzburzonymi falami. Doszło do rozbicia falochronów, zalania dróg i części miast. To nagranie przedstawia fale wdzierające się na promenadę w Donostii. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.

 • Niewiarygodne! Potężny statek rozpadł się na dwie części

  Hiszpański statek transportowy rozbił się u wybrzeży Francji. Jednostka wpadła na falochron u wejścia do portu w Bajonnie po francuskiej stronie Kraju Basków i rozpadła się na dwie części. Załoga okrętu została ewakuowana. Akcja ratunkowa była utrudniona z powodu sztormu i wichur szalejących w regionie. U wybrzeży Francji wiatr wieje z prędkością przekraczającą 150 kilometrów na godzinę. Statek nie przewoził żadnych towarów. Paliwo, które wyciekło w wyniku katastrofy, zalało kilkukilometrowy...

 • W Świnoujściu zdetonowano bombę głębinową z czasów II wojny światowej

  Potężną bombę głębinową z czasów II wojny światowej zdetonowano w Świnoujściu. Ładunek został znaleziony podczas budowy falochronu. Powojenna pamiątka okazała się na tyle niebezpieczna, że zdecydowano się na wysadzenie jej tam, gdzie ją znaleziono - 500 metrów od wschodniej główki falochronu. W porcie wstrzymano ruch statków.

Dyskusje na temat: na falochronie