• Informacje na temat:

  kansas city

Artykuły na temat: kansas city
 • Wysadzili w powietrze most koło Kansas City

  W wyniku kontrolowanego wybuchu runęła część przeznaczonego do rozbiórki mostu w Riverside koło Kansas City.

 • W Kansas City saperzy wysadzili fragment 83-letniego mostu łączącego stan Kansas i Missouri.

 • USA: Napastnik zastrzelił 3 osoby w Kansas City

  ...3 osoby, w tym 14-letni chłopiec, poniosły śmierć w niedzielę po południu na przedmieściu Kansas City - Overland Park zastrzelone przez 70-letniego mężczyznę, który został zatrzymany przez policję - poinformowała policja.

 • Trzy osoby zginęły, a kilka zostało rannych w strzelaninie, do jakiej doszło w niedzielę w centrum handlowym w stolicy amerykańskiego stanu Kansas - podała lokalna policja.

 • Raport po wybuchu w Kansas City: Pod restauracją zbierał się gaz

  Minął niemal rok od eksplozji w restauracji J-J w centrum handlowym w Kansas City.

 • Urząd pocztowy w Kansas City oraz biuro w Indianie - to miejsca, gdzie w ostatnich godzinach znaleziono bakterie wąglika. Na pocztę w Kansas City trafiły przesyłki z waszyngtońskiej sortowni w Brentwood, natomiast w Indianie naprawiano jedno z pocztowych urządzeń pochodzących ze stolicy USA.

 • Kansas City miastem z najszybszym internetem na świecie

  Firma Google, która w ubiegłym roku zapowiedziała, że stworzy super szybki internet, wybrała Kansas City na miasto, w którym rozpocznie budowę swojego projektu. Prędkość internetu ma wynosić 1 gigabit na sekundę.

 • USA: Potężne tornado nad Oklahoma City

  Co najmniej 91 osób, w tym 20 dzieci, zginęło, gdy w nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego potężne tornado przeszło nad przedmieściami Oklahoma City w USA - poinformowała przedstawicielka służb medycznych z tego miasta. Bilans ofiar może wzrosnąć.

 • W ciągu dwóch lat urodziła trzy pary bliźniąt. "To dość nietypowe"

  ...20-letnia mieszkanka Kansas City w USA w ciągu zaledwie dwóch lat urodziła trzy pary bliźniąt dwujajowych. O tej dość nietypowej sytuacji pisze "Fox 11 Los Angeles".

 • Papież Franciszek przyjął rezygnację biskupa Kansas City Roberta Finna. - To dowód na to, że nastąpił istotny postęp w sprawie odpowiedzialności biskupów za przypadki pedofilii w ich diecezjach - oceniają watykaniści.

Wideo na temat: kansas city
 • Gigantyczne tornado w stanie Kansas

  Potężne tornado w Bennington w stanie Kansas udało się nakręcić ekipie "łowców burz". W ciągu minionych dwóch tygodni gorące, wilgotne powietrze znad Zatoki Meksykańskiej, przemieszczające się nad Teksasem, Kansas i Oklahomą, wywołało szereg tornad, które spustoszyły m. in. przedmieścia Oklahoma City. Najtragiczniejszy bilans tornad odnotowano w mieście Moore w Oklahomie, gdzie zginęły 24 osoby

 • Czas na świąteczne zakupy. Zobacz efektowne rozpoczęcie sezonu w Kansas City

  Widowiskowo rozpoczął się sezon świątecznych zakupów w Kansas City. W noc poprzedzającą Czarny Piątek, czyli pierwszy dzień sezonu zakupowego, centrum handlowe Country Club Plaza rozświetliło się mocą 250 tysięcy świateł. Iluminacji towarzyszył pokaz sztucznych ogni i występy muzyczne. Coraz więcej amerykańskich sklepów rozpoczyna wyprzedaże już o północy tuż po Święcie Dziękczynienia.

 • Ciężarówka skasowała barierkę i stanęła w płomieniach

  Autostrada niedaleko Kansas City, Stany Zjednoczone. Kamera monitoringu zarejestrowała dramatyczne wydarzenie. Ciężarówka jadąca autostradą, niedaleko miejscowości Kansas City w stanie Missouri, wjechała w barierę rozdzielającą pasy. W wyniku uderzenia pojazd natychmiast stanął w płomieniach. (STORYFUL/x-news)

Dyskusje na temat: kansas city