• Informacje na temat:

  łubia

Artykuły na temat: łubia
 • "Rzeczpospolita": Służby lubią podsłuchy

  Policja i inne formacje coraz chętniej sięgają po kontrolę operacyjną i sprawdzają bilingi - pisze we wtorek "Rzeczpospolita".

 • CBOS: Jakie narody najbardziej lubią Polacy?

  Polacy największą sympatią darzą Czechów, Włochów, Amerykanów, Anglików, Słowaków oraz Węgrów, natomiast z największym dystansem podchodzą do Arabów, Romów i Rosjan - tak wynika z najnowszego sondażu CBOS.

 • Mężczyźni lubią u kobiet duże... kontrasty

  Wyrazisty makijaż ma sens, dzięki niemu panie wyglądają młodziej. Takie wnioski przynoszą wyniki badań tego, jak mężczyźni i same kobiety postrzegają damską urodę i oceniają ich wiek. Piszą o tym na łamach czasopisma "Frontiers in Psychology" naukowcy z Francji, Stanów Zjednoczonych i Chin. Okazuje się, że powszechnie zauważaną oznaką młodości jest duży kontrast twarzy. Oznacza to, że oczy, brwi, usta powinny jak najbardziej odcinać się od otaczającej je skóry. Im ten kontrast jest większy,...

 • Polacy lubią Willingen. "Przeskoczył skocznię - ustał!"

  „Będzie daleki skok, będzie daleki! Przeskoczył skocznię! Ustał!” Tak 17 lat temu niesamowity skok Adama Małysza komentował Stanisław Snopek. Polski skoczek osiągnął wtedy nieprawdopodobną odległość na dużej skoczni, skacząc 151,5 metra. Małysz lądował wtedy na dwie nogi, bo walczył o to, żeby ustać skok. Uzyskał słabe noty, ale odległość, jaką osiągnął, to był dla przeciwników prawdziwy nokaut. Nie tylko Małyszowi dobrze skakało się w Willingen. Na Muehlenkopfschanze świetnie radzili sobie...

 • Polacy lubią Niemców? "Rz" o wynikach badania

  Ponad połowa Polaków odczuwa wobec Niemców sympatię – wynika z badań Barometru dla Instytutu Spraw Publicznych. Sondaż publikuje "Rzeczpospolita".

 • Napieralski: Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda nie za bardzo się lubią

  Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda nie za bardzo się lubią - tak potrzebę kolejnego spotkania prezesa PiS z prezydentem komentuje w Porannej rozmowie w RMF FM Grzegorz Napieralski. "Kaczyński i Duda to nie jest to samo pokolenie, nie ma tam wspólnoty. Osoby, które nawet bardzo mocno różnią się zdaniem, spierają, ale się lubią, spotykają się często, to dochodzą do konsensusu. Przez półtora roku ani prezydent, ani Jarosław Kaczyński się nie spotykali. Nagle, kiedy prezydent zawetował ustawę, do...

 • Dzieci lubią książki

  Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza wszystkich, szczególnie najmłodszych, na spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską - autorką wielu popularnych książek dla dzieci.

 • Osoby powyżej pięćdziesiątki nie lubią brać kredytów

  Aż 58 procent osób powyżej 50 roku życia nie ma obecnie zaciągniętej żadnej pożyczki gotówkowej. To jeden z wyników badania przeprowadzonego dla Krajowego Rejestru Długów. Dlaczego? Najczęściej (37%) padała odpowiedź „nie mam takiej potrzeby”. 36% seniorów odpowiadało natomiast, że nie lubi pożyczek.

 • Lubią ludzi i pokażą to w całej Polsce!

  Happeningi w kilkunastu miastach, manifest wartości, pod którym każdy będzie mógł się podpisać i praktyczne pomysły na to, jak mądrze pomagać i wpływać na swoje otoczenie - z nową kampanią społeczną rusza w Polskę Szlachetna Paczka. Jej hasło to Lubię ludzi.

 • Piłkarskie MME: Dziś finał Hiszpania - Niemcy. "Zespoły, które lubią dominować i atakować"

  Hiszpania po raz piąty albo Niemcy po raz drugi w historii - jeden z tych zespół wywalczy dziś w Krakowie piłkarskie mistrzostwo Europy do lat 21. Początek finału z udziałem wielu znanych w Europie zawodników o godz. 20.45 na stadionie Cracovii.

Zdjęcia na temat: łubia
Wideo na temat: łubia
 • Zapytaliśmy wprost - za co lubią Polaków?

  Stereotypów na temat Polaków w Niemczech nie brakuje - "pijak", "złodziej" to tylko niektóre, z jakimi możemy się spotkać za zachodnią granicą. Czy rzeczywiście sąsiedzi mają o nas aż tak złe zdanie? Na szczęście nie, bo w rzeczywistości okazuje się, że Niemcy szczerze lubią Polaków! Zobaczcie, co odpowiedzieli!

 • Tak. Dzieci bardzo lubią warzywka...

  Uroczy film z maluchem, który bardzo nie chce jeść warzyw. 3-letni Manny wielokrotnie mówi: "Nie chcę jeść moich warzyw". Jego mama twierdzi jednak, że normalnie chłopiec uwielbia marchewkę i brokuły, ale wtedy miał dzień na... ser.

 • Konie, które lubią stroić głupie miny

  Konie, podobnie jak ludzie miewają zmienne nastroje. Czasem są znudzone i zupełnie niezainteresowane zabawą, innym razem w doskonałym humorze do figli. Ten materiał udowadnia, że te zwierzęta potrafią robić głupie miny, chichotać, a nawet pokazywać język! (Cover Video/x-news)