• Informacje na temat:

  miednica

Artykuły na temat: miednica
 • Merkel miała wypadek na nartach. "Ma pękniętą miednicę"

  Angela Merkel miała wypadek podczas urlopu w Szwajcarii. Kanclerz Niemiec przewróciła się podczas wyprawy na nartach biegowych. Jej obrażenia nie są na szczęście groźne.

 • Wiceszefowa SLD miała wypadek

  Joanna Agatowska złamała miednicę - donosi środowy "Fakt". Wiceszefowa SLD zderzyła się na stoku ze snowboardzistą.

 • Rowerzysta brutalnie zaatakował dwie osoby. Policja szuka tego mężczyzny

  Policja szuka rowerzysty, który w poznańskim parku brutalnie zaatakował kobietę. Mężczyzna kopnął ją w plecy i głowę. Kobieta ma złamaną miednicę. Wszyscy, którzy rozpoznają poszukiwanego, są proszeni o kontakt z policją.

 • Groźny wypadek na placu zabaw w Zielonej Górze: Kierowca wciąż jest "pod wpływem"

  Kierowca, który wieczorem spowodował groźny wypadek na placu zabaw w Zielonej Górze w Lubuskiem, jest pod nadzorem policji na obserwacji w szpitalu. 41-latka nie można na razie przesłuchać, bo - jak mówią lekarze - wciąż jest pod wpływem silnych środków odurzających. 13-letni chłopiec, który został ranny w wypadku, trafił do szpitala ze złamaną miednicą.

 • Wypadek na placu zabaw w Zielonej Górze: Kierowca wciąż jest "pod wpływem"

  Kierowca, który wieczorem spowodował groźny wypadek na placu zabaw w Zielonej Górze w Lubuskiem, jest pod nadzorem policji na obserwacji w szpitalu. 41-latka nie można na razie przesłuchać, bo - jak mówią lekarze - wciąż jest pod wpływem silnych środków odurzających. 13-letni chłopiec, który został ranny w wypadku, trafił do szpitala ze złamaną miednicą.

 • Zmarł były sekretarz generalny ONZ Butros Butros Ghali

  ​W wielu 93 lat zmarł były sekretarz generalny ONZ, Egipcjanin Butros Butros Ghali. Umarł w szpitalu w Kairze, gdzie - jak podawała wcześniej prasa - przyjęto go ze złamaną miednicą.

 • Wstrząs mózgu, połamane żebra i miednica oraz wewnętrzne potłuczenia - w takim stanie trafił do szpitala MSWiA policjant szczecińskiej drogówki, pobity przez holenderskich żołnierzy. Do incydentu doszło przed jednym z klubów nocnych w Szczecinie. Krewcy żołnierze są już w rękach policji. Pobity funkcjonariusz jest już przytomny i jak mówią lekarze jego życiu nie grozi żadne niebezpieczeństwo...

 • Merkel tłumaczy się Tuskowi

  Angela Merkel poinformowała Donalda Tuska o powodach, dla których była zmuszona odwołać wizytę w Warszawie. Kanclerz Niemiec miała wypadek na nartach i złamała sobie miednicę.

 • Pierwszy w Polsce przeszczep kości miednicy

  23-letni pacjent, któremu przeszczepiono miednicę wrócił do pełnej sprawności fizycznej. Pierwszą tego typu w Polsce operację wykonali przed rokiem lekarze w szpitalu klinicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

 • Jeden z myśliwych, którzy chcieli sprawdzić, czy w pobliskich lasach nie działają kłusownicy, przypadkowo postrzelił kolegę. 50-letni mężczyzna został trafiony w miednicę.

Wideo na temat: miednica
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego - Cypryjskie miednice

  W zamian za 10 miliardów euro pomocy, Unia Europejska wymusiła na rządzie Cypru cięcie depozytów klientów banków nawet o 10 proc.. W co w takim razie inwestować? Pomysł podsuwa Tomasz Olbratowski. Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.

 • Funkcje mięśni dna miednicy

  Michał Koszla, fizjoterapeuta mięśni dna miednicy ze Szkoły Rodzenia "Dobry Początek" w Poznaniu, omawia funkcje spełniane przez wspomniane mięśnie. Dlaczego tak ważne jest dbanie o utrzymywanie ich w dobrej kondycji? Jakie konsekwencje wiążą się z ich nieprawidłowym funkcjonowaniem?

 • Mięśnie dna miednicy a aktywność sportowa

  Wysiłek fizyczny nie gwarantuje w stu procentach sprawności mięśni dna miednicy - mówi Michał Koszla, fizjoterapeuta mięśni dna miednicy ze Szkoły Rodzenia "Dobry Początek" w Poznaniu.

Dyskusje na temat: miednica