• Informacje na temat:

  klub remont

Artykuły na temat: klub remont
 • Legendy znowu w Remoncie

  Wydawnictwo Książnica oraz klub Remont zapraszają na spotkanie z Jerzym Seippem, autorem książki Królewna.

 • Minister kultury Bogdan Zdrojewski i dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie Tadeusz Zielniewicz podpisali list intencyjny dotyczący konserwacji i remontu Pałacu na Wyspie i jego otoczenia. Zaplanowano m.in. remont elewacji wraz z rzeźbami i widowni amfiteatru.

 • Mamy już pewność, także finansową, że finał remontu Kina Iluzjon nastąpi w przyszłym roku - zapewnił dyrektor Filmoteki Narodowej, Tadeusz Kowalski. W kinie - oprócz dwóch sal, w tym jednej z fosą orkiestrową - ma znaleźć się też galeria i mediateka.

 • Na nietypowy pomysł wpadli samorządowcy z Tarnobrzega i przedstawiciele miejscowego klubu tenisa stołowego. W nowym sezonie drużyna będzie grała pod szyldem KTS Zamek. W nazwie znalazł się... zabytek, jakim jest XV-wieczny Zamek Dzikowski.

 • Stadion doczeka się remontu

  Kibice bialskiej drużyny piłki nożnej mogą powoli się cieszyć. Stadion, którym dysponuje Miejski Klub Sportowy Podlasie doczeka się remontu. W tym roku urzędnicy planują wyremontować jedną całą trybunę.

 • Chcą zablokować remont Starowiślnej

  Radni miejscy Platformy Obywatelskiej i PiS nie chcą, by ruszył remont skrzyżowania Starowiślnej i Dietla w Krakowie.

 • W uzasadnieniu przegłosowanej jednogłośnie uchwały napisano m.in., że konieczne jest przeprowadzenie remontu na ok. 1,5-kilometrowym odcinku drogi, której stan oceniono na "mocno poniżej standardów(...) w uzasadnieniu uchwały. Radni uznali, że w tej sytuacji zasadne jest udzielenie pomocy gminie Szczekociny na remont drogi tak, "aby mieszkańcy, którzy jako pierwsi ruszyli na pomoc poszkodowanym...

 • Klub Seniora w Orłowie

  ...17 grudnia br. w Orłowie wiceprezydenci Gdyni Michał Guć i Bogusław Stasiak przecięli czerwoną wstęgę i tym samym otworzyli nowy Klub Seniora.

 • Rewitalizacja klubów przynosi wyniki

  Wiele warszawskich klubów sportowych odżyło dzięki trwającemu od ponad trzech lat procesowi ich rewitalizacji - uważa dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu miasta Stołecznego Wiesław Wilczyński.

 • Dobiega końca remont Teatru Wielkiego w Łodzi, który na ponad rok wyłączył z użytkowania tę scenę operową. Modernizacja kosztować ma 59 mln zł. Pierwszym wydarzeniem po remoncie ma być premiera opery G. Donizettiego "Anna Bolena", którą zaplanowano na 23 marca 2013 r.

Dyskusje na temat: klub remont
 • Re: "GPC": Ustawiony przetarg na remont smoleńskiego tupolewa

  Wiadomość potrafi "zjeżyć włos, stawiając go dęba i na łysej głowie". CO możnaby "upakować" w remontowaną Tutkę 154M, za wysokość ceny, kosztów remontu, poniesionych w umowie o remont(...) Różokrzyżowych i Rotariańskich YEWRO-Masonów, et cetera, et cetera "felicitá"!, czy VVATT/SVVATT, plus do niedawna Klub "Flinstonów PSL" i "Piłkarzy Gdańsk-Jelitkowo V Liga dywersyjna Anty-Polska" P.O

