• Informacje na temat:

mistrz e.s.

Artykuły na temat: mistrz e.s.
  • 10 lat temu zmarł mistrz literackiego reportażu Ryszard Kapuściński

W poniedziałek przypada 10. rocznica śmierci mistrza reportażu literackiego i najwybitniejszego pisarza wśród reporterów - Ryszarda Kapuścińskiego. Był podróżnikiem, reporterem, pisarzem, w latach 1958-72 dziennikarzem i korespondentem Polskiej Agencji Prasowej.

• Mistrz świata w surfingu zaatakowany przez rekina

Trzykrotny mistrz świata w surfingu Australijczyk Mick Fanning został zaatakowany przez rekina podczas zawodów w RPA! Niebezpiecznie spotkanie zakończyło się dla niego szczęśliwie. Zdarzenie zarejestrowały kamery telewizyjne.

• Piłkarska Liga Mistrzów. Lewandowski dostał zgodę na grę

Lekarz zgodził się, by Robert Lewandowski zagrał w środę w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów - poinformował niemiecki portal sport1.de. Bayern Monachium czeka starcie z Barceloną.

• Kamil Stoch daleko, Severin Freund mistrzem świata

Severin Freund mistrzem świata na dużej skoczni w szwedzkim Falun. Niemiec znokautował rywali. Drugiego - Austriaka Gregora Schlierenzauera - wyprzedził o ponad 20 punktów. Brąz wywalczył Norweg Rune Velta. Polacy spisali się słabo. Dziewiąte miejsce zajął Piotr Żyła. Kamil Stoch - który dwa lata temu we włoskim Val di Fiemme sięgnął po złoto - ukończył zawody na 12. pozycji.

• Niemal sto rozmaitych występów w wykonaniu artystów z różnych stron świata przewiduje program festiwalu sztuki nowego cyrku Carnaval Sztuk-Mistrzów, który odbędzie się od 8 do 11 sierpnia w Lublinie.

• Michał Kwiatkowski odchodzi. "Był na mnie bardzo zły"

...​Michał Kwiatkowski odejdzie z grupy Etixx-Quick Step po zakończeniu sezonu - potwierdził dyrektor sportowy belgijskiej ekipy Patrick Lefevere. Prawdopodobnie mistrz świata przejdzie do brytyjskiego zespołu Sky.

• Michał Kwiatkowski wystartuje w Tour de Pologne!

Kolarski mistrz świata Michał Kwiatkowski zadeklarował, że wystartuje w 72. Tour de Pologne. Taką informację przekazali organizatorzy wyścigu podczas konferencji prasowej w Warszawie.

• Piłkarska LM: Lech chce przypieczętować awans do 3. rundy eliminacji

Piłkarze Lecha Poznań mogą pozwolić sobie na porażkę z FK Sarajevo jedną bramką, a i tak awansują do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Na wyjeździe "Kolejorz" pokonał mistrza Bośni i Hercegowiny 2:0. Początek rewanżu w stolicy Wielkopolski o 20.45.

• Ponad 50 mln euro na nagrody dla piłkarzy Barcelony

...52 miliony euro przygotowały władze Barcelony dla piłkarzy, którzy w niedzielę zapewnili sobie mistrzostwo Hiszpanii. Żeby jednak otrzymać pełną kwotę, muszą jeszcze zwyciężyć w finale Pucharu Króla oraz w Lidze Mistrzów.

• Lech awansował do fazy grupowej piłkarskiej LE

Piłkarze Lecha Poznań pokonali na Węgrzech Videoton Szekesfehervar 1:0 (0:0) w rewanżowym spotkaniu 4. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej i awansowali do fazy grupowej. Pierwszy mecz mistrzowie Polski wygrali 3:0.