• Informacje na temat:

  łubia

Artykuły na temat: łubia
 • "Rzeczpospolita": Służby lubią podsłuchy

  Policja i inne formacje coraz chętniej sięgają po kontrolę operacyjną i sprawdzają bilingi - pisze we wtorek "Rzeczpospolita".

 • Tygodnik "Przegląd": ​Niemcy nie lubią bogatych

  Młody niemiecki polityk swoimi pomysłami kolektywizacji trafił w czuły punkt: rosnące nierówności społeczne - pisze w najnowszym wydaniu "Przeglądu" Jan Opielka.

 • Polacy lubią solidnie zjeść na urlopie

  Jak wynika z analizy portalu Noclegi.pl, na podstawie pytań skierowanych do hotelarzy, jedzenie na urlopie to dla Polaków ważna sprawa - solidne śniadanie w cenie noclegu, potem lody i gofry na deptaku, po drodze rybka z frytkami lub kiełbasa z grilla i wreszcie zakrapiana kolacja w hotelowej restauracji. Tymczasem, jak ostrzegają eksperci Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej - żeby spalić kalorie z porcji ryby w panierce z frytkami trzeba intensywnie spacerować dwie i pół godziny!

 • Prezes PiS: Oni słowa "naród" nie lubią

  W sobotę odbyła się regionalna konwencja PiS w Lublinie. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki mówili m.in. o przyjęciu waluty euro.

 • CBOS: Jakie narody najbardziej lubią Polacy?

  Polacy największą sympatią darzą Czechów, Włochów, Amerykanów, Anglików, Słowaków oraz Węgrów, natomiast z największym dystansem podchodzą do Arabów, Romów i Rosjan - tak wynika z najnowszego sondażu CBOS.

 • Obowiązki domowe u Polaków. Kobiety lubią gotować, a mężczyźni wynosić śmieci

  Z obowiązków domowych Polacy zdecydowanie częściej wolą te niezwiązane ze sprzątaniem: gotowanie, podlewanie kwiatów czy zakupy. Najbardziej nie lubią mycia okien i sprzątania łazienki – wynika z dotyczącego obowiązków domowych badania Kantar.

 • Mężczyźni lubią u kobiet duże... kontrasty

  Wyrazisty makijaż ma sens, dzięki niemu panie wyglądają młodziej. Takie wnioski przynoszą wyniki badań tego, jak mężczyźni i same kobiety postrzegają damską urodę i oceniają ich wiek. Piszą o tym na łamach czasopisma "Frontiers in Psychology" naukowcy z Francji, Stanów Zjednoczonych i Chin. Okazuje się, że powszechnie zauważaną oznaką młodości jest duży kontrast twarzy. Oznacza to, że oczy, brwi, usta powinny jak najbardziej odcinać się od otaczającej je skóry. Im ten kontrast jest większy,...

 • Polacy lubią Willingen. "Przeskoczył skocznię - ustał!"

  „Będzie daleki skok, będzie daleki! Przeskoczył skocznię! Ustał!” Tak 17 lat temu niesamowity skok Adama Małysza komentował Stanisław Snopek. Polski skoczek osiągnął wtedy nieprawdopodobną odległość na dużej skoczni, skacząc 151,5 metra. Małysz lądował wtedy na dwie nogi, bo walczył o to, żeby ustać skok. Uzyskał słabe noty, ale odległość, jaką osiągnął, to był dla przeciwników prawdziwy nokaut. Nie tylko Małyszowi dobrze skakało się w Willingen. Na Muehlenkopfschanze świetnie radzili sobie...

 • PŚ w skokach. Lahti lubi Polaków, Polacy lubią Lahti

  Dobre wyniki Polaków z poprzedniego weekendu w Oberstdorfie oraz nieskrywana sympatia do obiektu w Lahti to połączenie, które może zapewnić nam sporo emocji podczas tego weekendu z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Dziś przed nami kwalifikacje, jutro konkurs drużynowy, natomiast w niedziele odbędą się zmagania indywidualne. Transmisja tych wydarzeń na antenie Eurosportu.

 • Polacy lubią Niemców? "Rz" o wynikach badania

  Ponad połowa Polaków odczuwa wobec Niemców sympatię – wynika z badań Barometru dla Instytutu Spraw Publicznych. Sondaż publikuje "Rzeczpospolita".

Zdjęcia na temat: łubia
Wideo na temat: łubia
 • Słonie też lubią spać „na łyżeczki”

  Dwa słonie Chuck i Jake są nowymi mieszkańcami miejscowego zoo. Po pełnym emocji i wrażeń pierwszym dniu w nowym domu, zwierzątka udają się na zasłużony odpoczynek i zasypiają przytulone do siebie. (STORYFUL/x-news)

 • Zapytaliśmy wprost - za co lubią Polaków?

  Stereotypów na temat Polaków w Niemczech nie brakuje - "pijak", "złodziej" to tylko niektóre, z jakimi możemy się spotkać za zachodnią granicą. Czy rzeczywiście sąsiedzi mają o nas aż tak złe zdanie? Na szczęście nie, bo w rzeczywistości okazuje się, że Niemcy szczerze lubią Polaków! Zobaczcie, co odpowiedzieli!

 • Tak. Dzieci bardzo lubią warzywka...

  Uroczy film z maluchem, który bardzo nie chce jeść warzyw. 3-letni Manny wielokrotnie mówi: "Nie chcę jeść moich warzyw". Jego mama twierdzi jednak, że normalnie chłopiec uwielbia marchewkę i brokuły, ale wtedy miał dzień na... ser.