 • Re: Kowal: "Jewro-remont" na Ukrainie

  Zajmuję się np. Klubem Wałdajskim. Generalnie znam wszystkich gości Klubu Wałdajskiego, którzy wyjeżdżają z Polski. Pomagam im załatwiać wizy, różne dokumenty, papiery, itd. Na Klub Wałdajski wyjeżdżał, wyliczam: pan Rozenek, pan Leszek Miller, pan Józef Oleksy, pan Adam Michnik. Corocznie ktoś wyjeżdża. Rok temu z Ośrodka Studiów Wschodnich wyjeżdżał jeden kolega — mówi. Leonid Swiridow

 • Re: Wybory samorządowe. Prezydent Gdańska podjął decyzję

  Kto zniszczył Klub Polonię Gdańsk,Stoczniowca oraz Gedanię !!!!!!!! Nie mówiąc o Wybrzeżu Gdańsk , co czeka 30 lat na remont Stadionu !!!!!!

 • Re: Sondaż dla DoRzeczy.pl: PiS liderem, Nowoczesna poza Sejmem

  , biznes klub i kaplicę. Wartość kontraktów, w których realizacji brała udział spółka prowadzona przez warszawskiego radnego PO, sięgnęła niemal 58 mln zł. Z czego kontrakt na 13,8 mln zł realizowała(...) Centrum Sportu, a nie jako podwykonawca z konsorcjum, które było w stanie upadłości i zawiesiło wypłaty swoim kontrahentom. Firma radnego PO miała też kontrakty na remont w Kancelarii Sejmu, budynku

 • Re: "GPC": Remont Tu-154 pod dyktando Moskwy

  to twoj fan klub sie tu zebral?same lemingi

 • Nic dziwnego

  Przecież to MILICYJNY klub. Brać i kraść - to podstawowa dewiza policyjno-milicynych pseudo działaczy. Wydali /czyt. sporo nakradli/ ponad pół bańki a u nas za niewiele więcej powstał super stadionik. No i niech mi ktos wyjaśni /porówna/ jak się mają koszty w porównaniu do efektów w Poznaniu i Krakowie ????

 • Re: "GPC": Remont Tu-154 pod dyktando Moskwy

  nie wiem czy wiesz ale nie ma już ZSRR, możesz wierzyć w teorię spisku ale nie głoś tego bo to bzdury, o jakim fałszowaniu piszesz, była mgła piloci musieli o tym wiedzieć i nie powinny na tym kartoflisku lądować - wszystkie pomysły maciarowiczopodobnych legły w gruzach, wiesz, że klub tych którzy wierzą że ziemia jest płaska liczy ok. 300 tyś?

 • Re: „Newsweek”: To klub PiS opłacał mec. Rogalskiego

  400tys.zł miesięcznie. Skarb Państwa włożył w budynek 20mlnzł na remont i dostosowanie do potrzeb IPN. Jasiński podejmując decyzję o prywatyzacji 'Ruchu', mógł wydzielić część jego majątku i nieodpłatnie(...) premiera? Glińskiego uwola związanego z balcerowiczem!! a kogo w czasie ostatnich wyborów pochwalił? szkodnika buzka!! >część ministrów do swego rządu wziął z klubu PO!! kłamczyński pomocnik tuska

 • Re: Brazylia: Policja podejrzewa, że ukryto ważne dowody w sprawie pożaru

  .... Klub był w trakcie remontu. Nie miał ważnej licencji...Normalnie jak w Polsce. Burdel administracyjny i porządkowy. Ktoś na tym zarobił, albo przyrobił darowiznę aby taka impreza się odbyła. Brakło na remont to trzeba było zdobyć fundusze. I mamy efekty. Współczucie dla rodzin ofiar.

 • Re: "Rzeczpospolita": Komorowski wygłosi specjalne orędzie

  faktury miały być refakturowane z mojej firmy na spółkę „Ejrene” w momencie uzyskania dotacji. Od stycznia 2005 r. remont naszego wspólnego klubu zaczęli finansować Legierski i Solanowska, ale już(...)Cały rok? Nieźle.Ale nie dla wszystkich . Ja już nie mam co świętować !!! CBŚ ochrania kluby Krystiana Legierskiego – lidera aktywistów homoseksualnych i kandydata SLD na radnego Warszawy