• Informacje na temat:

  michałowski

Artykuły na temat: michałowski
 • Jacek Michałowski będzie gościem Kontrwywiadu. Zadaj pytanie!

  ...prezydenta? W poniedziałek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie były szef kancelarii Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski.

 • Jacek Michałowski: Raport otwarcia to nagonka na byłego prezydenta

  ...- To jest absolutnie pomówienie i insynuacja - tak na zarzuty o niegospodarność odpowiadał w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Michałowski, szef Kancelarii Prezydenta w czasie kadencji Bronisława Komorowskiego. - Nigdy w historii 26 lat Kancelarii Prezydenta nie było takiej nagonki - uważa Michałowski.

 • Zygmunt Michałowski, dyrektor Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa w latach 1976 - 1982, zmarł w wieku 92 lat w Krakowie - poinformowało w poniedziałek Stowarzyszenie Pracowników, Współpracowników i Przyjaciół Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa.

 • Jacek Michałowski: Raport otwarcia to nagonka polityczna na byłego prezydenta

  Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski. "Nigdy w historii 26 lat Kancelarii Prezydenta nie było takiej nagonki. To nagonka polityczna na byłego prezydenta" - uważa gość RMF FM. Wyposażenie willi w Klarysewie? "Ono nie zniknęło. Część ze sprzętów z willi zlikwidowaliśmy, ale w każdej instytucji co jakiś czas robi się takie rzeczy. Sprzęt zgniły, popsuty likwiduje się" - odpowiada Michałowski...

 • Kapitan Dariusz Michałowski - oficer obrony - zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego, którym delegacja polskich władz udawała się na rocznicowe uroczystości w Katyniu.

 • Reżyser Władysław Jurkow nakręci dokumentalno-historyczny film poświęcony założycielowi polskiej szkoły archeologii śródziemnomorskiej - prof. Kazimierzowi Michałowskiemu.

 • Tablica poświęcona Piotrowi Michałowskiemu - wybitnemu malarzowi i politykowi - została odsłonięta w poniedziałek na gmachu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, mieszczącego się przy Placu Bankowym w Warszawie.

 • Dotychczasowy prorektor do spraw studenckich Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, prof. Stanisław Michałowski został nowym rektorem tej uczelni na kadencję 2012-2016.

 • Michałowski o raporcie otwarcia kancelarii Dudy. "Nie zgadzam się z tą oceną"

  Nie zgadzam się z oceną zawartą w raporcie otwarcia przygotowanym przez kancelarię prezydenta Andrzeja Dudy - oświadczył szef kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski. Kancelaria prezydenta Dudy opublikowała raport otwarcia, który krytycznie ocenia sposób zarządzania urzędem za czasów prezydentury Komorowskiego. Wśród zarzutów pojawia się: nieuzasadnione wydatki, możliwość...

 • Major Dariusz Michałowski "Moskwa" spoczął w piątek na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Żegnali go koledzy z BOR, policjanci, strażacy, funkcjonariusze sejmowej Straży Marszałkowskiej i wojskowa asysta honorowa.

Zdjęcia na temat: michałowski
Wideo na temat: michałowski
 • Jacek Michałowski: Raport otwarcia to nagonka polityczna

  Michałowski. - Nigdy w historii 26 lat Kancelarii Prezydenta nie było takiej nagonki. To nagonka polityczna na byłego prezydenta - uważa gość RMF FM. Wyposażenie willi w Klarysewie? - Ono nie zniknęło. Część ze sprzętów z willi zlikwidowaliśmy, ale w każdej instytucji co jakiś czas robi się takie rzeczy. Sprzęt zgniły, popsuty likwiduje się - odpowiada Michałowski.

 • Michałowski: Raport otwarcia to nagonka polityczna na byłego prezydenta

  "Raport otwarcia przygotowywali politycy. Gdyby przygotowywali go urzędnicy, to widać byłoby, że to, co robiliśmy, było w zgodzie z prawem" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM były szef kancelarii Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski. "Nigdy w historii 26 lat Kancelarii Prezydenta nie było takiej nagonki. To nagonka polityczna na byłego prezydenta" - uważa gość RMF FM.

 • 30 tys. za noclegi Dubienieckiego, 2 mln za salę kinową i szafy pancerne po Macierewiczu - Michałowski o kancelarii Lecha Kaczyńskiego

  , w odpowiedzi na pytania słuchaczy, gość Kontrwywiadu RMF FM były szef kancelarii Bronisława Komorowskiego Jacek Michałowski. „Za czasów Lecha Kaczyńskiego kancelaria zbudowała salę kinową za 2 mln złotych, która kompletnie nie jest używana. My za 2 mln naprawiliśmy system przeciwpożarowy. Kancelaria od 2008 roku nie miała certyfikatu przeciwpożarowego” – wyznaje Michałowski. Pytany o szafy pancerne, które

Dyskusje na temat: michałowski