• Informacje na temat:

  kategoria zasilania

Artykuły na temat: kategoria zasilania
 • Studenci AGH zwodowali łódź solarną. Zbudowali ją na zawody w Monako

  Energetyki i Paliw oraz Akademickim Klubie Żeglarskim AGH. Konstruktorzy łodzi łączą pasję żeglarską oraz naukową w zakresie wykorzystania alternatywnych źródeł zasilania. Studenci konstruowali łódź...

 • Bieda po polsku. "Wychodzenie z bezdomności to proces długotrwały"

  "Znam wiele osób, które utrata pracy doprowadziła do ubóstwa. Są to osoby samotnie gospodarujące i rodziny. Są wśród nich ludzie, którzy wcześniej, pracując, radzili sobie bardzo dobrze i zasilali grupę osób bogatych w Polsce" - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Karolina Gajda, która na co dzień pomaga osobom skrajnie ubogim i bezdomnym w ramach swojej działalności w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Krakowie. Z Karoliną Gajdą, streetworkerem w krakowskim MOPS-ie, rozmawia Katarzyna Krawczyk.

 • "Przeżywam różne emocje w trakcie pracy". Rozmowa z Karoliną Gajdą

  - Znam wiele osób, które utrata pracy doprowadziła do ubóstwa. Są to osoby samotnie gospodarujące i rodziny. Są wśród nich ludzie, którzy wcześniej, pracując, radzili sobie bardzo dobrze i zasilali grupę osób bogatych w Polsce - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Karolina Gajda, która na co dzień pomaga osobom skrajnie ubogim i bezdomnym w ramach swojej działalności w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Krakowie.

 • Senator Czelej dla RMF FM: "Polska" jako marka jest bardzo słaba

  "Polska" jako marka jest bardzo słaba. I niestety, nie kojarzy się z żadnym atrybutem. Nie zasila, mówiąc językiem fachowym, polskich przedsiębiorstw” – mówi w rozmowie z RMF FM senator PiS Grzegorz Czelej. Zdaniem senatora, cała sztuka budowy marki powinna polegać na tym, żeby np. polskie produkty spożywcze były w Europie poszukiwane. „Eksperci wykazali, że poszczególne resorty robią błędy na poziomie nawet wizerunkowym” – dodaje.

 • Zbudowali energooszczędne pojazdy. Ile pokonają km na 1 litrze paliwa?

  ...z siedmiu napędów. W pierwszej kategorii pojazd musi spełniać wymogi auta miejskiego, a druga kategoria oznacza futurystyczny pojazd, którego przeznaczeniem jest zapewnienie maksymalnej wydajności...

 • Tajfun Hato w Chinach. Bilans ofiar śmiertelnych wzrósł do 16

  Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych tajfunu Hato, który przeszedł w środę nad Hongkongiem, Makau i południowymi Chinami. Śmierć poniosło już co najmniej 16 osób. Wiatr i deszcze spowodowały poważne szkody. Dziesiątki osób uznaje się za zaginione, 120 jest rannych.

 • Mistrzostwa Świata U-21 siatkarzy. Trzecie złoto Polaków!

  Polscy siatkarze do lat 21 zdobyli złoty medal mistrzostw świata. W finale w Brnie pewnie pokonali reprezentację Kuby 3:0 (25:20, 25:10, 25:19). To trzeci triumf biało-czerwonych w tych rozgrywkach - poprzednio zwyciężyli w 1997 i 2003 roku.

 • Pokonał bokserskiego mistrza, myślał o samobójstwie

  Mistrz świata WBO w wadze półśredniej Timothy Bradley przyznał, że miał samobójcze myśli po wygranej z Mannym Pacquiao dwa lata temu. Rewanżowa walka już w najbliższą sobotę w Las Vegas. Amerykanin ma zagwarantowane 6 mln dol, jego filipiński rywal - 20 mln.

 • Rewanż za miliony. "Wysoko zawiesił poprzeczkę"

  Manny Pacquiao odzyskał tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze półśredniej. Filipiński bokser na ringu w Las Vegas w 12-rundowym pojedynku pokonał jednogłośnie na punkty dotychczasowego posiadacza pasa Amerykanina Timothy'ego Bradleya.

 • PKW: Możliwe użycie części systemu informatycznego w wyborach

  .... - Natomiast nie wykluczają bytności w Polsce przy wyborach parlamentarnych - dodał. Jak zaznaczył "to wszystko jest w kategoriach niepewności". Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

Dyskusje na temat: kategoria zasilania