• Informacje na temat:

  kabaret jurki

Artykuły na temat: kabaret jurki
 • Jurki wystąpią dla pań

  W piątek 7 marca na deskach bytomskiego domu kultury wystąpi kabaret Jurki. Dla kobiet wstęp bezpłatny. Mężczyźni będą musieli kupić bilet.

 • 27. Przegląd Kabaretów PAKA 2011

  Wielka bitwa na poczucie humoru i cięty dowcip, w której zmierzy się osiem kabaretów z całej Polski oraz gościnne występy takich wyzwalaczy uśmiechu jak "Grupa Mo Carta", "Jurki", "Słuchajcie", "Kabaret Moralnego Niepokoju", "Łowcy. B" czy "Hrabi". 27. Przegląd Kabaretów PAKA, bo o nim mowa, odbędzie się w Centrum Kultury "Rotunda" w Krakowie w dniach 13-18 kwietnia.

 • Kabaretowy wieczór w Żaczku: Jurki i Michał Kempa

  Nie brakuje im lekkości scenicznej i pożądanej w tym gatunku improwizacji... 22 listopada wystąpią w Krakowie kabaret Jurki i Michał Kempa.

 • Marek Jurek: Nowoczesną dotknął syndrom Palikota, a Kukiz jest obrońcą głosu zdrowego rozsądku

  ...naprawdę nie rozumiem, dlaczego zrobili mu taki show podczas gdy można było to rozegrać zupełnie inaczej. Mogli pojechać do Brukseli, albo do Gdańska. Tak? Wie pan, ten kabaret z Pendolino. To są...

 • Giertych: Powrót Jurka to sytuacja bliska kabaretu

  W opinii wicepremiera i ministra edukacji Romana Giertycha (LPR) marszałek Sejmu Marek Jurek raczej nie wróci do PiS. Jak stwierdził w czwartek, "taka sytuacja byłaby bliższa sytuacji kabaretu" niż powagi Sejmu.

 • Jurki będą bawić w Kwadratowej

  Członkowie kabaretu Jurki, który wystąpi 31 stycznia w gdańskim klubie "Kwadratowa", reprezentują wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program.

 • Zwycięzcy 13-ej edycji Mulatki

  Czesław Jakubiec z programem "Tenor kontra tenor" i kabaret Hlynur ze skeczami "Polityka" to zdobywcy GRAND PRIX MULATKI - głównej nagrody prezydenta miasta Ełku. Prezydent przy pomocy konferansjerów z kabaretu Jurki piłuje czek dla zwycięzców MULATKI.

 • Rozpoczynają się 32. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry

  Turniej o Złotą Szpilkę dla początkujących kabaretów, koncerty autorskie i odsłonięcie tablic w Alei Kabaretu Polskiego to atrakcje 32. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, które w środę rozpoczynają się w Lidzbarku Warmińskim. Impreza potrwa do soboty.

 • Mulatka czyli Mazurskie Lato Kabaretowe

  Rozpoczyna się Mulatka czyli Mazurskie Lato Kabaretowe. W tym roku występy najlepszych polskich kabaretów będzie można oglądać w Ełku w dniach 28 lipca - 1 sierpnia.

 • Kabaretowy Pojedynek Gigantów

  Na skecze i piosenki do tekstu Brzechwy zmierzą się ze sobą kabarety Słuchajcie i Jurki. Gościem specjalnym będzie Magda Umer.

Wideo na temat: kabaret jurki
 • Elżbieta Romanowska gwiazdą nowego serialu

  W marcu TVP rozpocznie emisję nowego serialu „Słodkie życie”. W nagrywanym przy udziale publiczności sitcomie występują gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju i aktorzy komediowi – Mikołaj Cieślak, Ewa Gorzelak, Robert Górski, Elżbieta Romanowska i Jerzy Łapiński. – Gram postać Klary, która na pierwszy rzut oka wydaje się być troszkę nierozgarniętą, głupiutką kobietą z typowych kawałów

Dyskusje na temat: kabaret jurki