• Informacje na temat:

  myc okna

Artykuły na temat: myc okna
 • Nad południową Polskę nadciąga żółty pył znad Sahary. Warto myć okna przed świętami?

  To mogą być wyjątkowe święta wielkanocne pod Tatrami. Nie tylko "białe", ale nawet kolorowe. Kolorowe, jak pisanka, bo nad południe naszego kraju nadciąga chmura pyłu znad Sahary.

 • Niewiele osób lubi myć okna i zmagać się ze smugami na szybach. Ale niewykluczone, że wkrótce problem ten zniknie. Jedna z brytyjskich firm opracowała rewolucyjny rodzaj szkła, które... samo się czyści.

 • Taksówki bez czosnku

  Taksówki pekińskie mają lśnić czystością i być aromatyzowane. Kierowcy zaś muszą zmieniać ubrania, skarpetki, myć się i czyścić zęby. Nie powinni pluć, charczeć ani dłubać w nosie - zaordynowały władze odpowiedzialne za przygotowania do letniej olimpiady AD 2008 i przyjęcie setek tysięcy gości. I przeszły od słów do czynów.

 • Kto posprząta w Sejmie? A jest co!

  Trzeba wysprzątać Sejm. Niestety nie chodzi o pranie "politycznych brudów", a o polerowanie posadzek, sprzątanie biurek, mycie okien, trzepanie dywanów. Kancelaria Sejmu ogłasza wielki przetarg na utrzymanie czystości. I to przez 4 najbliższe lata.

 • Niewiele osób lubi myć okna i zmagać się ze smugami na szybach. Ale niewykluczone, że wkrótce problem ten zniknie. Jedna z brytyjskich firm opracowała rewolucyjny rodzaj szkła, które... samo się czyści.

 • ...i chcielibyśmy myć u was okna, zakomunikowaliśmy. Dzięki temu mogę powiedzieć, że pracowałem dla Lecha Wałęsy - myłem okna w jego gabinecie. Potem dostaliśmy też zlecenie z Kancelarii Premiera - 460 okien. Biznes...

 • Czyste ulice i chodniki, więcej zieleni, mniej pieców. Tak Kraków walczy ze smogiem

  ...umyciu ulic przez MPO zapylenie zmniejszyło się nawet o 20 procent. Nawet taki zabieg kosmetyczny może poprawić jakość powietrza - zaznacza. Podobnie jak rezygnacja z posypywania zimą ulic(...) otwieramy te drzwi czy okna sadzić kwiatk i - podkreślała, bo - jak znaczyła - kwiaty niejako "odkurzają" powietrze.

 • Generalnie wiadomo, że mężczyźni poświęcają pracom domowym znacznie mniej czasu niż kobiety. Można jednak powiedzieć, że w tym względzie, przynajmniej Hiszpanie dokonali pewnego postępu. Teraz pracują o całe siedem minut dłużej niż robili to jeszcze pięć lat temu.

 • Proces morderców z Rakowisk. „Nie wiedziałam, że tyle godzin byłam pod jednym dachem z mordercami”

  ...również wyraźnie poruszona tym, co na jej temat mówiła koleżanka z klasy Kamila – m.in. o tym, że Zuzanna odizolowała chłopaka od znajomych, przez nią stał się zamknięty w sobie, wręcz mroczny. Toksyczność tej znajomości widział tak naprawdę każdy, widzieli nauczyciele, widział wychowawca. Stał się zupełnie inną osobą. Przestał mieć chyba innych znajomych oprócz Zuzanny. Przyjmował też poglądy...

 • ...wizowych. Podczas pobytu w hospicjum oprócz nauki posługi hospicyjnej wolontariusze będą zajmować się także sprawami porządkowymi, jak powiedziała Grabowska-Markowska - "będą szorować podłogi, myć okna...

Wideo na temat: myc okna
 • Jak myć okna bez smug?

  Mycie okien nie należy do przyjemności dla większości z nas. Nikt nie chce spędzać długich chwil na przecieraniu, zmywaniu i polerowaniu tafli szkła, by w końcu zniknęły zeń smugi! Jak więc myć okna, by nie pojawiły się przykre dla oka smugi? Poznajcie nasze sposoby!

Dyskusje na temat: myc okna