• Informacje na temat:

  miłek letni

Artykuły na temat: miłek letni
 • Poszukiwania 6-letniego Marcina. Dziecko cierpi na autyzm

  Około godziny 6. rozpoczęła się szeroko zakrojona akcja poszukiwania 6-letniego Marcina, który wczoraj po południu zaginął w miejscowości Miłków koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Do pracy przystąpili m.in. nurkowie. Całonocne działania nie przyniosły rezultatu. Nie wiadomo, co się stało z chorym na autyzm dzieckiem.

 • Świętokrzyskie: Poszukiwania 6-latka chorego na autyzm

  Świętokrzyska policja poszukuje 6-letniego Marcina, który po południu zaginął w miejscowości Miłków koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Chłopiec jest chory na autyzm. Nie mówi.

 • Świętokrzyskie: Poszukiwania 6-latka chorego na autyzm

  Świętokrzyska policja poszukuje 6-letniego Marcina, który we wtorek po południu zaginął w miejscowości Miłków koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Chłopiec jest chory na autyzm. Nie mówi.

 • Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 6-latka

  ...szczęścia matka Marcina. - Czy ja mogę ją dotknąć...? Dziękuję ci bardzo - mówiła do suki 46-letnia matka. Marcina znalazł pies tropiący Chłopca udało się znaleźć dzięki informacjom świadka(...) zatrzymywali samochody, żeby pokazać kierowcom zdjęcie chłopca. Matka zauważyła, że dziecka nie ma O 9:00 pobliski zbiornik wodny mieli przeczesywać nurkowie. 6-letni Marcin zaginął we wtorek...

 • Autystyczne dziecko spędziło tę noc poza domem

  Około godziny 6 rano ruszyła szeroko zakrojona akcja poszukiwania 6-letniego Marcina, który wczoraj po południu zaginął w miejscowości Miłków koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Do pracy przystąpili m.in. nurkowie. Całonocne działania nie przyniosły rezultatu. Nie wiadomo, co się stało z chorym na autyzm dzieckiem.

 • "Pies go wyczuł, wskoczyliśmy do rzeki i go wyciągnęliśmy"

  ...opiekunowie. Psu dziękowała także zapłakana ze szczęścia matka Marcina. Czy ja mogę ją dotknąć...? Dziękuję ci bardzo - mówiła do suki 46-letnia kobieta. Chore na autyzm dziecko zaginęło wczoraj ok(...) chłopca. O 9:00 pobliski zbiornik wodny mieli już przeczesywać nurkowie. 6-letni Marcin zaginął we wtorek około godziny 17. Bawił się na podwórku, w tym czasie matka poszła do domu. Gdy wyszła po...

 • Afera w Polskim Związku Kolarskim. Dymisja kolejnych członków zarządu

  Dariusza Miłka. Zdaniem Banaszka, Miłek wiedział o skandalu obyczajowym w działającej w latach 2009-12 grupie CCC MTB, ale nie powiadomił o tym prokuratury. Według Banaszka o wszystkim wiedział także(...) z seksaferą ujawnioną w związku. Prezes PZKol ujawnił dziś nagrania - rozmowy członków zarządu z prezesem firmy CCC, która sponsoruje Związek. Nagrania mają udowodnić, że Dariusz Miłek, jako sponsor...

 • Ukradł samochód i zginął w wypadku

  ...18-latek najpierw dokonał rozboju - z samochodu na placu dworcowym w Giżycku wyciągnął 79-letniego kierowcę i ukradł mu auto. Następnie jadąc przez miasto spowodował dwie kolizje. Po wyjeździe na drogę w kierunku Miłek zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Sekcja zwłok wykaże, czy w chwili wypadku kierowca był pod wpływem alkoholu.

 • ...18-latek najpierw dokonał rozboju - z samochodu na placu dworcowym w Giżycku wyciągnął 79-letniego kierowcę i ukradł mu auto. Następnie jadąc przez miasto spowodował dwie kolizje. Po wyjeździe na drogę w kierunku Miłek zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Sekcja zwłok wykaże, czy w chwili wypadku kierowca był pod wpływem alkoholu.

 • Kulczyk na czele najbogatszych. Ma ponad 12 miliardów złotych

  ...-letni biznesmen pochodzi z Kielc. Tam skończył studia na Politechnice Świętokrzyskiej. Przygodę z biznesem zaczynał od Miteksu. Z małej firmy budowlanej zrobił giganta branży i sprzedał go z dużym(...), potrzebne są miliony na koncie i polskie obywatelstwo. 63-letni Germán Efromovich na koncie ma już miliardy, a w szufladzie trzyma trzy paszporty: boliwijski, brazylijski, a od listopada zeszłego...