• Informacje na temat:

  malinka (wisła)

Artykuły na temat: malinka (wisła)
 • Ostatnie odliczanie na skoczni narciarskiej w Wiśle-Malince

  Przybywa śniegu na skoczni w Wiśle-Malince. W tej chwili na zeskoku jest już około metrowa śnieżna pokrywa. Śniegu jest tam na tyle dużo, że można było nawet wyłączyć urządzenia naśnieżające stok. Pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w skokach odbędą się w Wiśle już w najbliższy weekend.

 • Poland Tour FIS w skokach narciarskich: 16 lipca - Wisła-Malinka godz. 15 - trening mężczyzn 17 - kwalifikacje 17 lipca - Wisła-Malinka 14 - seria próbna 15 - pierwsza seria letniej GP 18 lipca...

 • Wielka zamrażarka w Wiśle - Malince

  Skocznia im. A. Małysza została wyposażona w austriacki system służący do mrożenia torów. Dzięki niemu, na wiślańskim obiekcie będzie można organizować najważniejsze zawody, w tym Puchar Świata. I to nawet przy wiosennej pogodzie!

 • 12 drużyn na inaugurację: W Wiśle Malince startuje Letnia Grand Prix w skokach!

  12 drużyn narodowych zmierzy się wieczorem w konkursie Letniej Grand Prix na skoczni w Wiśle Malince. W inauguracyjnych zawodach cyklu Polskę reprezentować będą Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

 • Mamy podium w Wiśle-Malince

  Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Pierwszy był Niemiec Andreas Wellinger a trzeci Austriak Michael Hayboeck. Lider po pierwszej serii Jan Ziobro ostatecznie był szósty.

 • Dopiero w przyszłym roku, w styczniu, rozpocznie się proces pięciu osób, oskarżonych o przyczynienie się do katastrofy budowlanej na skoczni narciarskiej w Wiśle-Malince w 2006 roku.

 • Sprawa katastrofy budowlanej na skoczni w Wiśle-Malince znajdzie finał w sądzie. We wtorek Prokuratura Rejonowa w Cieszynie skierowała akt oskarżenia przeciw twórcom obiektu: trzem projektantom i dwóm geologom, do tamtejszego Sądu Rejonowego - dowiedziała się w cieszyńskiej prokuraturze.

 • Kolejne zawody w Wiśle Malince odwołane. Winny halny

  Pucharu Świata, przyznał, że prognozy synoptyków są fatalne. O odwołaniu zawodów Pucharu Świata nie myślimy. To byłby dramat. Wisła mogłaby wypaść z kalendarza Pucharu Świata. Nie dopuścimy do tego...

 • Skocznia w Malince już za niecały rok

  Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner zapewnia, że najpóźniej do 2011 roku zostaną zakończone prace związane z modernizacją bazy szkoleniowej dla polskich skoczków w Beskidach.

 • Plejada gwiazd w Wiśle

  ...uruchomiona komunikacja autobusowa z centrum do skrzyżowania Malinka - Wisła Czarne. Autobusy będą jeździć wahadłowo z parkingów na przeciwko dworca PKS i z ul. Olimpijskiej obok piekarni. Przejazd...

Zdjęcia na temat: malinka (wisła)
Wideo na temat: malinka (wisła)
 • Trening polskich skoczków w Wiśle-Malince

  Lutowe Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich oraz marcowe zawody Pucharu Kontynentalnego nie odbędą się w Wiśle-Malince - dowiedział się reporter RMF FM. Konkursy odwołano z powodu zepsutego wyciągu narciarskiego. Dziś w Wiśle trenowali polscy skoczkowie przygotowujący się do mistrzostw świata w Oslo z Adamem Małyszem i Kamilem Stochem na czele. W związku z nieczynnym wyciągiem, na górę skoczni zawoził ich samochód terenowy. Taka kompromitacja podczas zawodów nie wchodzi w grę.

 • Aby Puchar Świata nie był pucharem goryczy

  "Wisła-Malinka" miło brzmi w uszach. Liczymy na to, że usłyszymy dobre wieści o naszych skoczkach startujących w Pucharze Świata. Chcielibyśmy bardzo, aby ich występ nie skończył się pucharem goryczy i że wszystko - także pod względem organizacyjnym- będzie tam "miód malina". Co pół godziny w popołudniowych Faktach RMF FM będziemy podawać aktualne wyniki skoków. Słuchajcie nas na bieżąco. Będą

 • Prawie 70 zabytkowych mercedesów na zlocie w Bielsku-Białej

  Prawie 70 zabytkowych mercedesów zameldowało się na zlocie w Bielsku-Białej. Głównym celem zjazdu jest integracja miłośników 'srebrnej gwiazdy', ale nie tylko. Konkursy elegancji połączone z prezentacją mercedesów oraz ich załóg w strojach z epoki zawsze gromadzą tłumy fanów czterech kółek. Uczestnicy odwiedzą letnią siedzibę prezydenta RP na Kubalonce, obejrzą skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince i wezmą udział w koncercie z gwiazdami. Publiczność będzie mogła podziwiać...

Dyskusje na temat: malinka (wisła)