• Informacje na temat:

  łukasz legutko

Artykuły na temat: łukasz legutko
 • Legutko: Zachowania KE przeciw Polsce są bezprawne

  ..."Zachowania KE przeciw Polsce są bezprawne; stanowią jawne pogwałcenie traktatów" - powiedział PAP europoseł PiS prof. Ryszard Legutko. "Komisja ignoruje kompletnie argumenty polskiego rządu" - zaznaczył.

 • IMiGW: Lotniska nielegalnie korzystają z danych

  W opinii Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, lotniska nielegalnie korzystają z ich danych pogodowych. Rzecznik Instytutu Łukasz Legutko zapowiedział w środę, podjęcie kroków prawnych w celu wyjaśnienia całej sprawy.

 • Rozbiórka obserwatorium na Śnieżce

  Rozpoczęła się rozbiórka dysku górnego, czyli tej części Wysokogórskiego Obserwatorium Instytutu Meteorologicznego i Gospodarki Wodnej na Śnieżce, która w połowie marca zawaliła się pod naporem śniegu i wiatru - poinformował we wtorek rzecznik Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Łukasz Legutko.

 • Ewakuowano obserwatorium na Śnieżce

  Pracownicy Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) na Śnieżce zostali ewakuowani. Konstrukcja budynku, w którym mieści się obserwatorium, została naruszona przez środowe tąpnięcie - poinformował rzecznik IMGW Łukasz Legutko.

 • Fale kulminacyjne na Odrze i Warcie się nie spotkają. Najpierw przejdzie fala kulminacyjna na Odrze, a następnie do Odry - po tej fali kulminacyjnej - dojdzie fala z Warty - powiedział rzecznik prasowy IMiGWŁukasz Legutko.

 • Małopolskie i Świętokrzyskie: W wyborach do PE pojedynek osobowości

  Znani i wyraziści politycy są liderami list do Parlamentu Europejskiego w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. O mandaty walczyć będą: Jarosław Gowin (PR), Jan Hartman (EP-TR), Ryszard Legutko (PiS), Joanna Senyszyn (SLD-UP), Czesław Siekierski (PSL), Róża Thun (PO) i Zbigniew Ziobro (SP).

 • PE: Delegacja PiS potępia działania przeciwko Czarneckiemu

  .... Z Brukseli Łukasz Osiński...

 • Europosłowie PiS przygotowali własny projekt rezolucji ws. Polski

  ...: Ryszard Legutko, Anna Fotyga, Tomasz Poręba, Ryszard Czarnecki, Karol Karski, Edward Czesak, Beata Gosiewska, Czesław Hoc, Marek Jurek, Sławomir Kłosowski, Zdzisław Krasnodębski, Urszula Krupa, Zbigniew Kuźmiuk, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Jadwiga Wiśniewska i Kosma Złotowski. Współprzewodniczący grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR) profesor Legutko powiedział PAP, że dokument...

 • Jarosław Kaczyński do członków PE: Niech futra przejdą do historii

  ...zakazania takiej hodowli. Wystawę zorganizowali europosłowie PiS (grupa Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy) - Ryszard Legutko, Zdzisław Krasnodębski, Zbigniew Kuźmiuk, Jadwiga Wiśniewska(...), to często mówi się o drodze na Zachód. To jest właśnie droga na zachód. Dziękuję bardzo" - powiedział Kaczyński. Z Brukseli Łukasz Osiński (PAP) #PiS J. #Kaczyński o zakazie hodowli zwierząt...

 • ...- Niestety, opady mogą mieć charakter nawet ciągły do - lokalnie - 25 mm, ale w miejscach punktowych, ponieważ przewidywane są burze - powiedział na konferencji prasowej we wtorek rzecznik prasowy IMiGW Łukasz Legutko. Jak dodał, w dorzeczu Wisły stan wody obecnie układa się głównie w strefie wody wysokiej. - Stan średni notowano na Rabie, Popradzie, Tyśmienicy, Nurcu, Supraśli, Drwęcy, Brdzie...

Dyskusje na temat: łukasz legutko