• Informacje na temat:

  letnie grand prix w skokach narciarskich w wiśle

Artykuły na temat: letnie grand prix w skokach narciarskich w wiśle
 • Prezes TZN: Letnie Grand Prix w Zakopanem odwołane

  ..."Skocznia w Zakopanem nie nadaje się do użytku, więc ze względów bezpieczeństwa podjąłem oficjalnie decyzję o odwołaniu zawodów Letniej Grand Prix, zaplanowanych na 2 sierpnia" - oświadczył prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego Andrzej Kozak. Tymczasem dyrektor Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem Jacek Bartlewicz twierdzi, że nie otrzymał decyzji w tej sprawie.

 • Letnia GP w skokach: Dziewięciu Polaków powalczy w Wiśle

  Dziewięciu Polaków wystąpi w dzisiejszym konkursie indywidualnym FIS Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle Malince. W piątek biało-czerwoni triumfowali w zawodach drużynowych.

 • Skoki narciarskie: Kubacki wygrał w Wiśle, Żyła był drugi

  Dawid Kubacki zwyciężył w konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Drugi był Piotr Żyła. Na najniższym stopniu podium stanął Norweg Kenneth Gangnes. Piąty był Kamil Stoch, a siódmy Bartłomiej Kłusek.

 • Letnia GP w skokach: Maciej Kot wygrał konkurs w Wiśle

  Maciej Kot zwyciężył w konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle Malince. To jego druga wygrana w cyklu, w którym prowadzi z kompletem punktów. Drugi był Norweg Anders Fannemel. Na najniższym stopniu podium stanął Niemiec Andreas Wellinger.

 • Letnie GP w skokach: Zwycięstwo polskiej drużyny w Wiśle

  Polacy wygrali konkurs drużynowy Letniej Grand Prix w skokach narciarskich rozgrywany w Wiśle - Malince. Wyprzedzili Niemców i Słoweńców. Polska drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Kot, Krzysztof Biegun, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

 • Letnia GP w skokach: Kubacki najlepszy w kwalifikacjach w Klingenthal

  Lider Letniej Grand Prix w skokach narciarskich Dawid Kubacki wygrał kwalifikacje do wtorkowego konkursu w niemieckim Klingenthal, który zakończy sezon. Polak uzyskując 137,5 m oddał najdłuższy skok w konkursie.

 • Letnia GP w skokach: Wygrana Kota, Stoch drugi w Courchevel

  Maciej Kot wygrał inauguracyjny konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich we francuskim Courchevel. Kamil Stoch zajął drugie miejsce. Trzeci był Austriak Stefan Kraft.

 • Letni PK w skokach: Murańka zwyciężył w Wiśle, na podium również Hula

  Klemens Murańka wygrał konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Drugie miejsce zajął Słoweniec Rok Justin, zaś trzecie ex aequo Stefan Hula i Austriak Phillipp Aschenwald.

 • Rusza letni sezon skoków narciarskich

  Rozpoczyna się Letnia Grand Prix w skokach narciarskich. Już w ten weekend zawodnicy będą rywalizować w niemieckim Hinterzarten. Na początku sierpnia skoczkowie zawitają też do Wisły.

 • Letnia GP w skokach - Stoch trzeci

  Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w zawodach Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w szwajcarskim Einsiedeln. Zwyciężył Niemiec Severin Freund. Został tym samym liderem klasyfikacji generalnej, spychając na drugie miejsce Dawida Kubackiego.

Zdjęcia na temat: letnie grand prix w skokach narciarskich w wiśle