• Informacje na temat:

  małżonek

Artykuły na temat: małżonek
 • ​Wspólne rozliczanie małżonków z PIT to ogromne oszczędności

  ...podatkowy, którego dotyczy opodatkowanie. Z preferencyjnej formy rozliczenia można skorzystać także wtedy, gdy: - związek małżeński został zawarty przed rozpoczęciem roku podatkowego, a małżonek zmarł w trakcie roku podatkowego, bądź gdy związek małżeński trwał przez cały rok podatkowy, ale małżonek zmarł po upływie roku podatkowego przed złożeniem zeznania podatkowego. - jeden lub oboje...

 • Dania: Książę małżonek nie chce być pochowany u boku królowej

  ...​83-letni mąż duńskiej królowej Małgorzaty II, książę małżonek Henryk, nie chce być pochowany obok niej - podał w czwartek dwór królewski.

 • Niedoszły małżonek zamordował 10-osobową rodzinę

  Przedstawiciel lokalnej policji Shafiullah Khan potwierdził, że w niedzielę w dystrykcie Charsadda w północnym Pakistanie Gul Ahmed Said zastrzelił dziesięcioosobową rodzinę. Kłótnia rozpoczęła się w trakcie dyskusji na temat ilości złota, jakie niedoszły małżonek miał zaoferować rodzinie za rękę ich córki. Wybranka podejrzanego była również jego kuzynką. Doszło do strzelaniny. Gul Ahmed Said...

 • Krwawe porachunki małżonków

  Kobieta przyznała jednak, że zraniła go, bo małżonek uderzył ją w twarz. Zatrzymanej grozi kara do 10 lat więzienia. W piątek do szpitala w Lublinie przywieziony został młody mężczyzna z raną kłutą brzucha, która, według lekarzy, mogła zagrażać jego życiu. Policjanci przesłuchali pokrzywdzonego. Mężczyzna stwierdził, że został napadnięty gdy wracał do domu. Policjantom powiedział, że na jednym...

 • Nieoczekiwany koniec nocy poślubnej młodego małżonka

  ...28-letni mieszkaniec powiatu choszczeńskiego zupełnie nie sprawdził się w roli pana młodego. Świeżo upieczony małżonek nocy poślubnej też z pewnością mile wspominał nie będzie. Zamiast u boku wybranki swego serca spędził ją bowiem... w policyjnym areszcie.

 • W niektórych dużych miastach nawet co czwarte małżeństwo zawarte w 2010 roku nie jest pierwszym co najmniej dla jednej ze stron - informuje 'Rzeczpospolita". Znawcy uważają, że to oznacza kryzys rodziny.

 • Single i małżonkowie. Kreatywna mieszanka...

  W historii rock and rolla mówiono często, że jeśli choć jeden z członków zespołu wstąpi w związek małżeński, jest już dla grupy stracony. Naukowcy z Michigan State University i University of Melbourne twierdzą, że to nieprawda. Wyniki przeprowadzonych przez nich badań i analiz wskazują, że dla kreatywności, innowacyjności i zdolności do współpracy w obrębie grupy korzystna jest sytuacja, w której część członków jest po ślubie, część pozostaje singlami. I nie dotyczy to tylko zespołów...

 • Wrocław: Projekt psychoedukacyjny dla kandydatów na małżonków

  "Porozmawiajmy o nas – spotkania dla osób planujących zawrzeć związek małżeński" – to projekt realizowany przez Towarzystwo Rozwoju Rodziny we Wrocławiu. To pierwsza w Polsce oferta dla przyszłych małżonków, którzy zdecydowali się wziąć tylko ślub cywilny.

 • Rumunia: Pogrzeb małżonki króla Michała

  Zmarła 1 sierpnia w wieku 92 lat w Szwajcarii małżonka ostatniego króla Rumunii Michała Anna, z domu księżniczka Burbon-Parma, została w sobotę pochowana w będącej miejscem spoczynku rumuńskich monarchów cerkwi metropolitalnej w mieście Curtea de Agres.

 • Prezydent z małżonką przyleciał do Nowego Jorku

  ​Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w niedzielę wieczorem lokalnego czasu przylecieli do Nowego Jorku. Podczas trzydniowej wizyty w USA prezydent m.in. będzie uczestniczył w debacie generalnej 73. sesji Zgromadzenia ONZ oraz w posiedzeniu RB ONZ. W poniedziałek w Nowym Jorku Andrzej Duda weźmie udział w otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz spotka się ze środowiskami gospodarczymi. Planowane jest tam wystąpienie prezydenta.

Zdjęcia na temat: małżonek
 • Jubileuszowy występ i benefis Daniela Olbrychskiego
Wideo na temat: małżonek
Dyskusje na temat: małżonek