• Informacje na temat:

  małżonek

Artykuły na temat: małżonek
 • Dania: Książę małżonek nie chce być pochowany u boku królowej

  ...​83-letni mąż duńskiej królowej Małgorzaty II, książę małżonek Henryk, nie chce być pochowany obok niej - podał w czwartek dwór królewski.

 • Niedoszły małżonek zamordował 10-osobową rodzinę

  Przedstawiciel lokalnej policji Shafiullah Khan potwierdził, że w niedzielę w dystrykcie Charsadda w północnym Pakistanie Gul Ahmed Said zastrzelił dziesięcioosobową rodzinę. Kłótnia rozpoczęła się w trakcie dyskusji na temat ilości złota, jakie niedoszły małżonek miał zaoferować rodzinie za rękę ich córki. Wybranka podejrzanego była również jego kuzynką. Doszło do strzelaniny. Gul Ahmed Said...

 • Krwawe porachunki małżonków

  Kobieta przyznała jednak, że zraniła go, bo małżonek uderzył ją w twarz. Zatrzymanej grozi kara do 10 lat więzienia. W piątek do szpitala w Lublinie przywieziony został młody mężczyzna z raną kłutą brzucha, która, według lekarzy, mogła zagrażać jego życiu. Policjanci przesłuchali pokrzywdzonego. Mężczyzna stwierdził, że został napadnięty gdy wracał do domu. Policjantom powiedział, że na jednym...

 • Nieoczekiwany koniec nocy poślubnej młodego małżonka

  ...28-letni mieszkaniec powiatu choszczeńskiego zupełnie nie sprawdził się w roli pana młodego. Świeżo upieczony małżonek nocy poślubnej też z pewnością mile wspominał nie będzie. Zamiast u boku wybranki swego serca spędził ją bowiem... w policyjnym areszcie.

 • W niektórych dużych miastach nawet co czwarte małżeństwo zawarte w 2010 roku nie jest pierwszym co najmniej dla jednej ze stron - informuje 'Rzeczpospolita". Znawcy uważają, że to oznacza kryzys rodziny.

 • Rumunia: Pogrzeb małżonki króla Michała

  Zmarła 1 sierpnia w wieku 92 lat w Szwajcarii małżonka ostatniego króla Rumunii Michała Anna, z domu księżniczka Burbon-Parma, została w sobotę pochowana w będącej miejscem spoczynku rumuńskich monarchów cerkwi metropolitalnej w mieście Curtea de Agres.

 • W rosyjskiej Tule, na oczach kierowców, panna młoda wyskoczyła z udekorowanej ślubnej limuzyny. W ślad za nią z auta wybiegł pan młody. Po chwili doszło do szarpaniny, z której obronną ręka wyszła kobieta - pobiła niedoszłego małżonka bukietem i odeszła w nieznanym kierunku. Nieznane są również dalsze losy zakochanych.

 • W rosyjskiej Tule, na oczach kierowców, panna młoda wyskoczyła z udekorowanej ślubnej limuzyny.

 • Prezydent Xi Jinping z małżonką przyjechał do Polski

  Przewodniczący Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinping z małżonką przybyli w niedzielę późnym popołudniem do Warszawy. Oficjalny program wizyty rozpocznie się w poniedziałek. Jej tematami ma być otwarcie rynku chińskiego na polskie produkty, rozwój handlu i inwestycji infrastrukturalnych.

 • Młodzi małżonkowie: Słowa papieża weźmiemy sobie do serca

  Młodzi małżonkowie, do których bezpośrednio zwrócił się papież Franciszek przemawiając w czwartek wieczorem z okna papieskiego są zgodni: te słowa weźmiemy sobie do serca, będą nam towarzyszyć we wspólnym życiu.

Zdjęcia na temat: małżonek
 • Jubileuszowy występ i benefis Daniela Olbrychskiego
Wideo na temat: małżonek
Dyskusje na temat: małżonek